2 Piec ?

Status
Zamknięty.

hellvard

New Member
Dołączył
11.10.2007
Posty
5
Czytałem na forum że jest jeszcze jeden piec do wytapiania rudy ale nigdzie nie mogłem go znaleźć. Kierowałem się wskazówkami podanymi przez autora tamtego postu mówił on że jest jakaś odnoga pilnowana przez orków i idzie się tam nie przez Faring tylko jakąś inną przełęcz. Przeszukałem jednak wszystkie przełęcze jakie znałem i znalazłem kilka mi nie znanych ale żadnej odnogi z orkami a tym bardziej pieca nie znalazłem. Według mnie to ściema z tym drugim piecem a może jednak ktoś go znalazł ????
 

adam792

Member
Dołączył
12.6.2007
Posty
72
pierwsze słysze xD Jedyny piec do rudy jaki znam to ten w Nordmarze w klanie młota ;] Mogę się mylić ale wydaje mi się że jest tylko 1 ;P
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Gdzie o tym 2 piecu czytałeś konkretnie możesz podać link do tego opisu?????
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
No to miał rację bo z tego co pamiętam w klanie ognia był piec tylko że nieczynny
a jak dotrzeć do tego drugiego to ci nie powiem bo moja przygoda zatrzymała się na
Grobowcach w Nordmarze...tak zawiewało nudą, że nie dałem rady dalej
więc musisz poszukać albo poprosić kogoś innego
 

hellvard

New Member
Dołączył
11.10.2007
Posty
5
Piec w klanie ognia ??? heh chyba jeszcze słabo znam tą grę :) Ale tego pieca orków też poszukam
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Dżizas chodziło mi o to, że są 2 piece z czego jeden jest nieczynny...
nie doszedłem do nich więc nie wiem gdzie się znajdują ale wiem że tak było

chyba, że coś mi się powaliło ;/
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Oj, nie jestem pewien, ale zdaje mi się, że wejście przez przełęcz i Klan Młota prowadzi do jednego i tego samego pieca. Wiąże się to z questem wybicia orków z kopalni w Klanie Młota. Jeden z wojowników prowadzi nas do wejścia przy przełęczy, zaś gdy dochodzimy już do końca kopalni (w której jest piec) przybywają wojownicy od drugiej strony, czyli właśnie z Klanu Młota. Piec można uruchomić używając źródła mocnej energii, czyli w tym przypadku Kamienia Ogniskującego, jaki dostaniemy od Xardasa, w celu niszczenia artefaktów Adanosa.

Pozwolę więc sobie zacytować fragment posta użytkownika Gilala13
CYTAT
Nie
musisz wejść do Nordmaru przełęcza a nie przez Faring
Zaraz kawałek od lini sniegu znajduje sie odnoga pilnowana przez Orków, jak tylko cie zauwarza to zaraz atakują ( chyba, że masz +75 respa u Orków )


Tak więc, użytkownik widać, że nie jest kompetentny ^^. Powyżej napisałem już o położeniu pieca, a tu napisane jest jeszcze o tym +75 rep. u Orków i znów się nie zgodzę, bo miałem 96 rep. u orków i też atakowali, więc proszę nie brać tego posta na serio.

Piec do wytapiania rudy to wielkie bydle, poza tym, legenda Nordmaru. Gdyby był drugi trąbiono by o tym w całej grze, jeśli byłby ukryty, rok po premierze gry już byśmy o tym wiedzieli.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Najwyraźniej coś mi się namotało.........
tak to jest jak się człowiek odzywa jak sam nie skończył tej części
byłem przekonany, że coś w tym jest
 

hellvard

New Member
Dołączył
11.10.2007
Posty
5
Ja po krótkim szukaniu też doszedłem do wniosku że jest tylko ten jeden piec. A po użyciu tego kamienia ogniskującego w piecu można też wytapiać samemu CZYSTĄ rudę ?? Bo strasznie ciężko znaleźć sztabki czystej rudy na wykucie miecza
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
No i Ci powiem, że odpaliłem G3, zabiłem Xardasa, odpaliłem piec, wpisałem "teach ALL" i (to wszystko specjalnie dla Was xD)... Przykro mi stary, miałem wszystkie przedmioty jakich potrzeba, posiadałem jak napisałem wszystkie umiejętności, a piec był nie do użytku... No oprócz zniszczenia artefaktów.
 

hellvard

New Member
Dołączył
11.10.2007
Posty
5
Szkoda :( no ale mówi się trudno. A gdzie można znaleźć jeszcze sztabki czystej rudy oprócz tej którą dostaje się w Klanie Ognia ????
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Kompletnie nie wiem o co chodzi z tymi "czystymi", więc Ci nie powiem. Użyłem zaś opcji szukaj, i oto co znalazłem . Jak miałem sztabę magicznej rudy to nie wiem czy gdzieś było napisane o jej czystości, innych niż te "normalne" nie spotkałem. Jeśli mówimy o tym samym to jest ich sporo w Varancie, nawet quest o nich się znajdzie. Poza tym można je czasem znaleźć nawet nie świadomie, w skrzyniach, kieszeniach zmarłych, kufrach itd.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom