A Real Gothic Tale - Das Intro

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Pojawiło się całkiem ciekawe wideo grupy amatorów, można uruchomić sobie do niego polskie napisy. Taka filmowa wersja Gothica ;)
Najwyraźniej zanosi się na dalsze odcinki, zapraszam do oglądania :)

[yt]i8yYraU3_iQ[/yt]
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
Gdzieś już to widziałam, całkiem ciekawa realizacja, widać, że się przyłożyli. Mam nadzieję na kontynuację.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Świeży temat. Publikacja 30 października 2012

Tutaj inny ale bez tłumaczenia.
http://www.youtube.com/watch?v=6BQRAxMoMJo&feature=watch-vrec
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
No naprawdę nieźle, jak na amatorską produkcję naprawdę dobrze. Dobrze dopasowane efekty, jest ładna muzyczka i sceneria. Szkoda tylko, że odcinek nie jest za długi.

Problem powinien się pojawić z potworami ;p, najprawdopodobniej pewnie je oleją. Dalszych odcinków nie obejrzę bo jak nie ma tłumaczenia to nic nie skumam.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Pewnie zrobią przy następnym. Zakładam ,że nie stać ich na efekty :D więc będzie bardziej fabularnie ;D
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
No CGI przy amatorskiej produkcji raczej nie wchodzi w grę. Nawet gdyby, to przy niskim budżecie wolałbym chyba kukłę niż słabe CGI ;p.

Pewnie tak, postawią na fabułę. Jestem ciekaw czy ktoś to będzie tłumaczył bo chyba warto oglądać dalej.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Jakiś Lukas w napisach końcowych był wymieniony jako odpowiedzialny za polskie napisy. Myślę, że pociągną to dalej.

Mnie jak na razie bardziej spodobało się wykonanie nić fabuła, bo tej jak na razie brak. 3 dialogi na krzyż i the end. Nie opłacało się przebierać aktorom na tak długi epizod. Aczkolwiek czekam na więcej.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
jak na amatorski fim, wykonanie jest dobre. co prawda ubrania i broń mogły by być lepsze ale i tak jest nieźle.
podłożone odgłosy z gry (drzwi, zabijanie ludzi i te jęki, itp) dodają klimatu i oczywiście muzyczka. też ciekawi mnie jak to sobie poradzą z potworami, ale myślę że coś wymyślą co nas może zaskoczyć - obstawiam przebranych ludzi ew naniesione animacje, ale zobaczymy.
chętnie obejrzę następne odcinki.

zauważyliście że bohaterowie nie są już najmłodsi? to jest super, że im się chciało. muszą być fanatykami gothica :)



swojego czasu też marzyłam abyśmy nakręcili kilka odcinków u nas w polszy, ale niestety wszyscy do siebie mamy zbyt daleko chyba że na jakiś zlotach ;)
 
Do góry Bottom