40 000 Użytkowników

Status
Zamknięty.

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Wczoraj przekroczyliśmy 40 k userów na forum. Niby to tylko liczba, jak każda inna ale jednak okrąglutka i cieszy oko. Z tej okazji zorganizowaliśmy konkurs - http://gothic.org.pl/newsy/konkurs-z-okazji-przekroczenia-40-000-uzytkownikow-forum.html

Nie mam jakoś weny na patetyczną przemowę, dlatego napiszę wprost - dzięki wszystkim, którzy się tu zarejestrowali, a jeszcze większe dzięki tym, którzy są aktywni i pomagają w tworzeniu tego forum oraz strony. Teraz czekamy na 50 k :)
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Od lat tysiące ludzi przewijają się przez tą stronę :) Kolejne ekipy wkładają swój wysiłek w to, by każdy znalazł tu coś dla siebie. Mam nadzieję, że pojawią się jeszcze pasjonaci tacy jak my, którzy będą chcieli podtrzymać ten wspaniały portal. Wszystko co tu robimy, robimy z myślą o użytkownikach. Nie ma większej nagrody niż widzieć jak niezmiennie od lat trzymamy poziom. Dziękuję wszystkim, którzy choć na chwilę byli z nami i tym, którzy są stałym składem bez którego nic by nie ruszyło. Tworzymy nieźle sprawujący się kolektyw i róbmy wszystko by takim pozostał. Ogromne dzięki użytkownikom, zawłaszcza tym, którzy są tu z nami od lat i tym nowym, którzy dopiero ogarniają co i jak :)


Do składu: To odliczamy dni do realizacji mojego zakładu :D Możecie modyfikować terminy :D
 

Vasemir

Mistrz Areny i zrzędzenia
Dołączył
8.4.2008
Posty
752
Sto lat? 100k userów!

Do końca Sieci i jeszcze dalej ^^
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Jeden z takich dni, kiedy patrzymy na to wszystko w tył i zastanawiamy się, kiedy to tak szybko minęło :). Na pewno nie doczekalibyśmy tego jubileuszu bez wielu osób, które każdego dnia budowały Gothic.Up - cieszę się, że i ja tu trafiłem i mogłem dołożyć swoją cegiełkę. Pozostaje mi tylko życzyć naszemu portalowi jak najdłuższego życia z wysoką pozycją i jeszcze wielu użytkowników, a nam wszystkich po prostu frajdy z tego wszystkiego.

Ave
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Choć nie jestem za długo na forum ale też tworzę tę wspaniałą historię i też jestem jednym z tych 40 tys.
Ach, jak miło się na to patrzy. Widać że forum nie traci na swojej popularności. Każdy z nas dołożył się do tego wyczynu, i każdy powinien być zadowolony z tego oto wyniku. No cóż jak się patrzy na tą liczbę to wygląda to trochę dziwacznie, 40 tys użytkowników a ciekawe ile jest naprawdę aktywnych. Nie liczy się jakoś a ilość jest ważna. Powinniśmy życzyć sobie jak najdłuższego bycia forum i jak największej ilości aktywnych użytkowników.
 

Laskov

New Member
Dołączył
27.4.2011
Posty
63
To już aż tyle ? co ja tu mogę powiedzieć życzę portalowi żeby żył jak najdłużej,a adminom żeby wytrzymali jeszcze kilka lat :p
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Nie adminom ale nam wszystkim laskov nam wszystkim. Jeśli admini wytrwają a zwykli użytkownicy nie to forum nie bedzie miało sensu.

:trollface:
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Wszystkiego najlepszego ;) Szkoda tylko, że nie ma to w zasadzie żadnego odbicia w realnej liczbie użytkowników.
Mimo wszystko sto lat :)
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Ciekawe jak by zrobić taki spis ogólny, oczywiście osób aktywnych. Ile by ich tam było, ciekawe.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Ano sto lat i sto kilo użytkowników!

Co do tej liczby aktywnych użytkowników- są fora na których jest podana liczba ogólna, a obok liczba aktywnych i pewnie tu też dałoby się to zrobić.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Wiadomo, że to liczba nieadekwatna, to raczej odnośnik oznaczający ile dusz się przewinęło. Wyobrażacie sobie faktycznie 40tysi aktywnych na forum? :lolface:
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Raczej trudno wyobrazić sobie taki ruch. Wtedy wszyscy z nas, którzy jesteśmy aktywni w tej chwili musieliby pełnić rolę modów i globali, a i tak byśmy tego chaosu nie ogarnęli :trollface:
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
To jest oczywiste. Jednak mimo wszystko userów aktywnych i szczerze przejmujących się forum jest ilu? 20? 30? Chyba nie muszę wyliczać procenta z 40k, żeby uświadomić jakim odsetkiem czterdziestu tysięcy jest liczba trzydzieści.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Na forum GSu deklarują, że aktywnych mają 1 098 użytkowników, tyle, że nie wiem z czego oni to liczą, bo nie chce mi się wierzyć, aby to była prawda...
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Taka specyfika for internetowych. Większość wpada w poszukiwaniu pomocy. Zostają nieliczni. Nie wiem czego ty się spodziewasz.
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Oj, yeed ;) Niczego się nie czepiam, po prostu podkreślam fakt ogólny, dotyczący wszystkich for internetowych, a nie tylko pojedynczego przypadku.
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
spiedalaj wers bo psujesz atme :trollface:

no, i ja tysh sie w jakims sotpniu przczynilem do rozwo... eh, raczej tylko tu pasozytowalem, mam racje? no ale badz co badz bylo zabawnie
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
No masz Weteran więc coś musiałeś zrobić i pasożytem nie jesteś, chyba.

Ktoś wspomniał o 1 tys aktywnych userów na jakimś forum - hehehe raczej niemożliwe ...
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Każdy dostaje weterana za to, że był moderatorem kiedyś, ba! Ticz był nawet globalem! Tyle, że odpuścił i zrezygnował z Juniora i go zdegradowali do weterana.

Rozwój forum? TO chyba nie do mnie. Ja tu tylko przeszkadzam i pasożytuje ja ticz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom