Życzenia Dla Admina

Status
Zamknięty.

Grour

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
357
W tym wspaniałym dniu życzę Ci Clone, abyś pozostał z Nami jak najdłużej... Aby Twoje marzenia się spełniły i by Gothic 3 Ci śmigał na maxymalnych ustawieniach
biggrin.gif
.

Wishes from Grour
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
No cóż chciałbym ci złożyć najszczersze życzenia urodzinowe:p Dzęki tobie mam co robić, i mogę się daler rozwijać na tym foroom. You Are The Best Nigga:p
Spoko(jnej) 8nastki:p Chciałbym ci składać życzenia jeszcze przez conajmniej kilka lat, i jeszcze kilka lat być na tym foroom, bo w sume gothic tu zajmuje 2 rzedna role;p


Pozdro
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Clone, życzę ci abyś, znalazl więcej czasu, i wogóle zebyś go mił wiecej, fajnych lasek, dobrych ocen, żeby szybko gram w G3 i żeby ci sie w życiu powiodło itp. , itd. .... <pieprze farmazony> .
To tyle
tongue.gif
pozdro
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Życzę Ci spełnienia marzeń. Żeby wszystko co sobie zaplanowałeś dopełniło sie jak najszybciej. Żebyś znalazł kobiete swojego życia i wpadał częściej na forum
wink.gif
.


Pozdrawiam
 

Avaneger

Member
Dołączył
13.11.2005
Posty
95
Szczere życzenia , zdrówka , spoko imprezy , kasy , no i wiadomo dziewczyn . Niech się spełni wszystko co ci przyjdzie do głowy
tongue.gif
.

Pozdro .
laugh.gif
 

Gorn 2

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
437
No cóż tu więcej mówić, wszystko co najlepsze zostało powiedziane moge jedynie się do tego dołączyć i... życzyć powodzenia w dalszym życiu ;]
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Duh, wszystkiego naj z okazji osiemnastki cLoNe~
Zdanego prawa jazdy i dobrego samochodu ;d
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
18 sie skończyła. Clone czekamy na 19 xD.
Ty pewnie jeszcze spisz, albo przywitała Cię szkoła.
Ja życzę Ci wszystkiego naj. Wiesz o tym, życzyenia składałem, już wczoraj.

Temat zamykam i żyj 100 lat.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom