3 Skrzynie

Status
Zamknięty.

Adek

New Member
Dołączył
14.1.2007
Posty
4
Witam. Mam problem z odnalezieniem 3 skrzyń dla jednego z orków z Cape Dun (nie moge zapamiętac jego imienia :p ), własnie nie wiem gdzie one są, kolega mi powiedział ze na wschód od Ardea, za skałą siedzą bandyci, i oni mają te skrzynie. Załatwiłem ich, i nie ma nic, zadnych skrzyń. Powiedzcie mi gdzie są te skrzynie.

Pozdrawiam
 

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
Widocznie na trafiłeś na tą inną grupkę złodziei za skałą. Mi też się to zdarzyło że znalazłem grupkę bandytów za pewną skałą a tam nie było skrzyń. Jak wychodzisz z Cape Dun po prawej jest plaża, idź w zdłuż niej aż do końca i skręć w prawo.
Jagby tam skrzyń nie było to poszukaj w jaskini Ortegi.
 

Filip3k

Member
Dołączył
29.11.2005
Posty
85
@Offtop:
Widze, ze wiele osob ma problemy z wykonaniem tego zadania. Ja tez nie wiedzialem gdzie sa te skrzynie, ale po dlugich poszukiwaniach porady usera z forum poskutkowaly. Tak wiec radze uzyc opcji szukaj, ona naprawde NIE GRYZIE!!!

@Topic:
Idz prawym wybrzezem od strony Cape Dun. Tylko idz po trawce :)P) a nie po piasku a napewno znajdziesz :D
~Pozdrawiam
Filip3k
 

Adek

New Member
Dołączył
14.1.2007
Posty
4
QUOTE(Filip3k @ 14-01-2007, 18:17) [snapback]132001[/snapback]

@Offtop:
Widze, ze wiele osob ma problemy z wykonaniem tego zadania. Ja tez nie wiedzialem gdzie sa te skrzynie, ale po dlugich poszukiwaniach porady usera z forum poskutkowaly. Tak wiec radze uzyc opcji szukaj, ona naprawde NIE GRYZIE!!!

@Topic:
Idz prawym wybrzezem od strony Cape Dun. Tylko idz po trawce :)P) a nie po piasku a napewno znajdziesz :D
~Pozdrawiam
Filip3k



eeee...ale po trawce w sensie, że mam zejśc na plaże, i isc po trawie tak?
 

Silas

Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
33
7. "Dostarcz Urkrassowi jego towary"
W rozmowie z orkiem Urkrassem dowiesz się, że bandyci ukradli mu jego towary. Są to trzy skrzynie, których on bardzo potrzebuje. Aby znaleźć te skrzynie i bandytów którzy je ukradli udaj się na farmę, w której spotkałeś kowala Kliffa i udaj się w lewą stronę (lewa to ta gdzie pasą się świnie). Idąc tak trafisz w końcu na obozowisko złodziei. Po krótkiej walce zabierz skrzynie i wróć do Urkrassa, który będzie OGROMNIE wdzięczny za okazaną mu pomoc.
Zdobyte doświadczenie: 1500
Zdobyta reputacja: Cape Dun +15
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom