Średniowiecze On-line

Status
Zamknięty.
Dołączył
25.1.2005
Posty
270
Zapraszam na forum o tematyce średniowiecznej. Chciałem na wstępie zaznaczyć iż to Forum powstało po to, by każdy mógł wykazać się wiedzą o średniowieczu. Zobaczycie różnice między Fantasy a prawdziwym Średniowieczem. Będą konkursy w których do wygrania będą specjalne rangi.
Gorąco zapraszam do rejestrowania się i pisania postów.
Pozdrawiam.
http://15.freebb.com/?freebb=medieval
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Całkiem fajne foro, tylko szta graficzna, niezbyt mi odpowiada, ale o gustach się nie dyskutuje no nie ??
tongue.gif
No i jeszcze w oczy razi brak loga (myślę, że jush je robisz
tongue.gif
), noi i tylko 3 użytkowników ??, mam nadzieję, że w przyszłości będzie lepiej, bo foro jest ciekawe (o ciekawej tematyce
tongue.gif
).
 

rycerz_

New Member
Dołączył
20.2.2005
Posty
1
Nierozumie chcesz wstawic własną szate na freebbie ?
wink.gif
niestety nidz z tego niewstawisz :/ taki serwer tam niema dostępu do FTP a co do fora to nawet fajne podoba mi sie teamtyka lubie ją tylko troche ta szata niebardzo ale mysle że niedługo zostanie zmieniona. Sam kiedys chciałem zrobic forum własnie o takiej tematyce ale pomyslałem ze będzie mało userów itp i tak karzdy wali na http://www.freha.pl/ albo na jakies inne fajne fora o tematyce sredniowiecznej radziłbym dodac kategorje o bractwach rycerskich turniejach itp i więcej konkretnych działów a nie duperele . Zycze jak najlepiej
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
Jak na foro opierające się na "freeBB", to jest ono wyjątkowo dobrze zrobione
biggrin.gif
. Szata graficzna pasuje do loga, które to jednak mogłoby być nieco większe
sad.gif
, tzn. na całą szerokość strony. I tak poza tym, ogólnie oprawa graficzna pasuje do tematu stronki, tak mi się bynajmniej wydaje... Trochę za mało tematów, średniowiecze to dość długi okres czasu, i wiele wydarzeń, itp..., więc tematów należałoby troche jescze dorobić. Mało userów, ale to jest zrozumiane jęsli stronka powstała niedawno. Jeślibym miał oceniać to foro w skali od 1 do 10, to z całą pewnością dałbym 7-8/10. Pozdrawiam
biggrin.gif
.
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Tematyka bardzo fajna, ale brakuje mi kategori z RPG fabularnymi o tematyce Średniowiecznej (chociażby Warhammer Fantasy Role Play). Oczywiście zaraz się zarejestruję i postaram się pisac tam coś
biggrin.gif
.


Pozdrawiam
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Forum ma ciekawą tematykę i dlatego mi się podoba . Ma szatę graficzną pasującą bardzo do klimatu tematyki forum.Logo jak logo pasuje i nei ma o czym dyskutować.Forum ciekawe i fajne lecz mało userów ale pewnie znajdze się niejeden fan średniowiecza.
 
Dołączył
25.1.2005
Posty
270
Co prawda Freha jest narazie potęgą, ale wieżcie mi, rejestrujcie się, a gdy zbierze nas się więcej wykupuję serwer 50MB albo nawet 100MB (70zł/rok)
Strona też oczywiście jest robiona, narazie na jPortalu, ale potem będzie na php. Mam znajomych, którzy w robieniu for i stron html i php głęboko siedzą. Nie martwcie się, dodam napewno jak najwięcej rzeczy, czego sobie zażyczycie, a co do gier w klimacie średniowiecza to niestety gier fantasy nie mogę tam dać, ponieważ to odrazu zmienia klimat. Należę do Bractwa Rycerskiego i wiem jak naprawdę wyglądało średniowiecze, także wyobraźnię odłóżmy na bok, chodzi mi o to, aby utrzymać forum w temacie średniowiecza a nie schodzić na bok. Im więcej was będzie tym szybciej forum będzie na serwerze, prawdopodobnie IPB. Także zachęcam wszystkich do rejestrowania się.
Pozdrawiam.
 

Thorbjorn

Member
Dołączył
30.5.2005
Posty
282
Fajne oczeiwscie się zarestrowałem
smile.gif
i będę pisał posty. Lubie sredniowiecze a szczególnie czasy słowian naleze do bractwa ryceskiego
smile.gif
i mam trocje klamotów (czyt sprzętu) i napewno znajde chwilke czasu zeby cos tam napisac. Radze zmienic szate graficzną bo choc pasuje do logo to przez nia niewidac górnego menu a jak zakłada się nowy temat to belka w któryej wpisuje się nazwe tematu jest zasłonięta przez logo tak samo jak przyciski powrotne do działów forum
mad.gif
.
 
Dołączył
25.1.2005
Posty
270
Heh, no nie wiem, mi wszystko widać, coś wymyślę. A co do szaty na freebb postaram się jakąś załatwić. Także znów zapraszam was do pisania
biggrin.gif
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1514
Po pierwsze rycerz nie Freebbie tylko Freebb !!! A wracając do forum ! Bardzo ciekawa tematyka lecz szata moim zdaniem nie pasuje !!! Mało userów ale mam nadzieje że się rozkręci !! Ciekawe bo o rycerstwie i to były zapewne bardzo fajne czasy !! Zycze powodzenie !
Pozdro: Rod_
 

Haldir

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
430
No przyznam fajne forum juz sie zarejestrowałem i napisałem kilka postow. Nawet dobrze wyglada ale przydalo by sie pare poprawek z grafika, jest troche mało tematow ale to oczywiste w końcu nowe forum. Zarejestrowałem sie bo podobaja mi sie średniowieczne opancerzenie i broń. Chciałbym sobie cos kupic ale wszystko jest bardzo drogie. A pozatym interesowal by mnie łuk którego nie moge znalesc i zakupic
 
Dołączył
25.1.2005
Posty
270
Ja sam wyrabiam sobie kolczugę, miecz dostanę za free z Bractwa po okresie giermkowania. A co do sprzętu, gdzie tanio kupić? Zapraszam na forum, tam bardzo chętnie wszystkim pomogę.
 

Thorbjorn

Member
Dołączył
30.5.2005
Posty
282
Ja tesz pomoge
smile.gif
a co do sprzętu to przecież niemusisz wszsykiego sam kupywac np kolczuge mozeszsobie sam zrobic ja mam 2 które sam zrobiłem
biggrin.gif
i niejest to wcale takie tródne chętnie bede pomagał tam na forum i wszystkich zapraszam
smile.gif


Ps : na freeBB czy na freebbie to wszyskto jedno zreszta mysle ze kazdy wie oco chodzi
mad.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom