Śniący

Status
Zamknięty.

Bezik

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
43
"Śniący został WYGNANY z naszego świata"-Tak powiedział Xardas w G2. I tak że jest! Skoro Śniący to ptężny demon to bezi nie mugł go całkowicie zabić tylko WYGNAĆ! Czyli on może w każdej chwili wrócić! Ale jednak nie wraca...Chciałbym żeby autorzy gry zrobili jakąś część Gothica własnie o Śniącym! Jest on moim zdaniem najlepszym pomysłem na dobrą gre! :p
 
T

Thran

Guest
Eee w złym dziale Chyba ten topic Kę ?

Co do Śniącego to nie jest powiedziane że nie wróci kto wie może będzie kiedyś póki co możesz mieć nadzieje.
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Tak!!Zostal wygnany..ale autorzy gry moga w kazdej chwili wrocic sniacego do gry...to jest tylko i wylacznie ich sprawa!Ze Ty jeden powiedziales, ze chcesz to nic nie zmieni, poniewaz oni maja zaplanowane nastepne czesci,dodatki czy mody...Owszem mozna zrobic jakis dodatek do gry, ze Sniacy powroci, tak jak masz NK w Gothicu II, ale jak juz powiedzialam, zalezy to od autorow..Jak dla mnie wydaje sie to troche glupie, bo..Znowu bysmy przechodzili cala gre, a ostatecznym celem byloby zabicie Sniacego tak jak w Gothicu I :/ - bez sensu!!Mogliby JAK JUZ zrobic cos ze Sniacym, ale takie co nie dazylo by do jego zabicia prze Beziego, bo bez sensu dwie takie same czesci!Nie wiem, moze moglibysmy skumplowac sie ze Sniacym i jego slugami, a grac przeciwko wrogom Sniacego...Naszymi wrogami byliby nasi kuple z wczesniejszych czesci!! :) np. Diego - to by bylo dopiro ciekawe.
Wszytsko zalezy od autorow, jezeli beda chcieli powrotu Sniacego, to tak zrobia, a jezeli nie to....kicha z Twoich marzen, pomyslow i nadziei!!!
 

halek

Member
Dołączył
1.9.2005
Posty
487
Genialny temat xD. Tak, rzeczywiście Śniący został wygnany i rzeczywiście twórcy mogą do niego wrócić. Ale nie bądźcie śmieszni z tekstami typu

CYTAT
Jak dla mnie wydaje sie to troche glupie, bo..Znowu bysmy przechodzili cala gre, a ostatecznym celem byloby zabicie Sniacego tak jak w Gothicu I :/ - bez sensu!!Mogliby JAK JUZ zrobic cos ze Sniacym, ale takie co nie dazylo by do jego zabicia prze Beziego, bo bez sensu dwie takie same czesci!


Oczywiście że to bez sensu, toteż nikt tego nie sugerował i nikt by czegoś takiego nie chciał :D Ludzie... jak dla mnie może wrócić śniący, ale już bardziej wolałbym jakiś mod czy coś w tym stylu, a może nawet oficjalną część / dodatek w którym akcja toczyłaby się w królestwie Beliara. To by było dopiero ciekawe, i można by tam spotkać m.in. Śniącego.
 

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
Jeśli chodzi o śniącego to wątpię by wrócili do niego w następnych częściach lub dodatkach. Bo kto by do tego wracał i przechodził grę, gdzie na końcu jest walka ze śniącym. Może zrobią jakąś część gdzie m.in. będzie śniący ale napewno nie będzie główną postacią. Może umieszczą go w jakimś dodatku ale nie wieżę w to. <_< :blink:

Może jak będzie jakaś część że schodzimy do królestwa Beriara to tam będą wszystie potwory jakie wygnaliśmy i m.in. śniący. Trochę głupi pomysł ze śniącym. :blink:

Pozdrawiam ;)
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
Trzeba przyznać że topik jest niezły.
Co do śniącego to oczywiście że może powrócić, bo został tylko wygnany. W końcówce gothica I można było zauważyć że owy potwór zostaje wciągnięty w jakiś dziwny portal, choć nie wiadomo dokąd portal prowadzi. Kiedyś słyszałem plotki że w g3 ma być walka z Xardasem i Śniącym ale nie wyobrażałem sobie tego(Jak z takim wielkim demonem walczyć wręcz?).
CYTAT
Może zrobią jakąś część gdzie m.in. będzie śniący ale napewno nie będzie główną postacią

Kę? Źle to ujełeś, śniący nigdy nie był głównym bohaterem był tylko głównym wrogiem. Chyba że zrobią moda gdzie będziemy grali śniącym.
CYTAT
dodatek w którym akcja toczyłaby się w królestwie Beliara

o_O, może i było by nieźle ale troche niestosownie. Ponieważ nikt nie wie jak wyglądało by ów królestwo. Ktoś by sobie pomyślał że podobne do piekła a jeszcze ktoś inny że do czegoś innego. Również bym się cieszył jak by twórcy zrobili coś takiego.
CYTAT
Naszymi wrogami byliby nasi kuple z wczesniejszych czesci!!

Nie. Dla mnie ten pomysł się nie podobał. Było by zbyt głupie by aż prawdziwe. Na początku xardas nas zdradził a potem może jeszcze Lee i Diego co??
CYTAT
Jak dla mnie wydaje sie to troche glupie, bo..Znowu bysmy przechodzili cala gre, a ostatecznym celem byloby zabicie Sniacego tak jak w Gothicu I :/

Dobre by było że byśmy wybierali ścieżke dobra czy zła. Jak byśmy grali dobrem to byśmy walczyli z śniącym, a jeżeli złem to byśmy czcili śniącego itd.
Ogólnie pomysł, był by warty rozpatrzenia ale wątpie żebym PB chciało się wprowadzać ten wątek po raz drugi.
 

Pojotr

New Member
Dołączył
22.4.2007
Posty
6
Niedobrze się cz?owiekowi robi podczas czytania waszych wypocin... Pomijam błędy ortograficzne, styl (a raczej jego brak) pisania i szyk zdań. Nawet sama treść jest zwyczajnie głupia. Nie będę się rozpisywać o niektórych waszych pomysłach i "argumentacji"* i odniosę się tylko do samego tematu. Krótko: Śniący został wygnany, ale nie może sobie tak poprostu wróci? (gdyby wypędzanie demnów odbywało się w ten sposób to kto by sie w to bawi?). Ktoś ze świata Gothic musiałby go przywołać (potrzebując oczywiście przy okazji tony różnej maści "potężnych artefaktów"). Taki wątek fabularny byłby do bólu banalny i sądze, że gracze powyżej kategorii wiekowej 12+ nie byliby "zaspokojeni". Osobiście nie chcaiłbym aby twórcy popadli w taki banał.

Ps. Pierwsze słysze o zwrocie "Kę"... Chyba chodzi wm wszystkim o "Ke" (takie modne s;ówko na licznych forach internetowych).

* Ale z tego kawałka (a konkretnie... próby argumentacji) to się będę śmiał do końca życia (no może trochę krócej):
CYTAT(xenex @ 29-04-2007, 08:11) [snapback]139878[/snapback]
Kiedyś słyszałem plotki że w g3 ma być walka z Xardasem i Śniącym ale nie wyobrażałem sobie tego(Jak z takim wielkim demonem walczyć wręcz?).


Proponuje ci przystopować bo twój post jest na granicy obrażania userów, jeszcze jeden taki wyskok, a procenty sie posypią - God
 

Eskel

Member
Dołączył
24.5.2007
Posty
79
Śniącego juz przerabialiśmy w jdynce . Nie wiem czy komuś by sie spodobał w kolejnej części bo niczym nas juz nie zaskoczy . Skoro od razu bedzie wiadomo z kim mamy walczyć to będzie to nudne .
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Heh, to tak jakby przywołac raz jeszcze smoka ozywienca. Troche dziwnie byłoby walczyc jeszcze raz z kims kto i tak jest słabszy od nas :]
Ciekawiej dla gry jest wymyślac nowych przeciwnikow z nowymi umiejętnosciami i nową historią :)
 

Tanner

Member
Dołączył
27.5.2007
Posty
85
Albo mogli by zrobić tak, że Śniący to jak w gothicu 2 Innos i my byśmy mieli za zadanie go chronić... Ale to te troche beznadziejne
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Śniący miał być w Gothicu 3. Jeszcze za czasów jak twórcy tworzyli fabułę itp. Albo były takie plotki dawno temu. Nie pamiętam gdzie o tym czytałem chyba w jakiejś zapowiedzi CD-Action. No, ale najwyraźniej termin wydania gry ich gonił i nie zdążyli go już tam wrzucić. Miało być coś takiego jak bractwo śniącego i tam miał rządzić Cor Angar i coś mieliśmy zrobić ze Śniącym no, ale sami wiecie, że tak nie jest w finalnej wersji gry.

A szkoda.

Pozdro.
 

Matteox

Member
Dołączył
7.4.2007
Posty
92
Zgadzam sie z niektórymi userami ?e "o?ywienie" do ?ycia ?niacego by?o by powtórk? G1 ale...
Mogli by zrobi? co? w stylu "Ostatecznej Rozgrywki" ?e wszystkich z?ych mam na my?li ?ni?cego(G1) Tego Smoka Truposza(G2) i innych tych najwazniejszych z?ych zabic w Ostatniej cz?sci Gothica ale to te? nie ma sensu...wiec moim zdanie powracanie kogokolwiek w tym sniacego do zycia mija sie z celem.

Ps:przepraszam za tego posta u gory nie wiem jak to sie stalo ze sie zdublowal podczas pisania,bardzo bym prosil o skasowanie tego u góry.
 

ingvar

Member
Dołączył
6.7.2007
Posty
37
A może śniący wróci jeszcze silniejszy i potężniejszy w dodatku do gothica 3 lub w gothicu 4. Ja byłbym bardzo szczęśliwi bo według mnie fabuła z gothica 1 była dużo ciekawsza od tej z dwójki a już zupełnie od fabuły z gothica 3.
 

Kruk35224

Member
Dołączył
14.9.2007
Posty
45
W sumie racja Śniący może wróćić tyle że w G2 byłem w koloni karnej i poszedłem odwiedzić miejsce gdzie stała świątynia Śniącego nie ma tego więc jak może wrócić dokd pujdzie i jak wyjdze spod gruzów?

Edytuj posty - szczur

ale mam jeszcze inną propozycje a może w ostatniej części gothica (nie wiem w której bo nie wiem ile będzie hhee) Bezimienny bohater pokona samego Beliara!
 

Wrobeleq

New Member
Dołączył
21.9.2007
Posty
24
ta ta :D .... (nieczytalem calego textu aleee.....) tiaaaa ale jak sniacy zostal przyzwany ?
Tak ze 5 albo 6 orkowych szamanow oddalo zycie i ,,serce'' :)D) sniacemu ;p wiec tak Orkowie by tego juz niezrobili .. Ludzie to tylko wyznawcy beliara ale oni by musieli miec swiatynie a jakby chcieli ja zrobic to zreszta i tak by to niewypalilo bo zabardzo zucala by sie w oczy ...... a co do kruka to sniacy niewyszedlby z podziemi bo bylo trzesienie ziemi wiec cale sie zawalilo a on zostal wygnany a nie lezy pod gruzami ;p

A little edit next time... - szczur

Ja sie tak w pewnym sensie zgadzam z Tanner'em bo czemu caly czas musimy ochraniac swiat niszczac wroga a nie np.
niszczyc wroga ochraniajac swiat :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom