3 Pytanka

Status
Zamknięty.

Serge

Member
Dołączył
11.1.2005
Posty
123
Mam 3 pytania :
1.Czy moge zabic czarnego trolla czy on bedize do jakiejs misji potrzebnt :?:
2.Jestem straznikiem miejskim i mam problem bo mam lekki pancerz czy bedne mogl miec ciezki i gdzie go dostac mozna :?:
3.Gdzie sa wszystki krwawe puchary ja mam 3 , a jest ich 6 wiec gdzie 3 pozostale.
Prosze o pomoc
tongue.gif
 

Sword

Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
514
1.Misje zabicia czarnego trolla dostaniesz od Raoula.A za jego skóre facet sporo ci zapłaci.
2.Ciężką zbroje straży możesz kupić w 2 rozdziale u Engora
3.Temat o krwawych pucharach byl calkiem niedawno więc poszukaj!!!!!
 

Serge

Member
Dołączył
11.1.2005
Posty
123
Bo ja juz dostalem zadania zdobycia slonecznego aloesu a on jest rosnie na odchodach czarnyhc troli wiec mam go zabic ????
 

Gorn 2

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
437
odpowiedz do tematu

Koniecznie zabijać Czarnego Trola nie musisz bo słoneczny aloes rośnie przed jego jaskinią wygląda podobnie jak roślina dodająca +1 do siły zielona więc potrzeby zabijania trola niema jedynie kilka zębaczy.
 

Bartok

Member
Dołączył
9.12.2004
Posty
77
ja jeszcze nigdy nie zabilem czarnego trolla a gre przeszdlem kilka razy trudny byl
 

lol

New Member
Dołączył
26.2.2005
Posty
2
Engora znajdziesz w Górniczej Dolinie. Siedzi w Starym Obozie, tam gdzie siedział Bullit w Gothic'u I.

lol
 

Ziomal_Tomal

Member
Dołączył
3.2.2005
Posty
67
Odnośnie czarnego trolla, czy wy ludzie nie pamiętacie o czarze "Zmniejszenie_potwora"
Na początku gry ma go Zuris, a zabicie trolla to już tylko formalność.
 

arnold16

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
39
czarny troll? przywolalem szkielety i go nawalalem:) szkielety gobliny te skuteczne. Zanim je trafi to mozna mieczem niezle good tylu pociachac. latwizna:D
 
A

Anonymous

Guest
Ciekawy sposób na Czarnego Trola...
Udało mi się raz go podprowadzić na skraj urwiska przy wejściu do jego groty. Trol wpadł do wody i... się utopił. Niestety za to nie dostaniemy EXP, ale skórę można ściągnąć
 
A

Anonymous

Guest
Czarny trol

Ja osobiscie czarnego trola wziolem na solo i go pociolem na w miare równe kawalki ( przenośnia )
tongue.gif

:arrow: wracając do czarnego trola w zece to poco go zabijac skoro expa nie ma 8)
 

Quahodron

Member
Dołączył
14.2.2005
Posty
51
1. tak {misja od raula}
2.W górniczej dolinie u Engora
#.Nie wiem dokladnie
 
A

Anonymous

Guest
Jezeli chodzi opuchary to wglonda to tak:
1. ma go lihwiaz w kuferku
2. w chacie gerbranda w kuferku na pientrze
3. w chacie valentino(na goze pzekrencaz lampe i wtedy na dole otwiera sie skrytka z kufrem, tzeba miec kluc od valentina)
4. w ratuszu na goze, stoi na pulce w pokoju polewej
5. w chacie sendziego(podobnie jak u valentina tylko ze naciskasz tarcze, tzeba umiec kradziesz kieszonkowom aby zabrac kluc sendziemu)
6. w bomu obok alchemika w kuferku, klucz lezy na kominku

puchary od 2 do 6 som w gornym miescie

POWODZENIA :!: :!: 8)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom