12 Paladyn

Status
Zamknięty.

martito

Member
Dołączył
13.11.2006
Posty
51
Witam!
Czy wie ktoś ko jest tym szczęśliwym 12 Paladynem w G3, któremu mogę dać puchar ognia?
Ja znalazłem tylko 11 Paladynów z którymi mogę rozmawiać, oto oni:

1.Karlen-Nemora
2.Konrad-Trelis
3.Javier-Reddock
4.Roland-Okara
5.Markus-Vengard
6.Georg-Vengard
7.Cruz-niedaleko Mora Sul koło Yusufa
8.Thordir-Vengard
9.Cobryn-Vengard
10.Olivier-Klasztor
11.Wenzel-Cape Dun
12.???

Proszę bez linków tylko o konkrety np: imię tej osoby lub miejsce w którym się znajduje!

Za pomoc z góry dziękuję!!!
http://img152.imageshack.us/my.php?image=11kt0.jpg
 

4r7i

Member
Dołączył
8.11.2006
Posty
35
ja jednego spotkałem w drodze do Varantu był on z bandytami i musisz go zabic. U niego własnie znalazłem puchar. Idz z Trelis do Bragi. Juz wiem na imie ma Kurt :)
 

Filip3k

Member
Dołączył
29.11.2005
Posty
85
Skad ci przyszedl do glowy pomysl ze musisz dac te puchary 12 paladynowi? Te puchary wrzuca sie do swietego ognia w klasztorze ognia w kaplicy innosa.

@Down:
Napisze tak. Sam wrzucalem te puchary do ognia. Klocic sie nie chce, zwyczajnie chcialem pomoc.

~Have a nice fun!
Filip3k
 

Enix

New Member
Dołączył
19.10.2006
Posty
6
QUOTE(Filip3k @ 17-11-2006, 15:48) [snapback]127203[/snapback]

Skad ci przyszedl do glowy pomysl ze musisz dac te puchary 12 paladynowi? Te puchary wrzuca sie do swietego ognia w klasztorze ognia w kaplicy innosa.

~Have a nice fun!
Filip3k


Jak się nie znasz to się nie wypowiadaj
co do 12 paladyna też mam z tym problem i zaczynam wogóle wątpić że on istnieje, gdyż 1 z pucharów zabieramy bandycie
 

NUKEM

New Member
Dołączył
17.11.2006
Posty
6
I co nikt nie wie ? Bo też bym chciał się dowiedzieć :p
 

martito

Member
Dołączył
13.11.2006
Posty
51
No nigdy nie uwieżę żę go nie ma
takich bugów to nie ma w grach!!!
Na dzień dzisiejszy prawie na pewno wiem żę to nie jest paladyn!
 

NUKEM

New Member
Dołączył
17.11.2006
Posty
6
A jeszcze jest ten w nordmarze przy chatce Pedara. Mam rację ? Chyba że to nie jest paladyn, nie pamiętam..
 

boracki

Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
137
QUOTE(mar{tito} @ 16-11-2006, 23:11) [snapback]127154[/snapback]

Witam!
Czy wie ktoś ko jest tym szczęśliwym 12 Paladynem w G3, któremu mogę dać puchar ognia?
Ja znalazłem tylko 11 Paladynów z którymi mogę rozmawiać, oto oni:

1.Karlen-Nemora
2.Konrad-Trelis
3.Javier-Reddock
4.Roland-Okara
5.Markus-Vengard
6.Georg-Vengard
7.Cruz-niedaleko Mora Sul koło Yusufa
8.Thordir-Vengard
9.Cobryn-Vengard
10.Olivier-Klasztor
11.Wenzel-Cape Dun
12.???

Proszę bez linków tylko o konkrety np: imię tej osoby lub miejsce w którym się znajduje!



Za pomoc z góry dziękuję!!!
http://img152.imageshack.us/my.php?image=11kt0.jpg



12 Palladyn jest w Geldern ( nie pamietam jak sie nazywa. )
Jest Renegatem na usługach orków jak z nim zagadasz wcześniej to dostaniesz Questa " XXXX chce odzyskać swoja magię "
 

Filip3k

Member
Dołączył
29.11.2005
Posty
85
Palladyn, ktory pragnie odzyskac swoja magie siedzi w Trelis naprzeciwko wejscia, ktorego pilnuje Thorus. Imienia niestety tez nie pamietam.

~Pozdrawiam
Filip3k
 

SAIKO

New Member
Dołączył
24.11.2006
Posty
2
A probowales tego goscia co walczy na arenie w miescie pustynnym gdzie rzadzi gonzales? Nazywal sie Paladyn :)
 

Knapek

New Member
Dołączył
19.11.2006
Posty
11
u mnie podobnie zgnial Markus w Vengardzie bo sie burak pchal pod ostrze (chyba nawet moje)... moge dalej grac czy lepiej sobie odpuscic??
 

Rick

Member
Dołączył
11.11.2006
Posty
80
Raczej możesz grać bo z tego co słyszałem to ten quest z Pucharami to on jest poboczny więc na fabiłe raczej nie wpłynie, może troche expa stracisz, ale pozanoś reszcie puchary to troche zarobisz...
 

Zuben

New Member
Dołączył
27.11.2006
Posty
23
Tak jak już wcześniej ktoś tu mówił 12 jest obok Geldern. Chociaż czemu i Bezi niemoze mieć owego pucharu i niemoże być paladynem??? Co o tym sądzicie???
 

Zyku

Member
Dołączył
19.11.2006
Posty
41
Hmm... tak czytam i nie wiem co robic :D Nie doszeldem jeszcze tam , narazie czyszcze pustynie bo myrtane skonczylem . Te puchary tzreba wrzucic do ognia w sanktuarium czy dac paladynom ? Jaki jest sens oddawania ich im jak oni sami kazali mi zaniesc swoje puchary do magow :| ? odp ;p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom