4 Przyjaciół

kogo z 4 przyjaciół lubicie najbardziej


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.
Dołączył
30.10.2005
Posty
43
No więc głosujcie.Ja wybrałem Gorna ponieważ jest wiernym przyjacielem pomógł nam z kamieniem ogniskującym no i odbić nową kopalnie a w dwójce pomógł nam zabić smoka.uzasadniajcie swoje odpowiedzi.Jakby co to nie dawajcie mi ostrzeżenia szukałem i nie znalazłem a jakby już był taki temat to usuncie mój
pozdrawiam
laugh.gif
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Mistrzu... Ostatnio te tematy są zakładane cały czas i modzi nie nadążają z zamykaniem. Nee trzeba używaćopcji szukaj żeby choć jeden taki temat znaleźć. A ty pewnie nawet fora nie przeglądałeś. Zobacz co dzieje się z tego typu tematem gdy jest zakładany któryś raz z kolei. TU masz przykład
dry.gif
 

Lares 2

Member
Dołączył
16.10.2005
Posty
45
Zaglosowalem na Miltena bo pomaga nam naladowac Uriziela w 1 ale poza tym jest dla nas mily
biggrin.gif
ale Gorn tez jest fajny.....a tak w ogole to sotatni bylo cos podobnego wiec po co pare razy to samo??
dry.gif
 

Isgaroth

Member
Dołączył
7.7.2005
Posty
131
Ja głosuję na Diego, gdyż pomógł on Bezimiennemu, gdy Bullko i jego chłopcy próbowali go wykończyć. Pomógł też nam w zdobyciu kamienia ogniskującego w Kanionie Trolli.
Sorry za krótki post.

Pozdro
smile.gif
.
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Według mnie najlepszym ziomkiem w Gothicu jest nasz najlepszy kumpel Diego. To on nam pomaga to z nim gadamy najwięcej i to on nasz wspiera w ciężkich sytuacjach. Według mnie jest to najlepszy kolega, bo nieraz nam pomaga i ratuje życie. Przecież gdyby nie on to, co byśmy poczęli w Koloni. Zginęlibyśmy bez niego. Dostał 4 głosy i tak trzymać. Taka ankieta jest nieco przereklamowana, ale jest dobrze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom