Ścieżka Adanosa

Status
Zamknięty.

Kyryry

New Member
Dołączył
11.12.2006
Posty
9
Czy jest cos takiego jak sciezka adanosa ??
Bo beliara, ilnosa i xardasa juz skonzylem .....
A jezeli nie ma to gdzie mozna sie nauczyc 3 najleprzych czarow z magii przemiany : burza, babel czasowy i otwieranie arc. zamkow ??
 

ziomek156

Member
Dołączył
2.12.2006
Posty
113
Jest taka możliwość trzeba chyba przyłączyć sie do magów wody i działać po stronie gońców leśnych B)
 

Kyryry

New Member
Dołączył
11.12.2006
Posty
9
mam artefakty adanosa ... ale nie wiem komu je zaniesc :(
Myslalem o saturasie .. ale jak z nim gadam to ich nie ma zadnej opcji z tym zwiazanej ...
 

ziomek156

Member
Dołączył
2.12.2006
Posty
113
Ja radze Xardasowi ziomek z poprzednich części,a gdy jesteś tym dobrym to Rhobarowi B)
 

Kyryry

New Member
Dołączył
11.12.2006
Posty
9
ale juz skonczylem gre 3 razy .. raz z xardasem, raz z ilnosem .... i rodzynkiem beliarem :p
Ale chce zobaczyc zakonczenie z adanosem ... Powinno sie dac jakos ..
I bede probowal az sie uda B)
 

alex-k6

Member
Dołączył
10.11.2006
Posty
80
Nie da się raczej Ścieżki Adanosa (tak sądzę). Ciekawie jest, jak się obierze Ścieżkę Innosa, i się pójdzie do kaplicy Beliara w Bakareshu. Bezimienny bezczelne: "NIE!". Ale jak poszukam w necie o Adanosie, może coś będzie.

Pozdrowienia
 

Kubaa

Member
Dołączył
18.11.2006
Posty
104
hmm... tych dwóch pierwszych czarów nie wiem kto uczy ale arcy trudnych zamków nauczy cie Lares w geldern!
 

Kyryry

New Member
Dołączył
11.12.2006
Posty
9
No gdzies napewno da sie nauczyc burzy i babla czasowego .....
Probujcie a znajdziecie ... a jak znajdziecie to dajcie znac B)
 

Kyryry

New Member
Dołączył
11.12.2006
Posty
9
QUOTE(KubaaG3 @ 12-12-2006, 19:11) [snapback]129839[/snapback]

hmm... tych dwóch pierwszych czarów nie wiem kto uczy ale arcy trudnych zamków nauczy cie Lares w geldern!


Lares uczy, ale umiejetnosci zlodzieja a nie czaru !!!!! :lol:
A to duza roznica B)
 

qp_PL

New Member
Dołączył
2.12.2006
Posty
3
Owego czaru uczy tylko Saturas . Siedzi w ruinach i czyta kamienne tablice. Nauczyłem się bąbla czasowego i ma świetne zastosowanie podczas bitwy. Najlepszy sposób na zabicie mocnego wroga to: podejdź do wroga jeśli jeszcze cię nie atakuje i posadź mu bąbla. Następnie wyjdz z bąbla i strzelaj do niego. Wróg tak wolno się rusza, że zanim wybiegnie z niego będzie martwy.

Co do burzy to Watras-mag wody.
Widać najmocniejszych czarów uczą tylko najmocniejsi magowie.
 

lees

New Member
Dołączył
20.12.2006
Posty
7
wydaje mi się że nie ma ścieżki Adanosa ale spróbuje to sprawdzić.m że można przejść na 100% ścieżką innosa,beliara i xardasa ale być może jest jeszcze alternatywa z magami wody co do ścieżki adanosa.
Burzy uczy Vatras a Babelu czasowego chyba Saturas.
 

Ulv

New Member
Dołączył
18.1.2007
Posty
1
Nie ma ścieżki Adanosa. Jest ścieżka Beliara, Innosa i Xardasa.
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Hej a czym się różni zakończenie gry Beliara od Xardasa??
Bo ja myślałem, że Xardas jest jego sługą.
A może Xardas chce być 4 bogiem B)
 

Uczita

New Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
21
Wysoki mylisz sie Xardas zrobil w konia beliara :p ogladajac koncowke G2 tez myslalem ze Xardas przeszedl na strone beliara jednak po spotkaniu sie z nim wszystko sie wyjasnilo i juz chyba kazdy wie ze xardas chce zakonczyc wojne bogow ktora trawala od wiekow
 

Dawidosik

New Member
Dołączył
16.1.2007
Posty
13
Na stronie angielskiej piszą że jest ścieżka Adanosa i to chyba trzeba współpracować z gońcami lesnymi, magami wody i chyba koczownikami. Tak przynajmniej pisza na tej stronie
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
QUOTE(Paladinos @ 19-01-2007, 20:53) [snapback]132401[/snapback]

Na stronie angielskiej piszą że jest ścieżka Adanosa i to chyba trzeba współpracować z gońcami lesnymi, magami wody i chyba koczownikami. Tak przynajmniej pisza na tej stronie




Paladinos a czy mógłbyś podać link strony, na której przeczytałeś o ścieżce Adanosa?
Jeśli podasz to podaj link bezpośrednio do tamtego tematu B)

Ja uważam, że nie ma ścieżki Adanosa, ponieważ na wszystkich stronach jakich byłem nikt nie mówił o ścieżce Adanosa.
Nawet na stronkach, gdzie można ściągnąć pełną solucję do Gothica to nie ma nic o ścieżce Adanosa <_<
 

Prezes

Member
Dołączył
23.11.2006
Posty
139
sciezka adanosa jest sciezka xardasa bo przeciez on nie chce zeby zaden bog wygral czyli jak adanos chce zeby byla rownowaga miedzy silami dobra i zla tak mi sie wydaje
 

Vullin

Feainewedd
Dołączył
7.2.2007
Posty
222
Taa, Prezes ma rację ścieżka Adanosa to ścieżka Xardasa, przecież Xardas sam mówi w swojej wieży, że może jest trzecia ścieżka <_< Myślę, że miał tu na myśli ścieżkę Adanosa. A Adanos jest bogiem, który utrzymuję równowagę między Innosem i Beliarem... Jak dla mnie to wszystko się zgadza...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom