Abstrakcje Photoshop

Cor Angar

Member
Dołączył
18.9.2004
Posty
242
Witam wszystkich serdecznie ^^
Po ukończeniu paru tutoriali, których efektów nie będę pokazywał, bo to nie moje plany, stworzyłem coś takiego (zaraz na dole znajdziecie link). Planuję stworzenie także kilku innych abstrakcji
smile.gif
Zapraszam do oceniania:

Abstrakcja "Serce Matrixa"


Oraz pierwotna wersja, czyli .. nie wiem jak to nazwać
smile.gif

Pierwotna Abstrakcja

To dopiero początek
wink.gif

Z wyrazami szacunku, Cor Angar - debiutant photoshop (w takiej formie).
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
1. Tematyka mi się niepodoba
2. Nawet dobre to jest:p
3. Skąd ściągnąłeś photoshopa???
4. Ma to coś w sobie:p
5. Ocena 7/10... czemu? bo ma coś w sobie
tongue.gif
neiwiem czemu , dałbym gorszą ocene ale coś to ma
tongue.gif
tlyko nie wiem co:p

Pozdrawiam Jodełko


EDIT
ocene podniosłem o 1
tongue.gif
 

Cor Angar

Member
Dołączył
18.9.2004
Posty
242
Szkoda, że ci się niezbyt podoba ^^
Ale dobrze że ma "to coś". Nie było to tworzone pod tematykę Matrixa. Najpierw powstało to szare, później dopiero zabarwiłem na zielono i przyszło mi do głowy że podobne do matrixa ^^

A może chodzi ci ogólnie o abstrakcje?
wink.gif

Nie wiem, w każdym razie cieszę się że ktoś ocenił. Pozdrawiam!
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
QUOTE (Cor Angar @ 06-11-2005, 21:20) Szkoda, że ci się niezbyt podoba ^^
Ale dobrze że ma "to coś". Nie było to tworzone pod tematykę Matrixa. Najpierw powstało to szare, później dopiero zabarwiłem na zielono i przyszło mi do głowy że podobne do matrixa ^^

A może chodzi ci ogólnie o abstrakcje?
wink.gif

Nie wiem, w każdym razie cieszę się że ktoś ocenił. Pozdrawiam!
Może niezbyt mi się to podoba bo nei zabardzo to rozumiem??/
Niewiem czemu ma to służyć, lubie takie różne tła ale tego troche ten tego nie rozumiem:p..., wytłumacz mi to trochę na PW czemu to ma służyć , to zmienie ocene bo będę wiedział po co to robiłęś
wink.gif
, co to ma oznaczać.

Pozdrawiam Jodełko

PS: Albo nie na PW tylko na GG:p mam jedną sprawe:p moje to 5661204
 

Cor Angar

Member
Dołączył
18.9.2004
Posty
242
Wytłumaczę ci tutaj, bo ktoś też może mieć takie pytanie.
Jest to rodzaj sztuki nowoczesnej, tzw. właśnie "Abstrakcje w photoshopie". Wielu wykorzystuje je do robienia bg do stron internetowych
smile.gif
część jednak prezentuje jedynie je określonej publice ^^

Jednym z vortali proklamujących tą sztukę jest serwis Photoshop.pl

Tak więc, jest to poprostu rodzaj twórczości graficznej
smile.gif
nic więcej tego nie wytłumaczy. Tak jak naprzykład masz nowoczesne rzeźby i obrazy w muzeum
wink.gif
nie są to piękne rysowane portrety, a na przykład gra świateł i kolorów.

Z wyrazami szacunku.
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Ee wiesz co sorry no ale to jak dla mnie (nie znam się na sztuce nowoczesnej) jest bardzo lipne..bez urazy, ale to co tam się znajduje to hmm nic twórczego.Fakt moze włożyłes w to troszke pracy, ale nie przypadło mi do gustu..Jakos nie lubie tkaich monotonnych obrazów..OK więc nie oceniam bo po co, ale stwórz coś hmmm innego to być moze mi się spodoba..pozdro i powodzenia
 

Thorbjorn

Member
Dołączył
30.5.2005
Posty
282
Nic specialnego. Troche ubogie i w ogole mogles to bardziej dopracowac. Moja ocena:

Pomysl: 6/10
Wykonanie 4/10
 

gryf

Member
Dołączył
11.1.2005
Posty
285
a tak wogóle to jak to zrobiłeś? nałożyłeś maski na rysunek, czy użyłeś narzędzi? też jestem zielony w tym i narazie robię jeno fotomontaże z małymi przerobkami. jakbyś chciał pogadać o photoshopie to wal na pw
 

Cor Angar

Member
Dołączył
18.9.2004
Posty
242
Witam. Trochę się namnożyło odpowiedzi. Szkoda tylko że same negatywne. Cóż, widzę że sztuka nowoczesna tzn. abstrakcje nie przypadły do gustu. I tak bywa
wink.gif


Monotonne? ^^ Sorry a co mam dać w pewnym rodzaju obrazu? Sceny walki Kung Fu?
A może Jackie Chana?

Gryfie, polega to na tym, iż bierzesz czystą karteczkę w photoshopie i kombinujesz. Eksperymentujesz z grami kolorów, świateł, dodajesz efekty, filtry i modyfikacje. Trochę tego jest. Poeksperymentuj, po ukończeniu tutoriali, bo to daje trochę umiejętności. Dajesz na przykład Radial Blur "Zoom" 100%
smile.gif
albo Render-Clouds, a następnie chrome. Takie różne bajerki ^^ można to też "pokolorować" lub zabarwić narzędziami (ctrl+u, ctrl+b ) Szkoda gadać
smile.gif
poprostu sam popróbuj.

Aa i co do lipności
smile.gif
można krytykować, ale gorzej samemu zrobić
wink.gif
bez obrazy.
Jak masz photoshop Sebek to pokombinuj, może wyjdzie ci coś fajnego i ci się spodoba.

Thojbornie, dopracować?
smile.gif
to jest efekt różnych eksperymencików. Dodawanie kolejnych filtrów i modyfikacji, stworzyło by to samo tylko bardziej wklęsłe etc. albo poprostu musiałbym zacząć od początku. A mi się to spodobało
wink.gif


Z wyrazami szacunku, zdziwiony Cor Angar.
 

Deimos

Member
Dołączył
17.9.2005
Posty
60
Prosze chyba można to uznać za abstrakcje. Nie udany projekt jednak po głębszym przyjrzeniu się widać "abstrakcje".


tongue.gif
 

Cor Angar

Member
Dołączył
18.9.2004
Posty
242
Bardzo ładne ^^
Miło że ktos jeszcze pochwalił się swoją pracą wink.gif może twoją lepiej ocenią.
Pozdrawiam.

Proszę mi nie wklejać warna, poprostu chcę zaprezentować nową pracę ^^
Pozdrawiam:

Światła

Mam nadzieję że to chociaż komuś się spodoba ^.^ wytworzone z tego:
Czaszki
Po przyjrzeniu się dokładniej, widać je w tle
wink.gif
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Oglądałem te abstrakcje sporo razy ale nie chciało mi się skomentować więc skomentuje je teraz^^, myśle że jest to zrobione dość ciekawie, kolory fajnie dobrane, wykonanie niezłe i brawo za pomysł. Za wszystkie obrazy daje ci 8/10 gdyż mogło by to być lepsze.

P.S te czaski wyglądają jak zwykły obrazek ściągnięty z neta
tongue.gif
 

Deimos

Member
Dołączył
17.9.2005
Posty
60
Pierwsza praca jest całkiem dobra. Daje za nią 7/10.
Jednak druga(zrozum mnie) jest troche zamało zrozumiała. Nawet jak na abstrakcje. Ale wykonanie całkiem niezłe, 5/10.
 
Do góry Bottom