Adam Małysz - Czy Wróci Do Formy ?

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
Fajnie by było ale wydaje mi sie że mimo najlepszych intecji nie uda mu sie już wrócic do dawnej formy
dry.gif
jest zmęczony i moim zdaniem (nie wie dlaczego mu sie nie powodzi) i mimo tego gadania że jest lepiej bo skoczył pół metra dalej pod taką presją już mu sie nie uda wrócić na szczyt. Od kilku sezonów skacze mu sie gorzej więc chyba sie wypalił jeśli wróci to na pewno nie w tym sezonie
 
Dołączył
22.9.2005
Posty
387
Jak dla mnie to Adaś się kończy i nic tego nie zmieni. Presja psychiczna jaka ciąży na tym człowieku napewno się do tego przyczynia. No i nic w tym dziwnego ja też bym się załamał gdyby na mnie spoczywały nadzieje milionów fanów. A najgorsze jest to, że nie ma potencjalnie dobrego następcy. Mateja odpada, no może Rutkowski ale też nie najlepiej skacze. Nie ma co liczyć na powrót Małysza do formy. Trzeba się przygotować na porażke.
sad.gif
 

Pirat_Skip

Member
Dołączył
26.8.2005
Posty
86
A ja mam jeszcze nadzieje że wkońcu zacznie wygrywać. Chociaż że przez 2 lata mu nieszło. Szkoda zawsze lubiłem oglądać skoki narciarskie a teraz mi się nie chce. Hehe, pamiętam te wspaniałe chwile kiedy Svan Hannawald (nie wiem jak się to pisze ) wygrał turniej czterech skoczni. Byłem wściekły że Małysz przegrał nawet chodziłem po domu i krzyczałem "Małysz to łajza" Svan Hannwald mistrzem". Może nie tylko ja, a wy ??


Pozdrawiam
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Ja powiem tak to jest koniec BIG Małysza. Małysz już nie będzie tak skakał jak niegdyż, rekordy skoczni, puchary świata itp. ale myśle ze podniesie się z tych ostatnich porażek i jeżeli będzie gtrenował to b.ędzie zajmował miejsca w top 15, ew przy jakiś niewypałach poza top 15 ale żadko, ale na to tzreba poczekać, małysz jak tak skacze lepiej żeby wogóle nei skakał narazie tylko trenował! Wiadomo z kim! z Apoloniuszem tajnerem;P.
A etarz wszyscy arzem xD
Skacz Skacz jak Adam Małysz!!! xP
tongue.gif


Pozdrawiam Jodełko
 

sonny

Member
Dołączył
14.1.2006
Posty
56
Marne ma na to szanse już swoje zrobił
w karierze, ludzie za dużo od niego chcą, a on
się ciągle starzeje. Może jakiś inny polak skoczek zajmie jego
miejsce chociaż wątpie w to. Zresztą 3 wygrane z rzędu to i tak dużo.
 
Do góry Bottom