Adamek Vs Kliczko

Status
Zamknięty.

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
http://meczenazywo.tv/mecze_na_zywo_9
w dupsko dostaje adamek
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Adamek przegrał...no cóż, miał silnego i godnego przeciwnika.
 

tomisakis

Whiskas
VIP
Dołączył
11.1.2009
Posty
1536
Adamek przegrał i dostał solidny oklep. Kliczko mógł zakończyć walkę nawet w 2 rundzie, ale pociągnał jaby kibicie mogli na coś popatrzeć. O porażce Adamka wiedziałem po 1 rundzie. Po prostu to nie jest zawodnik na Kliczkę. Za mały zasięg ramion, brak nokautującego ciosu(wystarczy spojrzeć na Witalija po pojedynku-wyglądał jak przed walkę tylko się spocił). Podejrzewam, że najlepsi bokserzy lat 90. w wysokiej formie(Lennox Lewis, Tyson, Hoylfield, Bowe) by wygrało z Kliczką. Pozostali zawodnicy z czołówki nawiązało by równorzędną walkę. Jako zawodniku z czołówki piszę też o Andrzeju Gołocie, który gdyby miał zimną głowę byłby mistrzem świata. Ale stało jak się stało, albo był spięty i zestresowany, albo przegrywał walki przez głupotę-patrz walki z Riddickiem Bowe).
 

sebogothic

New Member
Dołączył
19.12.2010
Posty
136
Za wcześnie Kliczkę wziął... Do tej pory w wadze ciężkiej walczył z takimi zawodnikami, których lata świetności już dawno minęły. Teraz powinien walczyć z zawodnikami z pierwszej dwudziestki rankingu, a nie od razu za mistrza się bierze...
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Mówi się i ja się z tym zgadzam, że Adamek nie jest naturalnie wagą ciężką. I nie oszukujmy się, to była prawda. Kliczko cielak, łapa jak bochen chleba. Adamek wyglądał przy nim jak kogut.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Lanie niemiłosierne. Z kim nie gadałem to mówił, ze sercem za Adamkiem ale racjonalizując to Kliczko musiał wygrać.

Niestety Adamek nie wyprowadził ani jednego ciosu, który by trafił w twarz Witalija. Mistrz cały czas trzymał go dystans i skracał pole.
No cóż obijał go niemiłosiernie i nie uważam, żeby Góral pokazał serce do walki, bo nie walczył. Unikał ciosów, bronił się i pokazał tylko, ze jest wytrzymały, bo mimo 2 ciosów na nokaut pozbierał się.
Haye przynajmniej próbował ofensywnych akcji i zajebiście balansował ciałem unikając ciosów. Adamek był sztywny nie pokazał niestety nic, to nawet Sosnowski obił bardziej Kliczkę. Jedyny plus to fakt, że sobie dorobił parę milionów z walki. Niestety od początku był skazany na pożarcie.
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Sercem byłem za Adamkiem ale wiadome było, że Kliczko wygra. To była walka Dawida z Goliatem i niestety Goliat wygrał. Nie oszukując się Adamek nie ma potężnego ciosu. Nie ma ciosu nokautującego i jest trochę za mały. Walki nie oglądałem, ponieważ nie chciało mi się płacić czterech dyszek za walkę, troche mnie to odstraszyło.

CED: Rzeczywiście, dzięki, już poprawiłem.
 

Binek7

Member
Dołączył
26.9.2010
Posty
533
Mówi się, że Adamek jest szybki i zwinny, no ale jak dostał takiego cepa od Kliczki to potem już nawet nie miał jak udowodnić tej swojej szybkości. Szkoda...na wagę półśrednią był może i za dobry, ale do ciężkiej się nie nadaję, efektem była ostatnia walka, tyle przygotowań i gadania a tu cud, że już w 3 rundzie się walka nie skończyła.
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
a tu cud, że już w 3 rundzie się walka nie skończyła.

Żaden cud, tylko celowe przedłużenie walki przez Kliczko. Inaczej się prezentuje walka 2-rundowa a inaczej 10, kiedy kibice płaciki naprawdę grubą kasę za bilety nie wspominając o systemie PPV, który zastosował Polsat, Cyfra i N'ka. Większość czekała na walkę wieczoru, więc gdyby ta zakończyła się po 4 minutach - hejt na adamka nabrałby o wiele większego rozmachu wg mnie.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Przecież Kliczko nie mógł zrezygnować z każdej reklamy puszczonej w przerwie pomiędzy rundami, straciłby na prowizjach. To pociągnął do 10 rundy.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
W polsacie reklam nie było wcale - za to buliliśmy te 40 zł.
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Na necie reklam nie było wcale - za to buliliśmy te 0 zł. HD ofc.
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Na necie reklam nie było wcale - za to buliliśmy te 0 zł. HD ofc. [2] :trollface:
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Ja oglądałem w barze - za 0 zł, a piwo mi stawiali
:trollface: razy 2
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Ja oglądałem na niemieckim RTL...tam srali reklamy co runda. Do tego wódeczka i żarcie (impreza u znajomego)
 

Veyrens

Banned
Dołączył
17.9.2011
Posty
121
Szczerze mówiąc sercem byłem za Adamkiem ale wszystko inne było za Kliczko. Adamek jeśli chce dojść do czegoś w wadze ciężkiej, musi urosnąć i to dużo. Kliczko był po prostu poza zasięgiem Adamka, był za wieki, za silny, posiadał potężne uderzenie, którym Adamek nie jest obdarzony. Owszem, Adamek odniósł parę zwycięstw w wadze ciężkiej, ale odniósł je w walce z zawodnikami, którzy swoje najlepsze lata mają za sobą. Tyle, nie ma co dyskutować, był za słaby i tyle.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom