2 Lata Istnienia Forum

Status
Zamknięty.

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
I tak oto minął kolejny rok. Tym razem forum obchodzi swoje drugie urodziny
smile.gif
. Może nie dokładnie dzisiaj bo gdzieś około 2 tygodnie temu ale wypadło mi z głowy napisać otym
tongue.gif
. Sporo sie zmieniło przez ostatni rok myślę, że zmiany były na lepsze i oby kolejny rok też takowe przyniósł.
Pozdrawiam cLoNe_xx
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Dziwne, żę nikt nie napisałe jeszcze tutaj posta. No cóz to ja będę pierwszy
biggrin.gif


Jestem na tym foro już od roku i widziałem jak ono rosło. Naprawdę większego fora o Gothicu nie będzie. Wprawdzie były dobre jak i złe momenty ale ja pamiętam tylko te dobre.
biggrin.gif
wink.gif
Jedyne co mnie smuci to to, że nie wielu userów których poznałem na początku jeszcze tu jest. Mam na myśli tych z którymi miałem kontakt.


Tak czy siak HAPPY BIRTHDAY TO YOUUUU HAPPY BIRTHDAY TO YOUUUUU
HAPPY BIRTHDAY ARE FORO HAPPY BIRTHDAY TO YOUUUUUUUUUUUUU - mam nadziej, żę modzi wybaczą mi duże literki ale to z powodu mego szczęścia ( dziecie tak szybko rosną )
laugh.gif
wink.gif
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Sto lat, sto lat niech Clone, żyje nam
smile.gif
Dzięki niemu powstało to forum za co gratki. Ja z wami będę niedługo Rok i przez ten czas wiele się zmieniło. Wygląd forum nowy skryp odejście starych a przybycie nowych userów. Mam nadzieje, że ten rok przyniesie nam tyle pozytywnych rzeczy co ten
smile.gif


To kiedy pijemy
biggrin.gif
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
Heh Zbóje jak forum-nie raz mieli przej*bane, ale i tak są najlepsi
tongue.gif

Eh, chyba znów trza odświerzyć kronike, pamietam tamten temat i Mój post "Przyszedł Świrus i znów był chaos"
tongue.gif

QUOTE Sporo sie zmieniło przez ostatni rok myślę, że zmiany były na lepsze
To czemu nie jestem j-aminem?
tongue.gif


QUOTE oby kolejny rok też takowe przyniósł
No Ja myśle
tongue.gif
 

IMac...

Member
Dołączył
13.1.2005
Posty
335
Jestem tu pół roku (troszkę ponad).
Widzę, że forum zmierza ku lepszemu! Po prostu jest najlepsze!
Co można powiedzieć? Wiele stronek powstawało i upadało... A G.up istnieje i ma się dobrze!
Zmienił się moduł (czy jakoś tak) z czegoś (znów nie pamiętam
smile.gif
) na IPB (czy odwrotnie, bo nie pamiętam?) A przy okazji: Czy ktoś ma screena, jak forum wyglądało wcześniej, bo nie pamiętam
smile.gif

Odeszło wielu userów (dobra.. Nie tak wielu...) przyszli nowi (w tym pewnie ja...)
Cóż... Wielu userów rozrasta się po forach (i ma odnośnik: "Gothic.up" np: Kacperex pytał niedawno Booma na Gothic-e czy NKL się rozrasta, czy coś takiego)...
To forum (i strona) jest jakby "Centrum Gothica w Polsce"
Muszę pisać coś jeszcze? Aha... 100 lat...!

QUOTE (Kacperex)To kiedy pijemy:D

Polewaj!
smile.gif


P.S:
QUOTE (Świrus)Heh Zbóje jak forum-nie raz mieli przej*bane, ale i tak są najlepsi

Za to ja mogę stwierdzić, że bycie Magiem jest nałogowe!
smile.gif


POzdRO!
 
Dołączył
25.1.2005
Posty
270
No to mam drugi powód do picia, nikt mnie nie powstrzyma
wink.gif

Pierwszy to oczywiście przyjęcie do Wojowników. Jestem także na forum trochę, to forum wygląda genialnie, czuję się jak u siebie
biggrin.gif
Co prawda jeszcze nie przyzwyczaiłem się do IPB ale powoli się rozkręcam
biggrin.gif
Ja też nie pamiętam jak wyglądało forum ostatnim razem, ale wydaje mi się że było to phpBB, skin SubSilver, zgadłem? Forum prowadzone przez znakomitego admina i wspaniałych moderatorów, którzy znają się na rzeczy. Zawsze jak chcę się dowiedzieć o newsach z G3 to wbijam na GothicUp. Pamiętam jak pierwszy raz się zarejestrowałem, ale była jazda ze spamowaniem
rolleyes.gif
No cóż, HAPPY BIRTHDAY!
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
No, ja tu już ponad rok goszczę więc chyba mogę się uważać za stałego usera, co nie?
Aczkolwiek w tak doniosłej
tongue.gif
chwili należy pamiętać, że nie wszystko było dobrze. Wielu dobrych userów odeszło, a i napływ wielu nowych nie zawsze był dobry. Spammerzy i inne pomioty szatana gnębiły nas skutecznie.
Mimo iż w moim odczuciu klimat G.Up zmieniał się [jak dla mnie na gorsze
tongue.gif
, choć akurat co kto lubi], to wciąż jest to for00m z klasą i poziomem, nie licząc paru parapetów.
Mam nadzieje, że uda mi się to zaliczyć kolejny rok... i jeszcze więcej
smile.gif

I że forum to przeżyje.
 

Kushi

Weteran
Weteran
Dołączył
3.9.2004
Posty
1283
Heh wymiot.
Sto lat sto lat niech żyje żyje nam (...)A kto? Clone_xx!!!
Doskonale pamiętam moją przygodę z tym forum.

Dawno dawno temu w odległej galaktyce pewien debil nie wiedział gdzie jest klucz w G2 do skrzyni za czarnym trollem, nie wiedział że dostaje się go tylko nowicjuszem. No więc chciał się zapytać poszedł na GS ( pierwszy jego błąd w życiu ) ale jak przystało na beznadziejne forum goście nie mogli się tam wypowiadać. No to nasz debil wstukuje na googlach Szukaj: Gothic i wyskakuję mu Gothic.g4ce... no to wchodzi i co widzi? Widzi piękny niebieski Layout u góry 3 magów i kruk. (*łezka się kręci*) no to pisze jako gość o co mu lata i już za 5 min uzykuję odp: Nie mogłeś użyć opcji szukaj!? Debilu jeden (
smile.gif
). Oczywiście nasz debilek nie wiedział co to jest, no ale pozostał. Zarejestrował się potem przyjęli go do klanu ( chyba MSN się nazywał (*druqa łezka*) ) potem klan zmienił się na Nordmar Kingdom to poszedł do zbójów i siedzi sobie i obserwuję. A było co obserwować. Najpierw wybór 2 layoutów na stronce ( taki biały i nieb. ) potem kolejna zmiana na stronie, orum zmienia się na ipb (*kolejna łezka*) zmiana laya, nowa era zbóji... no a nasz debilek jest już rok na tym forum. Ja tam byłem jadłem piłem pier#@$ i tym debilem właściwie byłem
tongue.gif
.

(*Potok łez*)

Tak no to jeszcze raz:


Sto lat!
 

Gorn 2

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
437
Heh co mogę życzyć, jeszcze lepszego forum
smile.gif
jestem na forum 9 miesięcy i widzę znaczą poprawę przez te 9 miesięcy, zobaczymy jak zleci kolejny rok, oby był jak najlepszy
wink.gif
. Bo jest to jedno z lepszy stron połączonych z forum w Polsce
biggrin.gif
. Chyba tyle.... wszystkie najlepszego
tongue.gif
tongue.gif


PS>Happy Birthday clone
 

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
Za dwa dni minie dokładnie rok mojej obecności na forum i moje urodziny. A więc mam podwójne święto
biggrin.gif
.

Zgadzam się z przedmówcami - forum rozwija się w jak najlepszym kierunku i oby tak dalej! Dużo się działo - tworzenie i rozwój gildii wychodzi na pierwsze miejsce, choć było też kilka mniej wesołych chwil, takich jak odejścia zasłużonych userów i pioseneczki etatowych spamerów - nie mówiąc już o nich samych.

W każdym razie - wszystkiego najlepszego Forum G.Up!!!
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Ja również pamiętam czasy jak jeszcze był wybór 2 layoutów na stronce biały i niebieski. Wtedy jak się zarejestrowałem na forum panował całkiem inny klimat niż teraz, dużo lepszy. Pamiętam, że jak się zarejestrowałem (co prawda do roku brakuje mi jeszcze ponad miesiąca, ale bywałem już wcześniej nie zarejestrowany) nie wiedziałem wiele rzeczy związanych z forum. Miałem ciężki początek, jak starsi userzy pamiętają, ale co było złe to minęło. Teraz to forum, to już całkiem coś innego, inny klimat, większość wartościowych tematów została wyczerpana. Jednak dalej zostało tu wiele wspaniałych userów i pojawili się także nowi, którzy zasługują na miano dobrego "gothicupowca"
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Noo mi do roczku też nie dużo brakuje...ale cieszmy się że najlepsze forum jak dla nas świętuje swoje urodziniki..ahh jak wspominacie ten niebieski Layout to aż coś mi się robi, te wspomnienia, te moje ehem początki ;] ehh zyć nie umierać, a to już dwa lata od powstania. No nie pozostaje nic innego jak zyczyc dalszego rozwoju...

Happy Birthday
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
A niech jeszcze 98 lat żyje to foro a razem z nim Clone
biggrin.gif
, jestem tu od roku i chyba mam prawo stwierdzić że od tego czasu wiele zmieniło się na lepsze, ale także niektóre rzeczy na gorsze ale o tym tu nie będę pisał bo to przecież były urodziny fora więc nie wypada a pozatym to nie jest odpowiedni temat na tamte pierdołki;). Forum się rozwija na maxa szybko, jescze rok temu była tu garstka userów tak 700) a teraz patrzcie jacy są, starzy coprawda odchodzą ale uzupełniają ich nowi też spoko. Niech tak będzie dalej, i niech zwiększa się liczba tych tzw. śmietanki foro, lub najaktywniejszych userów. Tak więc cLoNe postaraj się mieć więcej czasu dla fora, przecież wszyscy chcemy dla niego dobrze, a zastoje są jakktoś chce wyjść z gildi lub wejść. TO tyle odemnie i ejszcze raz życze wszytskieog najlepszego dla Gup.
Pozdrawiam Jodełko
 

Xardas33

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
181
Jak sie spoznilem to sorki ale przez akis czas na forum mnie nie bylo tak wiec 100 lat dla forum strony i Clone_xx ta strona jest znakomita i innej takiej nie znajdziecie forum super ludzie lusper wogole mozna o czym pogadac jestem tu jakies kilka miesiecy moze 3 noi moze tak az duzo sie nie zmienilo ale jak juz tak to na duzo duzo lepsze (oczywiscie odkad pamietam) strone odwiedzalem juz dluzej chyba pol roku ponad ale nie ciaglo mnie do forum a to byl moj wielki blad tak wiec jestem i zostane tu bo innego forum i strony nie ma takiego oby tak jeszcze jeden rok i drugi itd.
pozdro
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Hahaha teraz czas na spamera szczurka
biggrin.gif
Jestem tu 11 miesięcy ( swoją drogą zauważyłem że zarejestrowałem sie tego samego dnia co Kacperex
biggrin.gif
) i co nieco pamiętam ze starych dziejów. Pamiętem jeszcze zupełnie inny skład moderatorski, który od tamtej pory prawie w całości zostal zmieniony. Czy na lepsze? Nie wiem, ale na pewno nie na gorsze. Gdy rejestrowałem sie było to zaledwie 700 osób. Jednak jak zawsze ruch jest tu wielki
smile.gif
Wspaniała atmosfera, wspaniali ludzie - oby tak dalej.

100 lat i pozdro for Clone
tongue.gif
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
QUOTE Dołączył: 11-11-2003
...szmat czasu.

Powiem jedynie, że cieszy mnie fakt, iż jestem członkien tego oto forum. Jednego z największych for tematycznych - w naszym przypadku o serii G. Czasy lepsze lub gorsze, ciekawsze, nudniejsze, ale zawsze nasze G.upowe. Pozdrowienia dla wszystkich weteranów naszego forum oraz dla wszystkich nowoprzybyłych, jak i tych pomiędzy. Oby następny rok minął nam wszystkim milej niż poprzedni!
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
Swietnie ja niby jestem z tym forum ot nie calego roku a dokladnie od
09-01-2005
chociaz to jest moj drugi account bo na pierwszego dostalem bana:/

ale lubie to forum to na nim dowiadywalem sie wszytkiego o gothicu

tylko niestety chyba na to konto tez dostane bana mam juz 75%
no ale coz staram sie jak moge zeby go jednak nie zarobic

STO LAT NIECH ZYJE FORUM!!!!!!!!!!!
 

Phoenixx

Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
400
=] , ja rowniez sie przylaczam do picia
biggrin.gif
z tej okazji ^.^ , oraz zycze temu forum i Clonowi wszytkiego najlepszego , i mam nadzieje ze jescze to forum troche pociagnie , chociaz prawda jest taka .... ze coraz nudniej sie tu robi , w gildiach zastoj , nk kazdy przeszedl z 10 razy ;p , tematy to glownie jakies nooboskie pytania zwiazane z nim ; jak wstepowalem na to forum, niestety bylo duzo ciekawsze niz teraz , jednak mam nadzieje ze zmienimy to niedlugo
smile.gif
pozdro jescze raz ;]
 

Bloodwin

Member
Dołączył
9.9.2005
Posty
85
Mimo ze jestem tu tylko kilka tygodni to też uwazam ze jest to najeplsze forum o Gothicu w Polsce Tak trzymac
biggrin.gif
Załuje tylko ze nie mogłem byc z wami od początku
sad.gif
Ale naprawiam to i stale pomagam na forum. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO FORUM
biggrin.gif
biggrin.gif
 

Cor Angar

Member
Dołączył
18.9.2004
Posty
242
Serwis jest bardzo rozbudowany i ma ładną szatę graficzną. Na forum jest dzielna ekipa moderatorska która sortuje bałagan i noobów
biggrin.gif
jest dużo ludzi i ciekawych dyskusji, opowiadań. Naprawdę wszystko zasługuje na wysoką ocenę ;]

Dlatego też dokładam się do życzeń, szkoda że są lekko spóźnione ^^
Życzę forum stu lat i jeszcze więcej
smile.gif
Pozdrawiam.

A ja jestem tu od Roku i 6 dni
smile.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom