5 Mieczyk

Status
Zamknięty.

maw

New Member
Dołączył
6.10.2007
Posty
24
witam jestem na samym końcu gry pokonałem 5 szamanów- orków ale nie wiem czemu mam tylko 4 ich miecze... nie chce mi się za bardzo od nowa ich pokonywać więc chciałbym prosić o jakiegoś save'a w momencie gdy stoi przed główną świątynią i ma umieścić te 5 mieczy w 5 miejscach aby otworzyć następne wejście
z góry dzięks za pomoc ;)
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Save nie mam bo niegram teraz w G1 ale zamiast tego spóbuj sie wrucić i sprawdzić ciała szamanów pewnie znajdziesz.
 

maw

New Member
Dołączył
6.10.2007
Posty
24
problem w tym że ciała po jakimś czasie znikają :/
 

switek17

Member
Dołączył
14.3.2007
Posty
447
Niech zgadnę - zabiłeś tylko 4 szamanów. Na samym początku jest takie przejście, tunel za kratami, jest tam zupełnie ciemno. Trzeba tam wejść - są tam pełzacze świątynne - i skręcić w prawo, tam jest jeszcze jeden szaman. Zwykle gracze nie wchodzą tam i właśnie z tym szamanem mają problemy. Jeśli zabiłeś wszystkich to skorzystaj z porady EB.
 

maw

New Member
Dołączył
6.10.2007
Posty
24
wydaje mi się że tam byłem ale spróbuję sprecyzować moje zapytanie: otóż spisałem listę właścicieli mieczy które zabrałem, imiona wziąłem z opisu przedmiotu:
1.Varrag-Hashor
2.Varrag-Kasorg
3.Varrag-Ruuushk
4.Grash-Varrag-Arushat
Więc pytanie dla ekspertów kogo tu brakuje i gdzie on dokładnie jest? jak ktoś udzieli mi na to pytanie odp będzie murowany + ;)

już wiem ten 5 to: Varrag Unhilqt tylko gdzie on może być...?
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
1 jest za pomieszczeniem pułapką wciskasz przycisk i podnoszą sie filary idziesz dalej i na końcu pomieszczenia jest
2 jest zaraz po nim tych dwóch napewno zabiłeś
3 teraz trzeba się troszkę wrucić i wskoczyc do tunelu pozabijać cos i trzy przyciski i jest 3
4 jest tam gdzie Uriziel
5 to ten ostatni najpotęrzniejszy zabijesz go jak będziesz miał już Uriziel w rękach


Wziołem to z opisu więć jeżeli to zrozumiesz to napewno powinineś znaleść wszystkich Pozdrawiam
 

maw

New Member
Dołączył
6.10.2007
Posty
24
znalazłem kod na przywołanie tego orka: orc_priest_3 wpisuję go i mi się wyświetla coś tam unknown.... co robię źle??

wie ktoś???
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Przed kodem w GI, z tego co pamiętam trzeba nacisnąc i.
Wyskoczy insert i wtedy wpisuj ;).


Pozdrawiam.
 

Pandrodor

Member
Dołączył
12.10.2007
Posty
437
To sobie go poszukaj. Musisz go kodem od razu przywoływać?Jest gdzieś w świątyni i wystarczy go znaleźć, spójrz na post Ela.
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom