A.) łuski Pelzacza

Status
Zamknięty.

Mr. Czesio

Member
Dołączył
4.11.2007
Posty
41
a.) ja mam 4 rozdzial a w poprzednim temacie ziomek dal mi 4 jaskinie gdzie sa pelzacze we wszystkich sa jaszczuroczlecze czy jak oni tam maja dajcie mi jeszcze ran mapke gdzie sa pelzacze ale ŻYWE





b.) w jednej z jaskin kolo czarnego trolla bylo smocze jajo pisze ze w srodku cos jest bo drapie powiedzcie po co mi je czy jakas misja jest z nim zwiazana czy jak?


Dzieki
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Co do smoczego jaja, to jeśli jesteś u najemników to w późniejszych misjach, będziesz musiał zdobyć je aby mieć lepszą zbroję łowcy smoków. No i alchemik z piwnic w klasztorze coś z nich robi, tylko nie pamiętam co
 

alus944

Member
Dołączył
9.1.2008
Posty
78
W klasztorze ten mag robi miksture siły jeżeli dobrze pamiętam :D ona daje chyba +5 do siły. Jeśli sie myle wybacz ale dawno w to grałam :)
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Mr Czesio,
W grze Gothic2 nie ma mapy wskazującej jaskinie, w których występują pełzacze. Dzieje się tak z prozaicznej przyczyny, pełzacze można znaleźć w większości jaskiń w grze (np.: jaskinia przy wieży Dextera). Mam też prośbę, jeżeli jesteś Polakiem szanuj polski język i pisz zgodnie z zasadami ortografii i interpunkcji, gdyż tego bełkotu pseudointelektualnego nie sposób przeczytać ani zrozumieć, a w każdym razie przychodzi to z wielkimi bólami.
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Ehhh, Czesiu, jesli w tych jaskiniach co Ci zaznaczylem w poprzednim temacie nie ma pelzaczy to pochodz po innych i poszukaj. A najlepiej idz od razu do Gorniczej Doliny,tam sie zawsze jakies trafia, a daleko nie masz. <_<
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom