3 Rozdział

Status
Zamknięty.

adens

New Member
Dołączył
23.11.2007
Posty
4
Mam taki problem że jak przeszedłem jarkendar i wchodze przez portal do okolic khoniris ide do vatrasa gadam z nim o wszystkim az on mowi cos typu ,,Jezeli sie nie myle miales do mnie jakoms prosbe zwiazanom z okiem...'' i koniec rozmowy poszedlem do xardka i pyrdka i nic nie mowią mi co ja mam robic? mogłby mi ktos wysłac save z 4 rozdzialu poczontek? tu macie adres q-r-s@o2.pl
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Hmmm... masz już Oko Innosa? Masz zadanie z naprawieniem?
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Vatras nie zrobi nic dopuki nie załatwisz mu zmiennika z Jarkendaru ( czytaj Myxir ). Musisz zabić Kruka i powinno być ok.
 

Pandrodor

Member
Dołączył
12.10.2007
Posty
437
Jakby co to musisz w Jarkendarze zabić kruka w świątyni i uwolnić więźniów. Znajdziesz ich w kopalni. Wtedy już rozmawiasz z magami wody i wracasz dopiero. A napewno wycisnąłeś wszystko od xardka, pyrka, vartka i benneta? Pewnie już to zrobiłeś ale jakby co piszę <_< A jeśli to błąd gry to reinstalka i ten stary save może działać, ale nie sądze :p No i jak ci sie chce to reinstalka i od nowa grać.

Pozdro
 

pawel2962

New Member
Dołączył
7.12.2007
Posty
3
Jak zabiłeś Kruka i tam gadałeś z magami wody i poszedłeś do kaplicy adanosa w khorinis to Myxir powinien klęczeć za Vatrasem ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom