2 Lata Istnienia Forum

Status
Zamknięty.
E

Electric_Dragon

Guest
Mojam obecnośc na forum trwa już prawie od roku ( 07-10-2004 ). W moim przypadku też szukałem rozwiązania problemu w Gothicu. No cóz wiele się zmieniło w moim mniemaniu na lepsze. A więc Clone sto lat, niech forum się rozrasta, zdobywa nowe tereny.


Pozdrawiam,
Electric_Dragon
 

Cor Adam

Member
Dołączył
21.9.2005
Posty
30
Jestem na forum od niedawna ale już mi się podoba. Panuje tu dobra atmosfera
i nie toleruje się tu spamowania. Mam nadzieje że forum jeszcz długo pociągnie
biggrin.gif
 

rex

Member
Dołączył
22.12.2004
Posty
170
Jestem tu troche długo mniej więcej tyle co szczurek i pamiętam te czasy kiedy była stara szata graficzna wszystko świeciło pustkami i forum bylo mlode ale teraz to juz zeczywiscie //rzeczywiście sie duzo zmienilo ale karzdy //każdy lubi powspominac stara dobra przyszlosc.


A nie przeszłość?
 

Sudden Hoof

Weteran
Weteran
Dołączył
7.5.2005
Posty
154
Jak ten czas, szybko leci. Zaledwie kilku chwil potrzeba, by jeden temat przykuł uwagę wszystkich. Szczególnie tych ,których najmniej dotyczy (kłaniam się). Chciałbym złożyć życzenia Adminowi, za stworzenie Strony i Forum, które może nie są najlepsze w Polsce, ale zasługują na chwilę uwagi. Prężnie rozwijająca się Strona, oraz ciekawe Forum, to naprawdę raj, dla wielu dobrych, jak i złych rzeczy. Może złą stroną nazwiemy spam, i plagiat, a dobrą uczciwość i szczerość, to i tak zawsze, i wszędzie będzie to wyglądało tak samo. Życze więc Gothic UP długich lat, naprawdę długich...
 

StrażnikŚwiątynny

Weteran
Weteran
Dołączył
1.6.2004
Posty
654
trochę spóźnione, ale szczere gratulacje z okazji rocznicy.
pozdrowienia dla tych, co mnie pamiętają. niech to forum dalej się tak rozwija
smile.gif
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
Już 2 lata? Jakoś nie pamiętam tego pierwszego
tongue.gif
Nie no fajnie .Wszystkiego naj naj naj dla wszystkich na forum
biggrin.gif
Sam ostatnio bywam tu rzadko ale chyba jakoś mnie pamiętacie --> ci ze starszych
smile.gif
No i do kolejnych urodzin:D
 

Glifion

Hitman
Weteran
Dołączył
19.11.2004
Posty
563
QUOTE (StrażnikŚwiątynny @ 06-10-2005, 00:19) trochę spóźnione, ale szczere gratulacje z okazji rocznicy.
pozdrowienia dla tych, co mnie pamiętają. niech to forum dalej się tak rozwija
smile.gif

No no cóż to za dostojny gość w naszych skromnych progach? Dawno Cię tu nie widziałem drogi Strażniku. Oczywiście, że są tu jeszcze ludzie, którzy pamiętają co zrobiłeś dla forum. Miejmy nadzieję, że będziesz się pojawiał częściej.

Przez te dwa lata z pewnością wiele się na forum zmieniło, ja pamiętam zaledwie rok z tej wielkiej historii, która znacząco wpłynęła na moją osobę. Nie będę się rozpisywał, nad tym, co, jak i dlaczego. Wszystkim, życzę miłej zabawy i poprawnego korzystania z tego co forum ma do zaoferowania, ale uwaga! Oczy patrzą...
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
Ja na forum spedziłem do dziś ponad roczek. Jest nieźle. Zaczynałem jako kolejny spamer, któremu tylko rangi były w głowie...ehh szkoda wspominać.

Po roku na forum moge bez obaw rzec, że nauczyłem się jednego: obcowania z forami. Nie wiem czy wszyscy wiedzą o co chodzi wiec wytłumacze to jednym słowem: "doświadczenie".

Oby foro zmieniało się na lepsze. Myśle, że za niedługo czeka Nas czas napływu nowych userów. Mam na myśli wyjście "Gothica III" ofc. Marzę aby wśród nich było przynamniej kilku userów, którzy być może zastąpią stary skład modów.

Ave.
 

Grour

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
357
Nie jestem do za długo (jakieś 1.5 miecha), ale to forum jest zdecydowanie najlepszym w Polsce o grach z serii Gothic
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
. NIECH NAM ŻYJE JESZCZE B.DŁUGO!!! Nie ma takiego numeru żrby to forum padło
cool.gif
, ono poprostu żadzi i z pewnościa zmieni się na lepsze. Forum Gothic Up będzie trwało wiecznie, nawet gdy się skończy WSPANIAŁA saga Gothic'a (co się nie może stać).

PS. To jest mój 100 (setny) post!!!
biggrin.gif
cool.gif
 

czesio09

New Member
Dołączył
7.10.2005
Posty
12
Ostro
biggrin.gif
2 lata juz istnieje forum
biggrin.gif
ja dopiero zaczynam tu i licze ze bedzie fajnie
biggrin.gif
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
Cóż, to już 2 lata ! Nie jestem od samego początku działania gothicup, ale moge śmiało stwierdzić, że na forum przez ten okres który już tu jestem czyli 8 miesięcy dużo się rzeczy. Forum gościło spamerów, którzy bez pozorów i bez zawachania spamowali obrażając forum, userów i team ! Mimo, iż zaczynałem jako spamer nauczyłem się pisania w miare mądrych postów. Ostatnimi dniami serwer nawala ale i tak to mnie nie znechęca do przebywania tutaj wśród znajomych !

Cóż, co ja moge tutaj jeszcze dodać. Niech Gothic up istnieje wiecznie ! i wyłamie się, i napisze 200 lat niech żyje cLoNe nam ;] !!

Pozdro.
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Jestem na tym zajebistym for00m jakieś pięć miesięcy i mogę szczerze powidzieć że jest to najlepsze forum na jakie kiedykolwiek trafiłem, poznałem tu wspaniałych userów i dowiedziałem się dużo ciekawych rzeczy, dzięki wam moje życie stało się piękniejsze
biggrin.gif
Myśle że to forum nie upadnie, po prostu nie ma takiej opcji
tongue.gif


STO LAT NIECH ŻYJE, ŻYJE NAM!!!

POzdro
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
Ciekaw jestem, czy jestem przez użytkowników uznawany jako za "bardzo rzadko udzielającego się". Tak jakoś jest, że ja mam wrażenie, że na forum jestem bardzo często i wielu użytkowników kojarzy mnie jako jego część- tak jak ja Bobka, Gothiego, Clone'a, Glifiona, Gumisia, szczurka, Kacperexa itd. Od paru miesięcy już mnie fora nie bawią tak jak kiedyś, i co się zabierałem do napisania nowego posta to zaraz rezygnowałem. Teraz życzenia... Przede wszystkim chciałbym sobie życzyć, żebym zaczął sie na forum udzielać częściej, żeby fora dyskusyjne znowu mnie bawiły, żeby wchodząc do internetu bym przede wzystkim przejrzał forum G.Up, bo po cos go mam ustawioną jako stronę startową?
smile.gif
No i wiadomo, sto lat dla Clone'a, sto lat dla Forum, sto lat dla modów, sto lat dla użytkowników, stolec dla... eeee, nieważne. I żeby forum nie rypało sie tak często i żeby zmiany szły wyłącznie w dobrym kierunku, żeby uzytkownicy mniej sie skupiali na tepieniu spamu, a bardziej na tym, żeby samemu go nie rozsiewać, i żeby premiera Gothica 3 zaowocowała kupą świetnych tematów.
Pzdr
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Ja sądzę, że jest to jedna z najlepszych stronek o Gothic'u
biggrin.gif

Jestem tu już w sumie troche czasu i jedyne co mam do zarzucenia temu forum to, że się czasem zawiesza.... ogólnie jednak jest bardzo fajnie.
Mam zamiar jak najdłużej być userem tego forum.
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif



POZDRO "Khalid"
 

Dark Knight

New Member
Dołączył
13.10.2005
Posty
20
Witam all. Jestem na tym forum około 1 dzień ale już mi się podoba
smile.gif
Mam nadzieje że spędze tu dużo więcej czasu niż na innych forach. Jestem pewien że będę tu duże pisał. Sto lat forum
smile.gif
 

chery

Member
Dołączył
17.6.2005
Posty
693
Ja na forum jestem od 17 czerwca czyli coś około 4 miesięcy. Forum jest SUPER!!! Jest to pierwsze forum na jakim "urzęduje" i bardzo mi się podoba. Są gildie konkursy i ciekawe "dyskusje" nie tylko o Gothicu. Forum nigdy nie upadnie i będzie się rozwijać.
Forum Gothic Up jest wieczne !!!
STO LAT !!!
 

Tiops

Member
Dołączył
5.7.2005
Posty
104
Gratulacje dla założycieli. Uważam że forum jest najlepsze na świecie i życze jemu kolejnych pieknych lat.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom