A Gdyby?

Status
Zamknięty.

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
Do Mr. Achillesa:
Chodzi mi o to, że Wysłańcami Śniącego powinni być członkowie Bractwa, bo to oni mieliby go przyzwać i on powinien z nich zrobić coś w stylu Zombie
tongue.gif
.
W tekście z Młotem Wody musiałeś mnie źle zrozumieć. Moim zdaniem byłoby lipnie, gdyby zastępował on Uriziela, a jeżeli miałby powstać oddzielnie to nie ma żadnego problemu.
Pozdrawiam.
 

Bor@

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
274
Mam dwie wiadomosci: jedna zla, druga dobra. najpierw zla: prace nad modem rozpoczna sie dopiero okolo 15 sierpnia ale to nie moja wina. przykro mi
sleep.gif

dobra wiadomosc: posiadam 3D Studio Max 7.0 i wszystkie inne potrzebne programy wiec gdy rozpoczniemy prace, wszystko pojdzie z grubej rury, praca bedzie trwala po kilkanascie godzin dziennie bez przerwy.

SPECJALNE PODZIĘKOWANIA KETRISCHOWI DZIĘKI KTÓREMU POSIADAMY 3D STUDIO MAX 7.0 I ZA TO ZE NAUCZYL MNIE DOBRZE OBSLUGIWAC EMULE DZIEKI KTOREMU BEDZIEMY ZAOPATRYWANI WE WSZYSTKO CO POTRZEBNE DO DALSZEJ PRACY. TO BARDZO POMOZE PRZY TWORZENIU MODOW. ODWALILES KAWAL BARDZO DOBREJ ROBOTY!
POZDRO KETRISCH!

Nie pisz dużymi literami - Dadex
 

KamSys Dementor

New Member
Dołączył
3.8.2005
Posty
7
QUOTE (Bor@ @ 19-07-2005, 15:50)Mam dwie wiadomosci: jedna zla, druga dobra. najpierw zla: prace nad modem rozpoczna sie dopiero okolo 15 sierpnia ale to nie moja wina. przykro mi
sleep.gif

dobra wiadomosc: posiadam 3D Studio Max 7.0 i wszystkie inne potrzebne programy wiec gdy rozpoczniemy prace, wszystko pojdzie z grubej rury, praca bedzie trwala po kilkanascie godzin dziennie bez przerwy.
Ej Bor@. Przecież samo 3DS maX nie wystarczy. Jak chcesz to napisać na Delphi albo jakimś innym kicie to lepiej się za to nie zabieraj. Prawdziwe programy nie pisze się na systemie Windows [bo to straszna hała] ale np. na Linuxie albo UNIX'sie. Zapomnij o pisaniu modów na Delphi, C+ lub innych badziewiach. Pirania Bytes w nich nie pisze! Zrobicie wtedy z grubej rury kitch!
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
PB używa C++.



PS>Kretyńsko krótki post
tongue.gif
 

Bor@

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
274
po pierwsze KamSys Dementor: widze ze kompletnie nie znasz sie na tworzeniu modow i jakie programy sa wymagane aby stworzyc przypuscmy taka zatoke. czy wiesz moze co to jest spacer? tak tak. to chodzic z psem po podworku...NIE! to program do robienia modow!

po drugie: nie gadaj ze Piranha Bytes (niech Bozia zawsze oswietla im droge) nie uzywa C++ jesli nie wiesz.

po trzecie: modow w przypadku gothica sie nie pisze. mody w przypadku gothica sie robi w kilku programach. pisze sie tylko skrypty do moda.

po czwarte: echhh...
dry.gif
 

Lee Master

New Member
Dołączył
29.7.2005
Posty
20
Ja ma jesccze inna propozycje... Aby pokonac Sniacegotrzeba zjednoczyc Nowy i Stary Oboz ale Gomez nie zgodzil by sie na sojusz i Lee kazalby Bezimiennemu przekonac jak najwiecej osob aby dolaczyli do Najemnikow. Za kazdego czlowieka ktorego przekonamy dostajemy +250 doswiadczenia oraz 100 brylek rudy od Lee. Dla kazdego przekonywanego musimy wykonac jakies zadanie a musimy przekonac ich minimum 30.

P.S sory ze nie pisze polskich znakow ale pisze z niemieckiego kompa gdzie nie ma ich

Pozdrawiam - Lee Master
huh.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom