40 Lat Minęło

Qreq

New Member
Dołączył
19.2.2010
Posty
6
Cześć. Dla was jestem dziadkiem ale trudno mam nadzieję, że nie wyleczę się z gier komputerowych (chyba, że te postacie na ekranie zaczną się poruszać jeszcze szybciej :( ). Przeszedłem wszystkie części Gothica i ciągle mnie zaskakuje. Myślałem, że G3 to porażka potem że G3ZB. Ale ARCANIA to nie Gothic - 2 dni zabawy i już wywaliłem z dysku.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Witamy. Nie wiem co wy tacy wyczuleni na ten wiek :)

Wiek się nie liczy tylko sympatia do Sagi. Są osoby młode i są osoby starsze. Nic zaskakującego. Samemu się dyskryminować z powodu wieku. źle źle.


Zapoznaj się z tematem, żeby ogarnąć forum i nie znikaj za szybko :)
http://gothic.org.pl/forum/index.php?/forum-102/announcement-6-co-w-trawie-piszczy-temat-dla-nowych-uzytkownikow/
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
U nas nie znajdziesz dzieci w administracji ;) Wiela ludzi dojrzałych odwiedza forum i raczej nie będzie docinek od dziadków, no chyba że będziesz się częściej pojawiał i udzielał to pojawią się w pozytywnym tego słowa znaczeniu ;)
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Witam!

Na przykład daleko nie szukając, ja już nie jestem pierwszej młodości, że tak powiem, a jakoś sobie tu radzę i z młodszą częścią userów i z tą dojrzalszą, także nie jest źle ;).

Co do docinków, to znajdzie się tu niejaki Boom, który lubi coś dowalić nieraz, ale nim akurat bym się nie przejmował :).

Any way, baw się dobrze i jak masz ochotę, zaangażuj w życie forum.

Pozdrawiam
 
Do góry Bottom