Życzenia świąteczne

Status
Zamknięty.

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
W imieniu całego zespołu g.up składam najserdeczniejsze życzenia wszystkim userom z okazji świą Bożego Narodzenia. Dużo zdrowia, szczęścią, pieniędzy, zadowolenia z dziewczyny ( albo jej pozyskania
smile.gif
), szybkiej premiery g3 oraz dobrych ocen i sukcesów w życiu osobistym.

Wesołych
wink.gif
 

Adi Galia

Member
Dołączył
12.11.2005
Posty
77
Ja tż chciałbym wam zlożyć życzenia, wszystkiego najlepzego drodzy kamraci !!
 

Gorn 2

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
437
Ja chciałbym życzyć całemu zespołowi g.up wszystkiego najlepszego
wink.gif
lepszego forum, więcej userów i tego, żeby strona stała jak najdłużej. Userom oraz moim kumplom z g.up, jak najdłuższego pobytu na tej stronie, wielu prezentów pod choinkę no i sukcesów w dalszym życiu....

PozdRo
 
G

Gray_Fox

Guest
Życzę wszystkim userom wszystkiego najlepszego, szczęscia, zdrowia, powodzenia w dniu Bożego Narodzenia, bęczkę piwa, wiadra wódki by odgonić wszystkie smutki! 100 całusów (bez skojarzeń
tongue.gif
) na dodatek by smaczeniejszy był opłatek
biggrin.gif
!!!!!
Życzy
Logazdor
 

Cor Angar

Member
Dołączył
18.9.2004
Posty
242
Dziękuję za życzenia od g.UP, a samemu serwisowi życzę wielu userów, sukcesów, odwiedzin i wspięcia się na wysoką drabinę serwisów o gothicu oraz zdobycia jej szczytu! (wiem wiem i tak już jest popularne
biggrin.gif
)

A wszystkim życzę szczęścia, które jest bardzo ważne, zdrowia i wszystkie co sobie wymarzycie. Odnalezienia miłości, osoby bliskiej wam. Żeby nowy rok był dla was lepszy i pełen sukcesów. Dobrych ocen, wielu kumpli iii wszystkiego najlepszego ^.^

Pozdrawiam.
 

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
Jako, że jakiś czas temu wybrano mnie wodzem Leśników, więc jest i moja kolej.

Z okazji tych wspaniałych Świąt, pełnych ciepła i miłości oraz rodzinnej i pełnej przyjaźni atmosfery składamy wam najserdeczniejsze życzenia zdrowia, miłości, przyjaźni, dóbr materialnych oraz wszelkiego rozwoju i spełnienia marzeń.

Zawsze oddani Gothic.Up
Leśnicy.
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę wam userom wszystkiego dobrego, dużo szczęścia, pomyślności, zdrowia i zadowolenia z prezntów. Życzę wam również tego aby Nowy Rok obfitował w dostatek materialny jak i uczuciowy
smile.gif

Krótko mówiąc wszystkiego naj!!!
 

Phoenixx

Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
400
Przylaczam sie do waszych all zyczen x] , przy okazji wyjebanego sylwestra , duzo picia , zajebistej bani x] malego kaca .... x] co do swiat spedzcie je jak najlepiej tylko mozecie x] , a przede wszystkim jak najweselej x]
 

Gelo

Member
Dołączył
22.12.2005
Posty
99
całemu serwisowi g.up chce życzyć wszystkiego najlepszego, aby Wasze forum i stronka rozwijał się.
Wszystkim życzę wesołych Świąt udanego sylwestra furę prezentów pod choinką skucesów w pracy/szkole w zyciu oczywistym i smacznego jajka i mokrego śmigusa
laugh.gif
laugh.gif
 
Dołączył
22.9.2005
Posty
387
Wesołych Świąt oczywiście życze wszystkim, a w szczególności Leśnikom, a jeszcze szczególniej Shadowowi27
wink.gif
. Udanego, spitego, nieprzytomnego, zarzyganego sylwestra for ALL. Pozdro!!
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Życze wam:
Dużo śniegu, smacznej rybki,
lekkiej i niegroźnej chrypki,
uśmiechu od ucha do ucha
i pogody ducha w nadchodzące święta!

smile.gif
 

Grour

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
357
Też się przyłącze do życzeń...
A więc, życze userom, modom, juniorom i adminom wszystkiego co najlepsze, zdrowego trybu życia i szczęśliwego pełnego przyjemności i zabawy nowego roku... i życze temu forum aby istniało zawsze
biggrin.gif
...
 

Roni

Member
Dołączył
6.11.2005
Posty
246
Jak wszyscy to i ja się przyłącze do życzeń...
Życze G uP, żeby więcej userów przybywało, żeby wszyscy więcej postów pisali, żeby na forum nikt nie spamował, żeby wszyscy userzy żyli w zgodzie, żeby na forum nie było kłótni. A wszystkim życzę, żeby wiedźmin był najlepszą grą RPG, Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku.

Pozdro all!
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
Życzę:

- User'ą:
Aby Wasze posty były długie i treściwe. Aby wasz licznik odwzorowywał jakość pisanych wiadomości. Abyście ładnie po polsku pisali. Angielski tez sie przyda ;]. Szybkich tranferów, śmigających gierek, lasek przy boku i dosiego roku.

- Zespołowi moderującemu:
Aby praca układała się pomyślnie. Aby spamu było mniej. Wiekszego zaangażowania i chęci (tego przede wszystkim sobie życze;]).

- Forum:
Aby rozwijało sie pomyslnie. Aby wiecej useów Nas odwiedzało. Aby spam nie szlał w działach.

Pozatym Wszystkiego Najlepszego i upojnego sylwka;].
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
Całemu forum wszystkiego naj, czego sobie sami chcecie, kasy, lasek, randek itp
happy.gif

Niech Gothic Up dalej się rozwija i trwa jak najdłużej.

Życzenia składają Nadja i Sever. Zapijemy sylwka ^^

Dla Leśników:
Pierwsze święta w waszym gronie. Obie życzymy wam wszystkiego najlepszego, by wam wszystko pasowało, by kłopotów było mało, by problemy były z głowy, by się wiodło znakomicie, by wesołe było życie!
Sczególne pozdrowienia dla Godfathera i Mega od dziewczyn.
Pozdro dla smutaska
biggrin.gif


PS. Żeby nigdy wiecej takich numerów mi nie sprawiano.
happy.gif
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Ahh wasze życzenia są tak piekne że aż sie wzruszyłem....
Po przeczytaniu ich i głebokim przeanalizowaniu, pozostaje mi tylko powiedziec, a raczej napisać, nawzajem i do siego roku 2006...Obysmy sie w nim doczekali premiery g3
wink.gif

Noi wszystkiego naj naj...
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
Wszystkiego naj naj kochani forumowicze
happy.gif
!! Nie dajcie się stłumić dorosłym, że trza do szkoły. Udanego sylwestra (oj tak
biggrin.gif
). Zaje... fajnych prezentów pod choinką! Aby każdy dzień był wyjątkowy!
 

Sługa Kruka

Member
Dołączył
12.12.2005
Posty
261
Ode mnie z kolei wszystkiego, co najlepsze w nowym roku i świętach. Żebyście dostali to, co sobie wymarzyliście i spełnili swoje pozostałe życzenia. Kieruję to do wszystkich, którzy kiedykolwiek odwiedzili i odwiedzą to forum! Happy new year and merry christmas!
 

Lord Viqux

Member
Dołączył
29.6.2005
Posty
316
Panowie i panie... standardowo, jak wszyscy przyłącze się do dzielenia opłatka na odległość i składam zyczenia: zdrowia, które jest wazne. Wspaniałej rodziny, która jest jeszcze ważniejsza. Szczęścia, które dopisuje niezależnie od nas. Miłości, którą dajemy innym i przyjmujemy od innych. Wszystkiego najlepszego.

PS. A bobkowi, by wreszcie usunął te ohydne szóstki ze swojego nicku, chociaz na ten niezwykły czas
biggrin.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom