świątynia W Geldern

Status
Zamknięty.

Skull

Member
Dołączył
31.10.2008
Posty
32
Mag Ognia w Geldern Marius chyba.. nie pamiętam, powiedział, że mam sprawdzić gdzie jest kielich czy w świątyni, czy w kopalni. Ja kielich w kopalni znalazłem i w solucji piszę, że mam się rozejrzeć w świątyni, a potem wrócić do Maga.
Co znaczy rozejrzeć? Czy mam przywłaszczyć sobie wszystko? Jeśli tak to to będzie nie lada wyzwanie, bo tam pełno orków o każdej porze dnia i nocy :)
Proszę o pomoc. Z góry dziiękuję. :)
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Idź po prostu z tym kielichem do maga, zagadaj z nim o kielichu i zadanie powinno być wykonane.
 

Skull

Member
Dołączył
31.10.2008
Posty
32
No tak, tylko nie pojawiła się żadna opcja do wyboru o kielichu. Jest tylko żeby mnie nauczył o prastarej magii... Więc nie wiem. Jeżeli ktoś miał taki sam problem lub wie coś na ten temat proszę o napisanie.
 

Szlamek

New Member
Dołączył
12.10.2008
Posty
8
Musisz dostać się do Groka i powypytywać się o ogniste puchary, w ogóle przeprowadzić gadkę i będzie opcja, że w świątyni nie ma kielicha.

Pozdro.
 

Skull

Member
Dołączył
31.10.2008
Posty
32
No to du**, bo ja z Grokiem już nie pogadam, bo 3 miasta odbiłem... no cóż... trudno.
Dzięki za odpowiedź. Pozdro :)
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Wystarczy, że wejdziesz do świątyni i pokręcisz się trochę. Potem wracaj do maga i mu powiedz.
 

Skull

Member
Dołączył
31.10.2008
Posty
32
Cóż dużo się tam kręciłem i nic nie było... w ogóle już zrobiłem rewolkę bez pomocy niewoli ;p Więc pójdę tam jeszcze raz i spróbuję, bo mam questa z druidem i jego sekretem coś tam... :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom