3 Skrzynie?

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Jestem w drugim miescie Cape Dun i poszukuje trzech skrzyni skradzionych przez bandytów dla Urkrassa:)
Jak ktoś wie gdzie sa prosze o dokładne wytłumaczenie miejsca .
Dzięki
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
No wiec tak. :) Idź w okolice Ardei i Reddock. Tam jest takie wybrzeże. Idź wzdłuż tego wybrzeża, ale bardziej na skałach a nie po piasku. Mniej więcej po kilku minutach drogi będzie kilku bandytów i te skrzynki dla Urrukasa. Jeśli nadal nie możesz znaleźć to od farmy z orkami (niedaleko Cape Dun) idź w stronę wybrzeża i poszukaj w okolicy.

Pozdrawiam mam nadzieje, że ci się uda. :p
 

Filip3k

Member
Dołączył
29.11.2005
Posty
85
Dobra mam ten sam problem. Szukałem wedlug twoich wskazowek ale nadal nie moge znalezc. Jesli ktos by byl taki uczynny moglby mi zaznaczyc na mapie? ;)

Korzystajac z okazji napisze jeszcze pare problemikow
Gdzie sa:
- agresywne dziki ktore trzeba zabic
- orkowy patrol ktory tez trza wykosic ;)
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
To tak. Te dziki są nad obozem Reddock. Dokładnie to jak stoisz na szczycie schodów to obróć się o 180% i idź w tamtym kierunku. To jest dosłownie obok.

Orkowe patrole są dwa. Jeden jest na farmie. Jak masz bramę Cape Dun to farma jest na wprost. Drugi patrol jest na drodze hmm można by to nazwać głównej na północ od bramy Ardei (daleko na północ). Tej bramy, przy której zaczyna się gra.

Co do tej mapy to nie mam jak ci tego pokazać, bo jej nie mam. :) Musisz sobie poradzić bez niej. No chyba, że dasz mi linka z nią to ci zaznaczę. Ja jej znaleźć nie mogłem.

Pozdrawiam.

Down:

Żaden problem. :)
 

noir7

New Member
Dołączył
14.11.2006
Posty
4
Wybaczcie ze zawracam wam głowe ale mam kolejny problem bo ja tych kolesi za..... zabiłem wcześniej jak nie miałem co robic i chyba zabrałem te skrzynki albo ich nie było albo ich nie znalazłem bo ich w tym obozowisku nie moge znaleźdź.... za to teraz w ekwipunku ich nie mam. Boje sie ze je sprzedałem ale chodzilem po wszystkich kolesiach i oni nie maja zadnych skrzynek. I teraz pytanie jak odzyskać te skrzynki by zadanie było wykonane? (to mnie bardzo w pienia jak jest jakieś zadanie zostawione odłogiem)... prosze pomóżcie... moze jakis trick, wskazówka ewentualnie kody.... :unsure:
 

Rick

Member
Dołączył
11.11.2006
Posty
80
No są kody, żeby je ze spawnować... www.gothic.org.pl wchodzisz w kody szukasz jak spwnować rzeczy i masz :).
 

noir7

New Member
Dołączył
14.11.2006
Posty
4
a jaka jest nazwa tych skrzyń ? a i jeszcze przy okazji mam pytanie gdzie moge zdobyć oprócz tych pięciu na początku paczki z bronią ? znalazlem jedna w magazynie a gdzie jest reszta szukam i szukam i znaleźdź nie moge prosze pomozcie


nazwy już mam raczej są to:
It_Urkrass_Supply - towar dka urkrassa
It_WeaponPack - paczki z bronią

tylko mam teraz taki problem
bo konsola która powinna sie otworzyć po wciśnieci "` " jest przezroczyska a zamiast liter widać tylko kwadraciki po za tym chcem wiedzieć czy wielkośc liter ma znaczenie bo starałem sie wpisywać i nic....

chciałem sie przekonać jak w ogóle wyglądają te skrzynki więc wzięłem gre od nowa pobiegłem tam a tam żadnych skrzynek też nie było ja juz nie wiem może to coś w grze jest porypane

a jeszcze chciałbym sie przypomnieć z pytaniem gdzie dokładnie można jeszcze znaleźdź te paczki z bronią bo jak te kody nie działają to chociaż to chciałbym znaleźć....

Pozdrawiam :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom