1-handed+shield Or 2 Handed?

Status
Zamknięty.

mario671

New Member
Dołączył
12.11.2006
Posty
9
Witam mam maly dylemat w co isc czy miecze 1 reczne +tarcze czy miecze 2 reczne.Prosze o wypowiadanie sie w tej sprawie
 

Filip3k

Member
Dołączył
29.11.2005
Posty
85
Osobiscie preferuje miecz + tarcza lub miecz + miecz. Za dwurecznymi bronmi nigdy nie przepadalem i chyba nie znajdziesz takiej osoby ktora by mnie do tego typu oreza przekonala. ;D

~Pozdrawiam
Filip3k
 

Rick

Member
Dołączył
11.11.2006
Posty
80
Podam na swoim przykładzie, teraz ide w tarcze (na początku), a potem jak już będę silniejszy to w 2 miecze :).
 

boracki

Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
137
Moja propozycja to :

zacznij z mieczem ognistym i skul shield
później miecz ognia i miecz lodu ( wymiatasz wszystko ) ( pierwszy raz natknołem sie na miecz lodu w Gotha )
 

mario671

New Member
Dołączył
12.11.2006
Posty
9
Thx gilala tylko jeszcze powiedz mi gdzie go znalazles?? i czy pakowac w 2 czesc tarczy ??
 

kendzior

New Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
7
Ehh punktow umiejętności jest tyle, że starczy Ci na trenowanie 1 ręcznych+tarczy jak i 2ręcznych. Choć tarcza dodaje do obrony. Zdecyduj czy wolisz styl defensywny czy ofensywny i odpowiedź jest prosta ;]
 

superme

New Member
Dołączył
15.11.2006
Posty
18
ano ale ja powiem ze mnie magiczne miecze wkur... denerwoja... moglby sie ten ognisty miecz swiecic np. na czerwono a nie palic jak pochodnia i wsuwac fps...
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Możesz go kupić u kowali. Niektórzy mają niektórzy nie. Poszukaj. Zadaje 100 dmg.

Co do tematu. Ja preferuje walkę mieczem i tarczą zwłaszcza jak mam wyuczone obydwie umiejętności na maksa. Ale jak wyuczę się mistrzostwa w dwóch mieczach to witaj przygodo. Na początek ogólnie polecam miecz i tarczę.

Pozdrawiam.
 

superme

New Member
Dołączył
15.11.2006
Posty
18
serio na mistrzu az tak wymiata?? bo ja mam narazie I stopien ale jak znajde kogos co mistrza uczy to sie zobaczy ;]
 

Master Rabbit

Member
Dołączył
10.11.2006
Posty
42
Ja osobiście wolę miecz i np tarczę paladyna. Co jak co ale tarcza robi swoje. ;)PS. Od kogo dokładnie możńa zdobyć miecz lodu? :blink:
 

Valor

Member
Dołączył
15.11.2006
Posty
52
To zależy. Jeśli jesteś typem czystego wojownika, to preferowałbym tarczę i porządny miecz jednoręczny. W takim układzie parowanie tarczą i jego "ewolucje" są bardzo przydatne, a perfekcyjnie opanowana umiejętność jednoręcznego ostrza + naprawdę dobra broń, dają dużą moc. Jeśli zaś grasz bardziej łucznikiem, lub kimś identyfikującym się z Asasynami, poczekaj na Bakaresh i tam naucz się walki dwoma mieczami. Daje to niewiarygodną szybkość, a poza tym nie pozwala przeciwnikowi na zbliżenie się do Ciebie.

Podsumowując - to Ty decydujesz, kim grasz.
 

4r7i

Member
Dołączył
8.11.2006
Posty
35
gdzie znajduje sie lodowy miecz ( prosze o dokładne miejsce) bo jeszcze go nie widziałEm :blink:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom