Świątynia W Al - Shedim, Przywołanie Golema?

Status
Zamknięty.

Galaktyczny

New Member
Dołączył
26.9.2007
Posty
1
Hej, mam problem.

Idę sobie z Angarem do świątyni w Al - Shedim (mam też przed nią Lestera - norma) i nie mogę rozwalić tych 3 Głównych kapłanów ożywieńców!. Jestem dla nich na strzała! Jak wy to zrobiliście? Myślałem, żeyb przywołać ze 3 golemy, to w 5 byśmy sobie poradzili :lol: ale nie wiem skąd wziąść to przywołanie.

Mam pancerz paladyna i koronę Adanosa, jego pierścień i chyba amulet, 2 bronie - miecz Wenzela i ten, co w Mora Sul się go wygrywa na arenie. Jak ich rozwalić?

Jakieś rady?
 

adam792

Member
Dołączył
12.6.2007
Posty
72
Siemka ;] Kilkanaście tematów przedtem miałem ten sam problem ;] Przywołanie golema możesz się nauczyć u "Saturasa" który stoi nieopodal świątyni, w kwaterze magów ;] Ja wziełem ze sobą lestera, który mnie osłaniał, kilka razy tym magom ożywiecom z kuli ognia a potem przywołanie błyskawicy. Jakbym dał odrazu przywołanie błyskawicy to by mu zostało kilka hp i by się mag ożywieniec zregenerował ;] 3 sztuki przywołania błyskawiczy zupełnie wystarczą ;] Tego czaru się nie nauczysz nigdzie ale możesz go znaleść w skrzyniach. Ja zawsze znajdowałem ten czar w vengardzie i w domu kowala w klanie Wilka ;] Pozdrawiam ;]
 

artistic

Member
Dołączył
24.3.2007
Posty
100
ja sie ukrylem za sciana i strzelalem do nich z luku gdy mieli juz malo zycia zamrozilem ich a potem dobilem mieczem po kolei proste jak bydowa cepa nie mialem z nimi zadnych problemow
 

adam792

Member
Dołączył
12.6.2007
Posty
72
ja strzelałęm z kuszy i miałem duże problemy bo zanim wystrzeliłem nabój z kuszy byłem już martwy ;P
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
A ja ostatnio zdobywałem sobie po raz 4 w ostatnim roku te artefakty i po prostu wziąłem ich na szybkość, nie wyciągnęli ręki a już byli martwi. Polecam te zaklęcie Błyskawica - bardzo pomocne. Poza tym golema możesz sobie przyzwać już tylko na maga/ów, zabierania ze sobą Lestera ani innych gości szczerze nie polecam bo mają tendencję do umierania...
W świątyni nie ma wielkiego problemu, jedyne co mnie czasem denerwuje to niewidzialne ściany, nie mogę przez nie strzelać.
 

Zomin

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
739
Nie mialem problemów, podbieglem z 2 wlasnorecznie wykutymi mieczami póltorarecznymi i ich poprostu ubilem.
P.S. Jak masz malo hp nie uciekaj tylko dalej walcz, bo po 1. gdy uciekniesz zregeneruja sie, po 2. nie uciekniesz bo cie z czarów ubija.
Pozdro!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom