Ścieżka Dźwiękowa - Oficjalny Soundtrack

Status
Zamknięty.

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Sprostowanie: Poniższy klip nie jest oficjalną częścią ścieżki dźwiękowej tylko luźnym nawiązaniem do wątku piratów w grze. Nie jest zamierzone wprowadzać Was w błąd, tylko wywołać uśmiech na twarzach, Arr

Nie mogłem się powstrzymać i nie wrzucić tego klipu

[yt]ta-Z_psXODw[/yt]

Wg mnie będzie pasował do klimatu gry ;]
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Nie żartuj, że to oficjalny soundtrack xd. Ale muzyka wpasuje się w nowy klimat Risen'a dwójki. Nie da sie ukryć.
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Taki motyw rozweselający :) Oficjalnego soundtracku nie znamy, ani tym bardziej kto pracuje nad muzyczką do Risen 2. Wiemy, kto zarządza całym dźwiękowym bajzlem.
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Kai Rosenkratz nie pracuje już w PB. Założył własną firmę ( w innym temacie dałem link do strny tej firmy), widocznie konflikt jakiś nastąpił. Dokładnie nie wiadomo. Ingo Ramin jest w fazie domysłów raczej. Na razie jego strona internetowa coś nie chce się otworzyć.

Jako o konkrecie, myślałem o Bastianie Seelbachu, który naczelnym dźwiękowcem przy Risen2, czyli ma pieczę nad wszelkimi dźwiękami pomijając muzykę i kwestie dialogowe aktorów
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Kai Rosenkratz nie pracuje już w PB. Założył własną firmę ( w innym temacie dałem link do strny tej firmy), widocznie konflikt jakiś nastąpił. Dokładnie nie wiadomo. Ingo Ramin jest w fazie domysłów raczej. Na razie jego strona internetowa coś nie chce się otworzyć.

Jako o konkrecie, myślałem o Bastianie Seelbachu, który naczelnym dźwiękowcem przy Risen2, czyli ma pieczę nad wszelkimi dźwiękami pomijając muzykę i kwestie dialogowe aktorów
Co do strony Ramina , też nie chce mi się otworzyć
Nawet skasował konto na fejsie.
A wpisując imię w wujku Google wyskakują jakieś afery z tą personą

Wracając do KaiRo
Dopiero teraz zauważyłem to na jego tablicy :trollface:
 

manles11

New Member
Dołączył
22.2.2011
Posty
48
Szkoda, że soundtrack jest jeszcze nie znany :(, ale muzyka klimatyczna :), Arr!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom