5 Kamień Ogniskujący, Gdzie Jest Gorn?

Status
Zamknięty.

dobry13

Member
Dołączył
25.4.2005
Posty
30
szukam tego kamienia dobre 2 dni. juz nawet patrzyłem w solucji co robić pisze tam mianowicie:

"Wracaj na most ze strażnikami i skręć zaraz za nim w lewo. Kiedy zobaczysz las zejdź z drogi i idź wzdłóż rzeki, aż dojdziesz do mostu. Przejdź przez ten most, a zaraz potem przez następny, po prawej. Kawałek za tym mostem spotkasz Gorna. Pogadaj z nim. Zaprowadzi Cię do jakiejś jaskini, w której znajdziesz (w skrzyni) zwój z zaklęciem zamiany w chsząszcza.[...]"

Jestem na tym ostatnim trzecim moście, obok nowego obozu [tam gdzie kiedys byly gobliny i skrzynia. no i gdzie jest gorn przeszukalem juz znaczną część okolicy.... Czy jeżeli go nie znajdę nie znajdę 5 kamienia ogniskującego?
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Na moście obok nowego obozu ... całkowicie źle poszedłeś. Jak jesteś przy tym moście co są strażnicy ze starego obozu to idź w prawo w zdłóż rzeki i jak rzeka będzie skrecać (będzie tam ten trzeci most) to wyjdź na lewy brzeg i dź pod górę i tam przed zapadliną nad którą jest kłoda , bedzie stał Gorn. Trochę nie jasno objaśniłem , mam nadzieję że mniej więcej mnie zrozumiałeś . Ale przecież najlepiej spójż na mapę i tam będziesz wszystko widział , bo przecież Saturas dał ci chyba mapę z rozmieszczeniem tych kamieni.
 

dobry13

Member
Dołączył
25.4.2005
Posty
30
jezeli mozesz przeslij mi screna gdzie ma stac ten gorn albo moze zaznacz na mapie bo za cholere go nie widze;/
 

rex

Member
Dołączył
22.12.2004
Posty
170
NIewiem czy tam byłeś ale ten kamień i gorn jest tam gdze był stary klasztor magów, teraz są oni zębaczami.
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Nie wiem czemu masz z tym problem skoro na mapie jest zaznaczone to miejsce. A co do tego jak tam dojść to idź wzdłuż rzeki zgodnie z kierunkiem w którym płynie. Przed jej ujściem zobaczysz zameczek-klasztor na skarpie nad morzem tam jest Gorn i 5 kamień ogniskujący.
 

dobry13

Member
Dołączył
25.4.2005
Posty
30
dobra dzieki mam juz to szlem w zupelnie inna strone[w str. nowego obozu]
proponuje zamknac temat
dzieki
 

Gbr

Zbanowany
Dołączył
9.4.2005
Posty
43
Nie ten most. Idż do starego obozu nie wchodż!! Przed głównó bramą skręć na droge w lewo idż nią wzdłuż rzeki aż dojdzies do mostu. Zaraz za nim znajdziesz
Gorna.
 

dobry13

Member
Dołączył
25.4.2005
Posty
30
spoko juz mam ten kamien

NIE ODDPOWIADAJCIE JUZ NA TEN TEMAT BO JUZ WYKONALEM TO ZADANIE
wink.gif


z gory dzieki dla pomocnikow;p
biggrin.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom