2 Bugi Dziwne :d

Status
Zamknięty.

AdreonPL

New Member
Dołączył
6.5.2008
Posty
1
1.Bug 1 polega na tym ze jak mamy zebrac 12 pucharow to nie musimy isc do kazdego kolesia tylko jak iwemy kto ma ten puchar poprostu go lejemy i zabieramy puchar a potem z nim gadamy i mam 2 puchar od tego samego goscia i ja robilem tak z 6 osobami i mialem wszystkie puchgary nie musialem szukac 12 :)
2.2 bug to w sumie jest zajebisty na poczatku gry jak wypedzimy orkow a Ardei to idzemy do gorna bijemy go zabieramy mu bron ktora potem sprzedajemy za 10 tysiecy , potem odvhodzimy na pewna odleglosc albo zapisujmy i wczytujemy i znow go bijemy i zabieramy ta bron az tak mozna nawet uzbierac z 600 tysiecy albo nawet wiencej.



Znam jeszcze 10 ale mi sie o nich nei chce dzis pisac uzupelnie temat :)
 

GpganG

New Member
Dołączył
6.5.2008
Posty
20
jest wiele bugów w gothicu 3 ale wykorzystywanie ich do korzyści działają jak kody zabiera radość grania co z tego że będziesz miał szybko 12 pucharów to wykonasz tylko 1/2 questa i odejmie ci radość znalezienia pozostałych 6 w "legalny" sposób albo z tą kasą ja nigdy nie miałem problemów z kasą a nie używałem kodów ani bugów a wywoływanie bugów wywołuje błędy w grze itd dlatego ja staram sie unikać bugów a kodów używam tylko w wypadku błędów w grze
 

kjsparrow

New Member
Dołączył
15.7.2008
Posty
6
ja spotkalem sie z takim bugiem ze inni npc znikaja widac tylko ich bronie wlosy i to co maja w reku np. pieczen
 

kondzio1993

Member
Dołączył
13.1.2007
Posty
128
Myśle, że bug z gornem nie jest jakimś rewelacyjnym odkryciem. To, że można okradać postacie ze sprzętu który po wczytaniu znowu będą mieli nie jest niczym nowym - znamy to od dawna.
Co za sens robić pół questa? Lepiej zebrać maximum pucharów jak już się szuka bugów.
 

edik

Member
Dołączył
9.12.2007
Posty
124
Zresztą ten Gothic jest wybitnie zabugowany... a co do Gorna to już lepiej iść do Gońców Leśnych jest ich kilka w grupie a łuk każdego = 5550 bodajże.
 

Jok3

New Member
Dołączył
24.8.2008
Posty
13
To samo jest z Chrisem obok Bariery(ten co mamy mu przynieść mięso jelenia) :) jak ktoś na początku gry nie ma kasy :) to idzie ;d bije go i ma 5550 za łuk i 700 za miecz.
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Oo na ten bug z pucharami nie wpadlem, ale coz sie dziwic to tylko G3. Znam bug jak uzywac mikstur/tabliczek zeby efekty zostaly i mikstura sie nie skonczyla, wystarczy uzyc i jak tylko zobaczymy efekt nacisnac szybko I - mikstura zostaje i efekt tez, osobiscie odrdzam uzywanie tego ^^
 

divis

New Member
Dołączył
30.10.2008
Posty
6
ja gram od nie dawna i zauważyłem taką sprawę - mam 3 pochodnie - wyjmuję jedną chodzę po jaskini czy tam gdzie jest ciemno, wychodzę, potem wyciągam broń oraz tarczę i co robi Bezi ? jako że ma zajęte ręce chowa pochodnie i dopiero wyciąga broń więc w ekwipunku mam ciągle 3 . tym sposobem jedna pochodnia wystarcza na całą grę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom