Świat Według Spamera.

Haldir

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
430
I tak doczekalismy sie pierwszego NASZEGO opowiadania, nawet fajnie to wyszło, zmieniłem tylko drobne szczegóły zeby była spójna ciagłosc. Jednak nie poprawiałem błedów bo to opowidanie jest takie luźne nie na ocene i tak pisali userzy
tongue.gif

Czytajcie !!!!


Dawno temu był,sobie malutki spamer i wszedł sobie na pewne znane foro o gothicu. Bardzo mu sie spodobało i postanowił założyć sobie pewien temat "czy można zostać magiem wody" napisał posta i straszczie si uczieszył, aż normalnie sikał z radosci. Wtedy spojrzał na ekran munitora i bardzo sie rozzloscil, bo wszyscy na niego krzyczeli wyzywali go od WIELKICH spamerow, a on chcial byc malym. Tak wiec postanowil sie hakersko zemscic. I założył kolejny temat nie używając muzgu ani opcji szukaj dał new topic i wpisał czarna ruda.

Ale cóż to zobaczył że jego tematu już nie ma a sam ma 25% jakiegoś paska i postanowił napisać kolejny temat w dziale błędy na stronie, temat miał tytuł "Czemu mam 25 % sotrzeżenia skoro piszę tylko mądre i wyczerpujące posty? Napisał posta w tym temacie, a tu juz 50% !! Co to ma byc do ku**y nedzy, ja sie zemszcze szczególnie na tym Sudden Hoffie !!

Zrobił kolejny temat, w którym zaczął wyzywać go od niemyślących i nie rozumnych istot, oraz powiedział żę jest ona najgłupszym modem jakiego spotkał. Nagle jego pasek podskoczył do 75% i zwalil kupe w majty-jego cholesterol podskoczyl o 25 kg. Przeczekał tydzień aż spadnie
zawieszenie i napisał post pt; Jak sie nazywa główny Bohater gothica Przywilej Banowania przypadł Bobkowi..... i nagle strona się wyłączyła. Mimo starań spamera nie dało się na nią wejść, więc postanowił próbowac az do śmierci, az wrescie sie udało zaczyna sie logowac bo ma nowe pytanie; dlaczego bezimienny nazywa sie bezimienny?? Daje zaloguj a tu;
--uzytkownik został zbanowany!!

Wiec zarejestrował powtórnie pod nickiem, jako Owen2 i napisał PW do Clona;
Hej Clone, dlaczego nie mogłem się zalogować na konto??

Gdy Clone wyjaśnił mu całą sytuacje nasz mały spamer postanowił że zgłosi się w rekrutacji do zbójów... W końcu jest na forum całe 15 min i nie spamuje, gdy nacisł przycisk wyślij po 5 minutach dostał 25% i opier.. od Bobka żeby czytał najpier regulamin rekrutacji a nie bezmyslnie pisac zgłoszenia, odpowiedział mu że napisał je żeby mieć na zapas wtedy, Bobek dał mu kolejne ostrzezenie bo okazało się, że Owen2 pisał swoje tłumacznie w temacie "Rekrutacja do gildii Zbójów".

Wkurzony spamer, zaczął myśleć, czy można usunąć ten pasek z 25 %. Zaznaczył go wiec prawym przyciskiem myszy, ale tam nie było opcjii usuń. Wielce sie tym zasmócił ale pomyślał że ten pasek znacznie lepiej będzie wyglądać jak będzie miał 100% tak więc stworzył nowy temat gdyż zauważył że zawsze gdy rozpoczyna nowy temat przybywa kolejne 25%.... W jego głowi kłębiły sie myśli że może ten pasek to jakieś specjalne wyróżnienie, napisał temat jak sie powienksza paski 25 krotne? I zaczął rozsyłać masowo privy do userów, w tym Suddef Hoofa, z takim samym pytaniem jak nowy temat, i tak rozsyłał i rozsyłał aż tu nagle zobaczył, ze na prv dostał wiadomość od Suddef Hoofa, w którym było napisane;

----"Przeczytaj regulamin kolego bo dostaniesz bana
Sudden Hoof"

Ale nasz spamer nie wiedział co znaczy ban i śie tym nie przejoł poczym odpisał PM do Suddena z bluzgami skierowanymi do niego po czym, cLoNe_xx napisał mu że wie o rozmowie z Sudden Hoffem i że jeśli jeszcze się to powtórzy to dostaniesz bana. Nasz spamer nie wiedział co znaczy ban więc pomyślał:
-Alesz oni som gópi. Nie umiom pisac bo nnie pisze śe ban tylko banan i ciekawe jak go dostane. przeciez owocuf sie mailami ńe pszesyla...
Jednak nasz biedny spamerek dalej nie widzial o co chodzi z tym banem , ale dziwinie mu sie kojarzyloz z to bananami , wiec nasz kolega zalorzyl nowy temat " Co to jest ten ban ????" i wtedy jego pasek miał już 75%. Spamer był tym niezwykle ucieszony, był już blisko 100%.
Znów wiec pomyślał o bananach i zaczął się masturbować, po 13h tego interesującego zajęcia doszedł do wniosku, że jest impotentem, choć nie wiedział co to słowo znaczy, wtedy dostał priva od Skeletona o linku który znajduje się w dziale inne strony lecz nasz owen2 nie wiedział, gdzie ów dział jest założył temat: gdzie jezt dźał inne strony? oczywiście w dziale opowiadania i prosi aby go przypięli.

Postanowił o tym napisać na swoi ulubionym forum i założył temat w dziale konkursy pod tytułem "czy dobrze jest być impotentem", Jako pierwszy odezwał się Sudden Hoff który napisał, że zazdrości mu tego że jest impotentem gdyż jest to cudowny dar zesłany od innosa a jako uzupełnienie tego daru wręcza mu kolejne 25% co razem dało już 100% i w tedy spamero/impotent zostal zbananowany.

Owen2 dostał bana, stronka się wyłączyła. Nasz mały spamer zaczął sądzić że przyślą mu banana, i powiedział sobie w myślach, że jeśli nie dostarczą to napisze temat : Kiedy dostarczycie banana?!!

W czasie gdy Owen2 czeka na banana, inni spamerzy zafascynowani Owenem2
wybierają go jako swego duchowego przywódcę i z nim na czele zaczynają przykrą inwazję spamu na Gothic Up. Moderatorzy z Clonem na czele dzielnie banują, lecz w tym czasie nowy Rambo zakłada niepostrzeżenie tematy wszędzie i o wszystkim. ale jak ostrzegal Owen2 zalozyl temat "kiedy dostarczycie banana???!!!!" i zniecierpliwiony czekal na odpowiedz, aż założył nowy temat o wyłaczaniu się kompoutera, kiedy nie ma prądu...
Owen2 powrócił na forum jako Owen3 i teraz zaczął inwazję. Razem z kilkoma innymi małymi spamerami zaczał nabijać kilkanaście postów na 10 minut. Razem zakładali tematy czy będzie można kupować sobie majtki i odpowiadali, az do akcji wkroczyła silna grupa modów która tematy stworzone przez "gildie Owena" natychmiast usówała a twórców obdarowywała ostrzeżeniami.

By mieć liczniejszą grupę moderatorzy wraz z adminem i adminem juniorem rozpoczęli wybory na nowych modów, każdy mógł zgłaszać swą kandydaturę, a potem userzy wybraliby kolejnego moda. Zgłosił się Owen3 i wszyscy mali spamerzy.

Owen3 zaniepokojony znikajacymi postami zalozyl temat "dlaczego moje posty znikaja???!!!
Jednak spodobała mu sie masturbacja i po ćiężkiej nocy(masturbowania śie bananem)nasz spamer chćiał wejść na stronke ale jednak mu śie to nie udało(ban).

Wiec zajerestrował sie jako Owen 69 bo cos mu sie kojarzyło, napisła priva do Sudden Hoffa dlaczego nie dostał banana a ze SH był w dobrym humorze (hep hep lalala), dał Owenowi 69 stanowisko moderatora, mysłał ze to nowa odmiana banana wie napisał temat "co to jest moderator" a inni odpowiedzieli;
--- to taka osoba, która ci zaraz ta ostrzeżenie, a potem bana, jak bedziesztak dalej pisać...

Ale on sobie nic z tego nie robił, być może dlatego, ze nie rozumiał co się do niego pisało, tak więc wysłał PM do Clona co to jest moderator ?? Może nowy gatunek banana ??

Ale nagle stronka znów się wyłączyła, kopnął w ściane ze wściekłości, komp sie przwerócił i spowodował pożar, spamer pomyślał, że może uda mu sie ugasić pożar gaśnica wodn.a. Poleciał więc po nią do szkoły. Niestety na przeszkodzie stała woźna i powiedziała mu że nie da gaśnicy lecz może mu nalać troche wody do szklanki.
Spamer śie zgodził, i zaczął pędzić do domu, niosąc szklankę z wodą. Gdy wrócił okazało się że pożar został ugaszony przez straż pożarną, nasz mały spamer postanowił ze siadzie i właczy kompa zaowazyl wtedy ze w domu nie ma drzwi a komp jak byl bialy teraz jest czarny pomyslal ze to dobrze sie stalo bo chcial zmienic obudowe na czarna ale gdy po wielu probach komp sie nie wlaczal pobiegl z nim do servisu gdzie powiedzieli mu, że kompa może wyrzucić gdzyż jest spalony. On na to, że tylko zmienił kolor obudowy a w środku nie wie co się stało. Serwisant kazał mu kupić nowy sprzet ale on na to, że teraz pójdzie pospamić do kafejki. I zapłaćił za dwa kompy naraz teraz był w raju mugł spamować z dwóch komputeruw naraz i postanowił wysłać gołebia pocztowego po swoich kumpli.
I napisał:Witajcie,od teraz jest spamerem x2 bo mam dwa kompy!! Wypasiście normalnie...od teraz będę się uczył pisać: Jestem nubem ktury jest inteligętny na iny spąsub, i nagle dwóch facetów wywaliło spamera z kafejki, bo podczas spamowania w dziale Rozdroża ślinił się i brudził do okoła.

Zrospaczony spamer udał sie do domu by, zjeść kolację, lecz zorientował się, zę jegoi dom został spalony. Poszedł więc pod most, gdzie dopadli go dresiaże i powiesili za obręcz jajami, spamer zawył z bólu i krzyknął, że nie mogą mu tego robić bo jest małym spamerem z Gothic UP i powiedział, że tak naprawdę to nazywa sie Owen69, wtedy okazało się, że tymi dresiarzami byli modzi, wtedy Gothi wyciągnoł za oręż.
-Owen ja ci tą ręke odrąbie po to aby inni praworządni mieszkańcy Myrthany mieli spokuj. Owen się przestraszył i przyjął nispodziewanie postawe przyczajonego tygrysa i nagle coś przykuło jego wzok bo na niebie zobaczył ptasią kupe która w mgnieniu oka rozbiła sie na jego twarzy... Spamer chwile sie namyślał co zrobić w tej sytuacji aż w końcu do głowy wpadł mu wspaniały pomysł, poczekam, aż wyschnię i zrobie sobie z niej zbroję poczym zebrał wszystko starannie z twarzy i wystawił na słońce.

Po pewnym czasie spostrzegł się, że Gothi i kilku innych dresiarzy-modów czyli największych koszmarów spamerów znikł. Okazało się, że Owen69 wisi na latarni, a modzi znikli bo spamer wisi tu już długie godziny... wisiał ale nikt go nie zobaczył i pomyslał sobie trudno moze w innym wcieleniu bede wielkim spamerem ale narazie sie nie udało..... chlip.

Koniec
 

Archimonde

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
544
Oceniamy opowiadanie i autorów (czyli i mnie
wink.gif
) na 10/10. Dopiero teraz zauważyłem, jakie długie wyszło nam to opowiadanie. Myślałem, że to będzie krótka historyjka, a tu pokaźne opowiadanko. Czy zamieścimy tu pozostałe?
biggrin.gif


Jedna uwaga - Mogłeś się Haldirze pofatygować i poprawić błędy ort. i int.
wink.gif


Pozdrawiam.
 

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
Mie się nie zpodobało, bo opowieści powinny pzrenosić nas we wspaniałe światy fantasy a nie przedstawiać smutną rzeczywistość i historię owenów(zaczęła się jeszcze na forum php, a to były czasy).
biggrin.gif
:D:D:D oczywiście to żart a opo rzeczywiście jest fajne .
 

Woroszek

Member
Dołączył
9.4.2005
Posty
54
O kurde ten spamer musiał być sławny że napisano na jego temat!! Też tak bym chciał!! Ten spamer musiał być wielkim człowiekiem
laugh.gif
A tak na poważnie to opowiadanie super!! Moja ocena 6. Na szczęscie te błedy były celowe.


Pozdor
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
Opowiadanko super. Tak konczą spamerzy! Ocena 9,5/10.
Dodam tylko że wczoraj wchodze na inne znane forum a tam gościu o ksywie Owen9 sieje zamęnt, mody go gonią a userzy przeklinają, nie chcą z nim gadać itp. itd. Czyżby zbieg okoliczności?
PS Poszukam innych Owenów, bo akurat jestem w necie 24 h.
tongue.gif
 

Lord Sandro

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
292
QUOTE (Sever Sharivar @ 29-06-2005, 14:02) Opowiadanko super. Tak konczą spamerzy! Ocena 9,5/10.
Dodam tylko że wczoraj wchodze na inne znane forum a tam gościu o ksywie Owen9 sieje zamęnt, mody go gonią a userzy przeklinają, nie chcą z nim gadać itp. itd. Czyżby zbieg okoliczności?
PS Poszukam innych Owenów, bo akurat jestem w necie 24 h.
tongue.gif

a możesz podać adres tego forum ?
biggrin.gif
posmiejemy sie
laugh.gif
a co do tematu to ZAJEFUCKENBISTE opowiadanie-masturbacja z bananem..trza to przemyśleć
laugh.gif

Spox..ocena 10/10
Pozdro
biggrin.gif
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
to opowiadanie jest świetne ... moja ocena 9/10 gdyż dojrzałem w 2 miejjscach nie zgodnisci ,
np.
jak komuś zbanują IP to nie może już wcale wejść a tam byłą taka sytuacja
tongue.gif
 

Laska

Active Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
1041
Według mnie zarąbiste nam opowiadanko wyszło i sądze, że można śmiało umieścić tutaj następne, chociarz wg mnie są gorsze niż to (za dużo żartów o wydalaniu jest w następnych opowiadaniach)
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
Wszystko pięknie, ale mam jedno ale: nie jestem dresiarzem
smile.gif

Jednakże ciekawy jest motyw, że jestem tu kojarzony z osobą wieszającą za jaja... ahhh jak chciałby na niektórych naprawdę wykonać taki zabieg
smile.gif
Wreszcie mnie ktoś docenił
smile.gif


Co do samego textu to nie licząc kilku błędów ortograficznych [niezamierzonych] nie było źle, choć czasami humor był za płytki... ale owen by się ucieszył
smile.gif
 

Chitos

Debile
Dołączył
14.6.2005
Posty
50
Świetne!!!Naprawde Świetne!!!Równo jechałeś po Owen2
laugh.gif
Masz super pomysły,umiesz pisać fajne opowieście i pojeździć po spamerach.To był ostry atak w towarzystwo spamerskie :DMożliwe że Owne2 zrozumie ten tekst co napisałeś
laugh.gif
Coż moja ocena to......10/10!!!Niech upadną wszyscy spamerzy,oto nadchodzi era ,,Spam-no-more" czyli koniec ze spamem!!!

Peace & Love
Pozdrawiam
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Zadziwiliście mnie panowie
ohmy.gif
Brawa dla was za to opowiadanko o naszym kochanym spamerze Owen'ie
laugh.gif
Super, brak mi słów
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
A to z tym Bananem to mnie zabiło
biggrin.gif
cool.gif
laugh.gif
Pozdro alllll


P.S. Jezeli Owen nie jest zbanowany (w co wątpie
laugh.gif
) to polećcie mu to opo. Spewnoscią się ucieszy że jest taki sławny iż piszą o nim opowiadania
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
Dobre!!! Jeszcze raz Brawo za pomysł guy's
cool.gif
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
QUOTE Świetne!!!Naprawde Świetne!!!Równo jechałeś po Owen2 laugh.gif

Chciałbym cię upomnieć, że to nie sam Haldir pisał to opowiadanie, tylko MY wszyscy, a on je poprostu zamieścił tylko zamieścił, więc czytaj dokładniej chłopczy
tongue.gif
.

Pozdro all

PS. cze mu każdy pisze na końcu postu pozdro all czy coś w tym rodzaju, chcecie mieć posty dłuższe ??
 
Do góry Bottom