36 I 6

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Po obejrzeniu kolejnej reklamy (jak dla mnie strasznie kretyńskiej) o siostrach które śpiewają ciągle bez endu bla bla... Stwierdziłem że warto się zastanowić nad przejściem do tej taryfy/operatora (sam nie wiem już co to jest).

Ogólnie mam kilka pytań dla osób które używają 36i6.
Czy mając numer w Simplusie, mogę bez problemów i kosztów (jeśli nie to za ile) przejść do 36. Co w ogóle muszę zrobić aby się tam przenieść. Konkretnie chodzi mi o to czy muszę iść do salonu i tam pogadać z kimś. Czy mogę w domu sam przed kompem wpisywać kody i przejść?

Inna sprawa te pakiety darmowych minut i smsów. Są taryfy które pozwalają smsować bez końca za 9gr dziennie. Ale pytanie czy te smsy są tylko do 36i6 czy do innych sieci też (głównie chodzi mi o plusa, reszta sieci aż tak mnie nie interesuje, no może Era)?
Rozmowy za 29gr podobnie.

W ogóle czy warto przenieść się z Simplusa do 36i6? Obecnie doładowywuje telefon za 50,- co 3 miesiące i wykupuje tylko pakiet 500smsów za 5,- czasem też wykupie 25minut za 5,- . Mimo to kasy na telefonie mi ciągle brakuje (albo internet albo smsy do innych sieci).
Warto przenieść numer do 36i6? Proszę o opinie ludzi którzy używają i mają wyrobione zdanie.

Pozdrawiam.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Jak ze swoim numerem z plusa to motyw ten sam. Odwiedź salon

Nowa taryfa reklamowana przez zjebane murzynki dotyczy tylko i wyłącznie osób w 36i6
aczkolwiek są jeszcze starsze promocje całkiem sympatyczne.


co do 3 pytania to nie mam pojęcia. Nie kalkuluję tak wyszło, ze jestem w 36i6, bo akurat taką kartę miała baba w kiosku.

Po prostu odwiedź http://www.36i6.pl/ i poczytaj
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Ok, powiedz mi jeszcze jedną rzecz. Mając 36i6 jestem tak jakby w Plusie? Chodzi mi o to czy osoby z 'czystego' Plusa mając pakiety z smsami czy minutami będą mogły z nich korzystać w rozmowie ze mną, czy będą płacić jak za innego operatora?
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Spokojnie będą mogły korzystać.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
No to jak będę miał trochę wolnego czasu, to skocze do salonu i chyba to aktywuje. Najwyżej zmienię numer jak mi się nie spodoba, ale raczej tak nie będzie.
Dzięki za info.
 
Do góry Bottom