Ścieżka strażnika

Status
Zamknięty.

Neckromanta

New Member
Dołączył
28.2.2005
Posty
12
Na początku chciałbym się przywitać, bo jestem tu nowy...
Jeżeli taki temat już był to proszę nie bić za mocno!!
Otóż gram strażnikiem miejskim i nie wiem w co pakować swoje PN i jaką broń przy tym nosić...Proszę o podawanie wspólczynników, które można mieć między piątym, a siódmym poziomem:
Narazie mam:
5 poziom
10 PN do wydania
siła: 50
zręczność:17
mana:10
broń 1h:15 2h:10%
Dobry miecz:
wymagana siła:50
obrażenia:60
bonus:5% do broni 1h
 

Xeon

Member
Dołączył
4.3.2005
Posty
69
ja bym wygral 2h bo ma wieksze dmg.
a gdzie masz dodac to nie mam pojecia ale mysle ze podladuj w 2h(ale nie jestem pewien czy dobrze zrobisz)
 

Robciu

Member
Dołączył
5.3.2005
Posty
42
Ja radziłbym narazie ładować w 1h ponieważ moim zdaniem na początku wybór tych broni jest znacznie większy i nie są wcale słabe.
 

Sword

Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
514
Hmm.Wybór specjalizacji broni zależy tylko i wyłącznie od ciebie/twoich upodobań.Teoretycznie ja poleciłbym broń jednoręczną gdyż zadaje dość spore dmg,jest jej bardzo duży wybór (jak już ktoś powyżej napisał
tongue.gif
) a poza tym szybkość jej operowania jest moim zdaniem ogromnym atutem w grze.A co do reszty pakuj konsekwentnie w siłę - bo to umożliwia używanie innych broni i zadawanie większych dmg:p.To samo z resztą tyczy się zręczności.
tongue.gif
 

Szpon Beliara

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
206
Radzę Ci pakować PN w broń 1h i w siłę.Dlatego,że jako broń 1h będzie zadawała szybciej ciosy a dzięki sile będą one mocniejsze.

PS.Dawaj deż trochę PN w zręczność.
 
S

Sir Karolus

Guest
Ja przeszedłem gre i miałem 60% na 2h, a 1h 100. Później żałowałem, że jakikolwiek punkt wydałem na 2h. Lepiej wydać te punkty na zręczność czy siłe. Broń jednroęczna jest równie dobra jak dwóręczna. Jest jej większy wybór i jest szybsza. Także ja polecam tylko broń jednoręczną.
 

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
ja juz widze ze grałes na kodach bo nie mozna miec tyle w sile itd jak jestes na 5 lvl !! A pierscieni tez za bardzo nie mozesz miec bo to początek gry
smile.gif
Ale jak juz grasz na kodach to twoja sprawa
smile.gif
Ja ci polecam bronie dwuręczne i pakowanie w sile ale nie martw sie z kodami sie wyrobisz do smoczej zguby
smile.gif
<lol2> hahah
 

Neckromanta

New Member
Dołączył
28.2.2005
Posty
12
Nie gram na kodach tylko się modle. Wydałem ponad 1000 sztuk złota na to, bo pilnie potrzebowałem Dobrego miecza.. JA na kodach nie gram :evil: :evil:
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
No więc tak ja na twoim miejscu narazie pakował bym w Specjalizacje jakąś bronią na początku lepiej Jednoręczną. Potem przyda Ci się zręczność im większa tym lepiej operójesz bronią! A potem w siłe bo bez niej nic nie zrobisz potem lepsze bronie potrzebują więcej siły i zbroje też!!! Jak już będzie miał miecz dwóręczny to sobie szkol sie we władaniu tym mieczem!!!
 

Buster

Member
Dołączył
27.1.2005
Posty
148
Ej przeciez zrecznosc nic nie daje ja to jak przelazlem lowca smokow gre to milem ze 150 sily zrecznosci 40 1h 90, 2h 68 i many z 60 ale te 2h i mana to tylko z tablieczke i troche z nauki broni jednoi dwurecznej :]

PS:pO co ładowac w zrecznisc ona nic nie daje
 

Neckromanta

New Member
Dołączył
28.2.2005
Posty
12
Dzięki wszystkim za odpowiedzi..Dobra teraz wiem w co pakować, ale jeszcze nie wiem jaką broń zdobyć, którą mógłbym założyć na tym poziomie i z takimi statystykami, bo narazie mam miecz z 60 obrażeniami i z bonusem do broni 1H=5%
 

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
QUOTE Nie gram na kodach tylko się modle. Wydałem ponad 1000 sztuk złota na to, bo pilnie potrzebowałem Dobrego miecza.. JA na kodach nie gram :evil: :evil:


hhehe sry nie wierze w to . Na początku gry jest bardzo trudno miec tyle kasy
smile.gif
Ludzie nie widzicie ze on gra na kodach ??
tongue.gif

Nie bede sie z tobą kłócił czy cos ale nie wierze ci
smile.gif
tongue.gif

Znikam na jakis czas z forum ( wyjeżdzam do Norwegii )
Może z tamtąd wejde. Pozdro All > Do Zobaczenia
smile.gif
tongue.gif
 

Neckromanta

New Member
Dołączył
28.2.2005
Posty
12
Co ty gadasz?? człowieku (?)
Po pierwsze: Jeżeli nie da się mieć 1000 sztuk złota to jak można zostać nowicjuszem tym starszym sposobem??
Po drugie: Znasz takie zadanie jak: "Czeladnik z (w) Khorinis"??
, bo niezłą sumkę można sobie zarobić u harada (nawet nie wykorzystując buga u Benneta)...
P.S Przepraszam, ale nie lubię, gdy ktoś oskarża mnie o gre na kodach, a nie jest tego na 100% pewien...
 
A

Anonymous

Guest
do LEE: Ja jeszcze nie dolaczylem do zadnej z gildii i mam ponad 4000 kasy, przy czym kupilem bardzo duzo zwojow ktore nie malo kosztuja, i te rosliny od constantina ktore mu przynioslem, wiec gadanie ze jezeli ktos ma 1000kasy to gra na kodach jest nieodpowiednie
 

Neckromanta

New Member
Dołączył
28.2.2005
Posty
12
A ja inaczej, bo u Harada pracowałem, nauczyłem się kowalstwa do Dobrego Miecza i qpiłem stal od hakona i tego czeladnika Harada, wyqłem i wyszło duuuużo kasy.

.
 
A

Anonymous

Guest
w co pakowac

Na początek tylko SIŁAi walczyc KUSZAMI bo właśnie wymagają siły!!!!!!!! Można znależć niedaleko karczmy na rozdrożach, obok gostka Drogomira, jak idziesz drogą obok niego prosto prosto jest wiszacy most, obok niego lezy ZAJEBISTA kusza która wymaga sporo siły ale można za jej pomocą przejść pół gry....... naprawde, a potem pakować również dalej w siłę i miecze DWURĘCZNE bo maja większy zasięg, dzięki czemu możesz ciachać wrogów z daleka i nie zbliżą sie do ciebie: metoda taka: ork leci na ciebie - czekasz aż juz jest blisko i robisz unik (najlepiej w prawo czyli z wyciągniętym mieczem naciskasz klawisz "d" odwracasz się i robisz dwa boczne cięcia to znaczy naciskasz "a" oraz zaraz potem "d" Ork pada na ziemię trupem.... jesli dalej goni okrążając cię, naciskasz "w" i robisz dalekie cięcie". Z dużym, wduręcznym mieczem masz szanse wyjąś z boju bez draśnięcia......... Polecam naprawdę.
 

Saper

Member
Dołączył
22.2.2005
Posty
83
wedlug mnie zrecznosc jest BARDZO DOBRA I POTRZEBNA!!!

sila odpowiada za:
-noszenie broni i kusz
-krzytyki w broniach -recznych

za to zrecznosc:
-noszenie niektorych broni: miecz, rapier, miecz misrzowski, betty (kazda z nich to swietna bron! np. rapier: wymagana zrecznosc 50, obrazenia 100 +8 do broni jednorecznych!
-skradanie sie
-kradziez kieszonkowa
-luki
-krytyki w lukach i kuszach
-otwieranie zamkow: zreczosc=% szans na nie zlamanie wytrychu
-akrobatyka (90 zrecznosci)
-celnosc lukow i kusz

zrecznosc moze sie przydac pozniej. szpon beliara nie wymaga zadnych statystyk wiec nie trzeba sily (chyba ze liczysz na krytyki). luki sa troche szybsze od kusz a po zatym bardziej dostepne.

najlepiej wedlug mnie inwestowac w luki i miecze jednoreczne. inwestuj w zrecznosc, (najlepiej do 60 albo 70. reszta z miksturek i tabliczek) manna z mikstur i tabliczek a sila do 50 albo 60 powinna starczyc
 

flash

Member
Dołączył
14.2.2005
Posty
131
QUOTE A ja inaczej, bo u Harada pracowałem, nauczyłem się kowalstwa do Dobrego Miecza i qpiłem stal od hakona i tego czeladnika Harada, wyqłem i wyszło duuuużo kasy.

.
Dużo kasy :?: Leć do Carla i go obij zabierz stal, gdy wstanie i zacznie znowu pracować i go znowu obij i będziesz miał tak nieskączoność kasy
biggrin.gif
Polecam ten trick dla ludzi ktorzy mają problem z kasą.
 

KeNZi

Member
Dołączył
27.2.2005
Posty
80
Co do postaci - ja aktualnie jestem w IV akcie - wszystko oczyszczone prawie, oprócz smoków (na razie bagienny tylko leży) i mam:
PALADYN, POZIOM: 39
Broń jednoręczna: 95%
Broń dwuręczna: 66% (samo przyszło :mrgreen:)
Łuki: 32% (tylko tabliczki)
Kusze: 60% (ciekawie się robi dopiero od takiego wyszkolenia)
Siła: 73
Zręczność: 85
Życie: ok. 680
Mana: 113
Broń 1: miecz jednoręczny - Szpon Beliara - obrażenia: 105, szansa na piorun: 42%, brak wymagań
Bruń 2: kusza - Kusza - obrażenia 90, wymagana siła: 60, bełty: ok. 1.200
Amulet: Oko Innosa
Pierścienie: Nietykalności, Wiecznych Zwycięstw
Do tego kasa ok. 13.000, ok. 450 mikstur leczących i 200 uzupełniajacych manę, 2 czarne rudy :)mrgreen:) itp...

A co do zręczności - biorąc kradzież kieszonkową zarobiłem już na tym ok. 5.000 SZ i 13.000 PD...
 

Saper

Member
Dołączył
22.2.2005
Posty
83
ja sie nie bawilem kradzieza kieszonkowa, a da sie na tym doswiadczenie zdobywac????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom