Afera

Status
Zamknięty.

haxo22

Member
Dołączył
24.11.2008
Posty
53
Mam misje zeby pojsc do gorna i thorusa to ide pierw do thorusa i daje mi tam misje zafuania ale gdy w tym czasie ide do gorna i porozmawiam znim i wracam do trelis to wszyscy z trelis mnie tluka. I zastanawiam sie czy pierw trzeba ta misje zaufania zrobic zeby pojsc z gornem porozmawiac?
 

Python361

New Member
Dołączył
24.11.2008
Posty
21
No to i tak masz fajnie :) Ja w ogole nie moge porozmawiac z Gornem bo mnie splawia tekstem "nie mam teraz czasu" ;p i przez to stoje w miejscu w Fabule ^^ heh...

No chyba ze trzeba zrobic jakiegos questa w gothcie a ja o tym nie wiem ;/ tak czy inaczej nie natknalem sie na nic co by na to wskazywalo :/
 

haxo22

Member
Dołączył
24.11.2008
Posty
53
CYTAT(Python361 @ 13-12-2008, 21:25) index.php?act=findpost&pid=206010
No to i tak masz fajnie :) Ja w ogole nie moge porozmawiac z Gornem bo mnie splawia tekstem "nie mam teraz czasu" ;p i przez to stoje w miejscu w Fabule ^^ heh...

No chyba ze trzeba zrobic jakiegos questa w gothcie a ja o tym nie wiem ;/ tak czy inaczej nie natknalem sie na nic co by na to wskazywalo :/


no musisz zaplacic straznikowi 50k bo to jest tak ze jak questa nie zrobisz to gadac nie mozesz np albo kogos nie ma
 

bimber12345

Member
Dołączył
6.12.2008
Posty
266
albo musisz zrobic dla Errola misję, żeby ją dostac musisz iść do Trelis i dostać misje od Osch, ale żeby ją dostać musisz iść do Thorusa :)
 

Python361

New Member
Dołączył
24.11.2008
Posty
21
@Duch
Mialem misje od Oscha...ten Errol w ogole nie chce gadac...malo tego caly czas sie zacina jak na niego klikam (tzn wykonuje dziwny ruch po czym wraca do normalnej pozycji) mialem tez 50k zlota (dokladnie to 100) i nic nie pomoglo...bede sie staral przejs gre po stronie Thorusa....ale tu tez napotykam sporo bledow ^^ ehh chyba pozostaje czekac na patch
 

bimber12345

Member
Dołączył
6.12.2008
Posty
266
jak wykonuje ten swój dziwny ruch to tak jaby chciał się odezwać. Zawsze możesz spróbować od poprzedniego save. Nie gwarantuje jednak to 100% skuteczności. Tą gre da się przejśc jedynie to stronie Gorna :(
 

Python361

New Member
Dołączył
24.11.2008
Posty
21
Ehh no to mam pecha :p no dalej bede wykonywal questy zobacze ;) (az mi wstyd...nigdy nie mialem problemow z zadnym Gothiciem Itp :p ehhh...)

btw innego save nie mam ^^ zboczenie do quick save ;P
 

haxo22

Member
Dołączył
24.11.2008
Posty
53
pomieszales cos z questami i dlatego. jamam tylko 1 bug powazny bug w tej grze jak wlacze gre i wczytam i gram zabije mnie ktos chce wczytac to mi sie zawiesza gra ^^
 

Bimber xD

New Member
Dołączył
20.12.2008
Posty
1
Jak masz tylko ten błąd to i tak zle nie jest. Przed patchem mi nawet grać nie pozwalało
 

Python361

New Member
Dołączył
24.11.2008
Posty
21
Co do zawieszania podczas wczytywania to w rzeczywistosci nie jest zawieszenie...^^ trzeba poczekac 1-2 minuty i wczytuje natychmiastowo (czas loadingu jest podobny do g3 tyle ze nie pokazuje sie okienko wczytywania ^^)
 

haxo22

Member
Dołączył
24.11.2008
Posty
53
CYTAT(Bimber xD @ 20-12-2008, 18:07) index.php?act=findpost&pid=207058
Jak masz tylko ten błąd to i tak zle nie jest. Przed patchem mi nawet grać nie pozwalało

Ja jak patcha zainstaluje to masakra.. wszystko jakies dziwne jest i buga dodaje z widokiem z oczow. Dla mnie ten patch to nie ma po co istniec bo nie ma co pomagac ale ma co dodawac :>
 

lollollol

New Member
Dołączył
3.1.2009
Posty
3
Wy i tak macie nieźle ... u mnie w Gothcie nie ma nawet Gorna :p i nie wiem gdzie jest
 

lollollol

New Member
Dołączył
3.1.2009
Posty
3
Zapłaciłem te 50 tysiaków . Wbijam do środka a tam nigdzie nie ma Gorna . Tak nawiasem mam patch 1.06



Acha już wiem gdzie jest . Użyłem Goto Gorn i okazało się , że jest gdzieś pod ziemią . Nie da się go jakoś przenieść z powrotem do gothy ?
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom