A.)misja ,,bajer''

Status
Zamknięty.

Mr. Czesio

Member
Dołączył
4.11.2007
Posty
41
a.) hej mam misje Bajer tam ziomek mowi ze musi miec jakas rzecz z orca ale ja nie wiem co.
mam zloty pierscien z orca tego lepszy od orca wojownika ale misji nie moge oddac


b.)dajci mi mapke z jaskiniami gdzie znajduja sie pelzacze




Dzięki Wielkie

:p
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
co do pierwszej rzeczy to musisz temu sympatycznemu panu przynieść orkową broń. Więc znajdz se orka, zaciukaj go i zabierz mu broń. Co do drugiej części ci nie pomogę bo tego zadania nie pamiętam.

P.S Mógłbyś robić bardziej rozbudowane opisy swoich problemów..
 

Mr. Czesio

Member
Dołączył
4.11.2007
Posty
41
Ok dzieki spoko bede dokladniejszy

Prosze bardzo o mapke z jaskiniamy gdzie znajduja sie pelzacze



PROSZE
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Mapki ci nie dam ale ci powiem gdzie są. Są w tej opuszczonej kopalni, w tej jednej z trzech które musiałeś odnaleźć i zebrać raporty o wydobyciu Rudy (zakładam, że już to robiłeś).
P.S. Kiedy ty się Czesio nauczysz ,że dubbingu się nie robi
 

Mr. Czesio

Member
Dołączył
4.11.2007
Posty
41
Nameless myliles sie broni nie da sie mu dac

Pisze w misji ze trzeba przyniesc pierscien naramienniki albo sztandar

probowalem zloty pierscien ktory wypada z orca lidera czy jak on tam mial ale cos mi nie poszlo


Prosze o jeszcze 1 odpowiedz
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Chodzi o questa od Dara, co jest na farmie Onara (sam nie czuje jak rymuje ;p) Musisz przyniesc mu piersien herszta orkow. Mozesz go znalezc np kolo farmy Lobarta, po wyjsciu z wiezy Xardasa, na moscie po drodze do slonecznego kregu albo na farmie Sekoba. Tylko uwazaj, bo bydlak ma zazwyczaj niezla obstawe.
 

Mr. Czesio

Member
Dołączył
4.11.2007
Posty
41
tylko ze mi sie do GD nie chce isc tutaj napewno sa jakies jaskinie z pelzaczami I NA PEWNO nie bede szedl do GD!
i mnie nie wkurzaj :p

dajcie mi mapke z jaskiniami

ale dzieki co do 1 pytania xD dzieki
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom