2 Może I Głupie Pytania

Status
Zamknięty.
M

Myrathin

Guest
Więc tak gram magiem i bardzo bym prosił o opisanie questa zaginionych ludzi i handlarza broni no ale wiecie opiszcie to dokładnie najlepiej z jakąś mapką czy coś błagam was !! a mam jeszcze pytanie gram magiem ognia no wszystko pieknie cacy tylko dlaczego nikt nie chce mnie nauczyc kradzierzy i otwierania zamków, czy wiecie kto może mnie tego nauczyć jak by co to napiszcie jaki to NPC i gdzie on się znajduje POZDRO
 

Skorpion

Member
Dołączył
10.9.2005
Posty
43
otwierania zamków i kradzieży możesz sie nauczyć w gildi złodziei(są w kanałach).
a co do tego questa to :
zadanie zleca Vatras. o co w nim chodzi to wiesz. zapytaj Hakona(handlaża), Thorbena(stolarza), rybaka Farima, Akila(farmer), Bengara, Coragona, Halvora, Corda, Nadie i Garvela. Dowiesz się kto zniknął. Później dowiesz się od Elvricha i Skipa że to sprawka Dextera. Skipa znajdzesz w takim obozowisku na plarzy na prawo od wejsicia do kanałów, a Elvricha znajdziesz w takim kanionie z którego idą schody na farme Bengara. Pilnuje go chyba 3 czy 4 gości, zabijasz ich i gadasz z gostkiem. Idziesz tam gdzie mówi ci Elvrich jest tam kilku gości, zabijasz ich i przyokazji dowiadujesz się kto sprzedaje broń bandytom. Idziesz do kryjówki Dextera najpiew z nim gadasz a potem zabijasz. Jeśli pomogłeś Gregowi wykopać jego skarby to on ci teraz pomaga. Przeszukujesz cjało Dexa i znajdujesz list od Kruka. Czytasz go a potem zdajesz relacje Vatrasowi.

Sory za brak mapki ale niemam jej
 
M

Myrathin

Guest
no ok ok ale jak ja wejde do kanałów jak nie mam klucza i gdzie znajde nadie i garvela oraz elvirha i skipa
 
M

Myrathin

Guest
Sory że spamuje ale opiszcie mi jeszcze Quest z tym handlarzem bronią który sprzedaje ją bandytom
 

Skorpion

Member
Dołączył
10.9.2005
Posty
43
klucz zdobędziesz wydając jednego ze złodzieji np. na placu targowym jest taki kupiec tuż przywyjściu po prawej stronie. Pogadaj z nim a powie ci że ktoś skubnoł mu sakiewke i że jest to Rengar. Stoi koło latarni.pogadaj z nim. Zacznie wiać. Poprostu idź za nim, nie ucieknie daleko. wydaj go Andre. w kajpie na przystani dowiesz sie od karczmaża ze ktoś cię szuka. Zabijasz tego gościama na imię Atila czy jakoś tak. Ma rzy sobie klucz do kanałow. dalej sobie poradzisz.
a co do chandlarza bronia to tak :
zadanie zleci ci Vatras. musisz znaleźć gościa co sprzedaje broń bandytom. Udaj się do Martina ( jest on na przystani na takim jakby podeście tam gdzie są skrzynki i paladyni). Pgadaj z nim. Udaj się po Elvrich a potem za farme sekoba tam niby jest Lucia. wybijasz gości zabierasz listy i conajmniej jeden pałasz bandytów z litrą F. Idziez do Vatrasa a potem Do Martina. Potem idziesz do do Fernanda a skoro grasz jako Mag to on cię zaatakuje bo jest opentany i tak dalej le to już inna sprawa.

Zadanie zakończone

P.S.
Nadja jest w burdelu
Garvwl na prawo od zejścia do przystani
Skip na plarzy (musisz trochę popływać, wchodzisz do wody koło Laresa i plyniesz w prawo)
a Elvrich jest niedaleko w kanionie niedaleko farmy Sekoba jak idziesz na farme to za polnymi bestiami skręcasz w prawo
 
M

Myrathin

Guest
no to lipa już sie nie naucze otwierania zamków bo wybaczyłem rongeau i pozwoliłem mu odejść czyba że znasz inny sposób to mi na pisz a za poprzednie info dziekuje
 

pepon

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
353
Jak wymyśliłeś, że się NIE nauczysz otwierać zamków ? możesz się jeszcze nauczyć u Thorbena. Możesz albo zapłacić mu 200 sztuk złota, albo też ukraść/pobić Lehmara i wziąć księgę jego dłużników, a następnie dać ją Thorbenowi, dzięki czemu zarobisz 200 doświadczenia, a stolarz nauczy Cię otwierać zamki za darmo.



Pozdrowienia - pepon
 
M

Myrathin

Guest
tylko że jak ja klikam na napis u thorbena naucz mnie otwierać zamki to on mówi że mnie nie nauczy bo wyglądam mu na szumowine a jestem magiem ognia III rozdział
 

DukE

New Member
Dołączył
10.12.2005
Posty
24
Pobiłeś może albo okradłeś kogoś z miasta ? bo mi na to wygląda... ja miałem kiedyś podobny problem i wystarczyło pójść do Lorda Andre i zapłacić za wyrządzone'' szkody''. Wtedy poprawia ci się reputacja w mieście i wszyscy są bardziej życzliwi
tongue.gif
 
M

Myrathin

Guest
No właśnie o to chodzi że nic nie zrobiłem a u lorda andre też byłem i nic a ten skurczybyk jak nie chciał tak nie chce no jedy na szansa była z Rongeau ale mu odpuściłem i powiedziałem że nie wydam go straży i teraz nie mam takiej opcji u lorda andre
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom