Śniący

Czy w trzeciej części znów ujżymy Śniącego?


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

freak_man

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
166
Chciałbym żeby Śniący powrócił. Mógłby być napakowany bardziej (sterydami czy czym...
biggrin.gif
) silniejszy i w ogóle, żeby walka z nim była trudna. Śniący wróć...
biggrin.gif
 

Malinbez

New Member
Dołączył
16.6.2005
Posty
18
Ja bym chciał żeby Śniący powrócił bo chciałbym go wykończyć w prawdziwej walce a nie w takiej jak w G1
mad.gif
 

Gor Na Drak

Member
Dołączył
18.6.2005
Posty
65
sniacy come back ja rowniez chcialbym zeby sniacy normalnie atakowal by byl jerszcze potezniejszy i silniejszy i chcialbym na solowke z nim pojsc tak sam na sam
tongue.gif
 

pawian

Member
Dołączył
10.6.2005
Posty
90
Moim zdaniem powróci i to napewno, ale tym razem chciałbym aby było go trudniej pokonać. Długo już go nie widzimy. Fajnie będzie można mu skopać tyłek jeszcze raz. Żeby nie było trzeba szukać jakichś orków szamanów tylko żeby np. Jacyś zahipnotyzowani ludzie zwalal nas z tropu nad Śniącym itp.
 

Cor Angar =*

New Member
Dołączył
20.6.2005
Posty
19
Oczywiście że będzie. Pamiętacie jeszcze G2. Pod koniec gdy graliśmy magiem i rozmawialiśmy z Lesterem to on mówi że nie wyklucza że ci Poszukiwacze to sprawka Śniącego. Moim zdaniem będzie w G3 ale nie będzie pdgrywał tak ważnej roli jak w G1.
 

fankaRPG

Member
Dołączył
25.6.2005
Posty
67
moim zdaniem to on nie wroci i mysle ze pranha bytes ma wiele pomyslow a nie beda sie bawic w dodawanie starych potworow z g1 poza tym takie wyobrazenia ze ten sniacy bedzie jakis napakowany to jakies glupoty.........a tak na przyszlosc koles masz opcje szukaj



----------------------------------------


niech beliar bedzie na bacznosci!!
bo wnet zniszcze jego wlosci!!
 

Boba Fett

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
334
QUOTE Mi bardzo trudno stwierdzić, czy śniący powróci, czy jednak nie... Nie mam pojęcia, w życiu bym nie pomyślał, że on może być w g3, ale jak wiele osób o tym mówi, to ja w końcu sam nie wiem... Nie zdziwiłbym się, gdyby to była jedna wielka plota.

Mam nadzieję, że wróci, nie ci z PB zrobią mi tą przyjemność, lubiłem tego przerośniętego pełzacza.
biggrin.gif
A co Viqouxa, to przecież on nie zginął, został posłany do innego wymiaru. Więc na 85% (jak dla mnie), że wróci (z czego bym się wielce ucieszył
biggrin.gif
)...
 

pawian

Member
Dołączył
10.6.2005
Posty
90
Jeżeli ma to być ostatnia część to chciałbym aby był do pokonania Śniący i żeby wyglądał jakoś inaczej i żeby umiał walczyś a nie żeby walił jakąś małą kulą ognia. Chciałbym żeby też wrócił Smok-Ożywieniec. Moim zdaniem będzię trzeba pokonać samego Beliara, Adanosa i Innosa. Fajnie by było jakby np. Innos siedział na jakimś krześle z ognistych jaszczurów, Adanos na fali wodnej, a Beliar na kościach szkieletów. Każdego trzeba by było pokonać innym ostrzem np. Adanosa Piaskowym Wichrem, Beliara Wygnaniec Ciemności, a Innosa Zgubą Zagłady. Xardas by chronił Beliara, Saturas Adanosa, a Innosa Pyrokar. Taka jest moja propozycja na zakończenie gry G3.

P.S. Napiszcie mi na PW czy podoba wam się mój pomysł.
 

Cor Angar=*

New Member
Dołączył
26.6.2005
Posty
23
Twoja wizja pokonania Beliara jest spoks i całkiem prawdopodobna ale INNOS i ADANOS czyś dy zdurniał, człowieku nad Myrthaną zapanowałby Chaos i ciemność. a zresztą przecierz Pyrokar pomagał ci w G2 to dlaczego miałbyś z nim walczyć
 

Lord Siekacz

Member
Dołączył
15.6.2005
Posty
100
biggrin.gif
Śniący powróci bo został wygnany z Świata Gothic pamiętacie chyba rozmowe Xardasa i Beziego na początku GII to na 100% procent powróci ale o tym się dowiemy na Wiosne 2006 Roku bo to data wydania w Polsce.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom