3 kopalnie

Status
Zamknięty.

Nazar

New Member
Dołączył
18.2.2005
Posty
6
no dobra więc problem przedstwaia sie tak... o co chodzi z tym listem przy ciele paladyna w kopalni z pełzaczami i gdzie znajdę paladyna
(oczywiście już z innej) który podobno miał okrążyć zamek przez zamarźnieą część rzeki , poszedłem w tamtą stronę i nic, spotykam szkielet i się cofam.... i nie wiem gdzie dalej iść pomocy
sad.gif
(mam 8 lvl mag ognia)
 
A

Anonymous

Guest
Ten list do niczego ci się nie przyda, a co do paladyna(Marcosa), siedzi w jaskini za byłą chatą Cavalorna.
 

Mandor

New Member
Dołączył
16.2.2005
Posty
12
Chodzi oto że Paladyn wysłał Diego i dwóch paladynów żeby zabezpieczyli skrzynie z rudą. Diega znajdzesz w jaskini na terenach orków przed jaskinia będze leżało dwóch martwych Paldaynów.
 

Nazar

New Member
Dołączył
18.2.2005
Posty
6
OMG

Szukałem ale dupa nie znalazłemtakiego tematu który by mi odpowiadał więc napisałem swój thx za pomoc

[ : Sob Lut 19, 2005 2:40 am ]
znalazłem Diega..... jak ja mam go zaprowadzć, aby wyszedł z przełęczy.... drogą, która ja przyszedłem on nie chce, bo mówi, ze za blisko zamku,albo że za blisko muru orków i jest niebezpiecznie.. mówi, aby pójść na zachód... no to idę z nim a tam są Orki......... no k%^&e co mam z nim zrobić ?? (mogę to chyba uznac za bug przecież jest tam bezpiecznie jak dla mnie
tongue.gif
) jeśli można to dajcie jakąsś mapkę jak go przeprowadzić
tongue.gif
 

Phoenixx

Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
400
Na pewno jest taki temat bo pamietam nawet screena z tym miejscem zamiesczalem w tym topicu
tongue.gif

Trzeba sie troche postarac znalesc,a nie dorazu nowy temat zakladac ktory byl setki razy

P.S na tej stronie masz solucje zamieszczona tam jest wszytko wyjasnione
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom