Życzenia Dla Admina

Status
Zamknięty.

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Jak zapewnie wielu zauważyło Clone_xx ma dziś urodziny, ale to nie byle, jakie urodziny, bo 18. Nie są to jakieś zwykłe urodziny, bo to czas, gdy wstępuje się w pełnoletność i dorosłe życie.
smile.gif
Myślę, że warto złożyć jakieś wspólne życzenia dla Clone z okazji jego 18. Można by wysłać jakiś email z życzeniami od wszystkich, userów ale to raczej musiałby zrobić któryś z innych adminów np. Kacperex.

Wszystkiego najlepszego dla Clone_xx w dorosłym życiu, powodzenia we wszystkich sprawach i w prowadzeniu forum. Oby zostało ono z nami jak najdłużej.

Trochę ubogo, ale nie mam do tego talentu. Może niech inni też złożą od siebie jakieś życzenia.

Pozdrawiam.

Ps: Nie żebym się podlizywał, ale 18 to nie są zwykłe urodziny.
tongue.gif
 

Adonix

Całkiem Miły Człowiek
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
433
Clone wszystkiego najlepszego dobrej polewki i świetnej w tym dniu z innych polewki. Spełnienia marzeń tysiące oraz wyjazdu na Karaiby gorące. Dążenia do cełów tysięcy i wypadu na Niemcy. Miłego w Jeleniej Górze i powodzenie w kobietach duże

życzy,
Adonix
 

Bor@

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
274
Wszystkiego najlepszego, duzo vudeczki na stole, cashu. no i super laski w prezencie
biggrin.gif


HAPPY BIRTHDAY!!! (czy jakos tak to sie pisze
wink.gif
)
 

Gelo

Member
Dołączył
22.12.2005
Posty
99
Wszystkiego najlepszego Clone zakrapianej osiemnastki powodzenia w dorosłym życiu kasy przyczepę, ładną panienkę i wogóle wszystkiego najlepszego w dorosłym życiu
 

<INOS>

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
457
Wszystkiego najlepszego dla Admina tego wspaniałego forum...
18 - niesamowita liczba do której brakuje mi 3 lata
sad.gif


Myślę, że admin do nas wróci i zacznie pisać na forum tak jak niegdyś;p
 
G

Gray_Fox

Guest
No i ja przyłączam sie do życzeń ;P Dużo zdro00fka, kasy, lasek i wszystko co najlepsze ;P No i częstszego odwiedzania stronki ;P

Życzy Gray_Fox
 

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
Nie upijaj się zbytnio, mimo tego co życzą przedmówcy xD Jeszcze wrócisz i nam stronkę & forum usuniesz xD.

A tak jeszcze dodam, że miłości, kasy i szybkiego osiągnięcia prawdziwej dorosłości kalendarzowej - 21 lat.

Hepi Berzdej - pieluszki Hapi w nowej, ekonomicznej wersji
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
Dołaczam się do życzeń . 18naste podobno są najlepsze więc życzę ci żeby taki właśnie były. Kasy kobitek i pieniędzy. Dobrych ocen w szkole i zdanej matury (troche wybiegam w przyszłoścale to co
smile.gif
Żebyś częsciej był na forum i wogule fajnych imprez. Najlepszego
biggrin.gif
 
E

Electric_Dragon

Guest
Wszystkiego najlepszego Królu życzy Twój oddany Wojownik
 

zefir bs

New Member
Dołączył
22.11.2005
Posty
19
I ja coś napisze od siebie:

Doożo zdrowia, pomaranczy niech ci laska nago tańczy
tongue.gif


a tak pozatym to kasy, milosci, wspanialej kobiety, dobrych ocen w szkole, zdania matury z najwiekrza iloscia ptk., i oczywiscie wspanialej imprezy (tylko zeby cie glowa nastepnego dnia nie bolala
biggrin.gif
)


zyczy
ZeFiR_b_s
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Oczywiście również przyłączam sie do życzeń. Jestem tylko ciekawy, czy sam zainteresowany je przeczyta
smile.gif


Clone, mało się znamy i nie wiem czego mogłbym Ci życzyć, ale wyklepie formułę jak na każdej 18-stce
tongue.gif
Powodzenia w życiu prywatnym i zawodowym. W nauce i w miłości. Niech to co kochasz robić zawsze Ci wchodzi i niech przyjaciele nigdy Cie nie opuszczą w potrzebie.
 

Sword

Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
514
Dobra przyłącze się przecież nawet clonowi coś sie nalezy nie??
tongue.gif
tongue.gif
.

Clone wszytkiego najlpeszego zdrowka,w zyciu,pomyślności ,kasy (bo tej nigdy za wiele
biggrin.gif
) tlumów lasek ,cystern gorzałki i wielu niezapomnianych chwil dzisiejszym nudnym i jakże monotonnym świecie
wink.gif
.
 

Boba Fett

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
334
Jako, że już jestem tu około roku, a i z tym adminem miałem przyjemność kilka razy porozmawiać i złoże życzenia.

Wszystkiego naj, pieniędzy, lepszego kompa na Gothica III, dużo działów na stronie, a mniej spamerów na forum. Miłości i szczęścia w życiu życzy:

Boba Fett
 

mogget

forumowy obibok
VIP
Dołączył
7.2.2006
Posty
488
No coz ja tez sie dalacze do zyczen urodzinowych dla naszego admina
A wiec wszystkiego(sam wiesz zego
tongue.gif
)najlepszego z tej niezwyklej okazji wkroczenia w doroslosc.

P.S.Coz ja nie jeestem jakims poeta lub czyms w tym stylu i nie zadedykuje Ci zadnego wiersza a nic.
 

CAT

Member
Dołączył
27.12.2005
Posty
56
To ja też coś dodam od siebie:

/ykhym
wink.gif
/

Dużo wigoru, beczki humoru, iskry radości, szczęścia w miłości, udanej 8nastki,....a co mam jeszcze pisać - po prostu NAJLEPSZEGO Clone !!
smile.gif
smile.gif



Pozdro
smile.gif
 

Lord Viqux

Member
Dołączył
29.6.2005
Posty
316
ta... najlepszego itp. itp.
Troche tego, troche owego
ale ogólnie najlepszego.

Zdrowia i tych pierdół...


ale głupio, że tego nie przeczytasz..
sad.gif


Klamiesz
tongue.gif
- cLoNe_xx
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Wielkie dzięki za te wszystkie wasze życzenia
smile.gif
Naprawde miło się czytało
smile.gif
Napisałbym coś więcej ale brak mi pomysłów
biggrin.gif

Pozdrawiam cLoNe_xx
 

Xombium

Member
Dołączył
9.8.2005
Posty
72
To tez sie przylacze do zyczen. Najlepszego, zdrowia, szczescia, pomaranczy i niech ci naga dz**** tanczy. Ups!! Sorry
tongue.gif
 

mroowka

New Member
Dołączył
22.6.2005
Posty
25
Kiedy róży piękny kwiat rozkwita, dzień urodzin Ciebie wita, wietrzyk niesie Ci życzenia, a słoneczko pozdrowienia, zaś, co najważniejsze przecie, Żyj sto lat nam na tym świecie! Pozdrowionka i wszystkieeeeego naj! :*
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom