Łuk czy Kusza

co jest lepsze Łuk czy kusza


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Maniex

New Member
Dołączył
10.2.2005
Posty
18
Kusza jest lepsza ! wiecej obrażeń i wogule
dobrze że teraz trzeba siły do kusz bo jest o wiele lepiej bo nie trzeba w zreczność pakować
Kusze Rulez
 

wladek

Member
Dołączył
27.2.2005
Posty
66
kusza

Zdecydowanie kusz bo nie trzeba inwestować w zręcznośc a jak ma sie siłem to można używać fajnych broni i jjak dal mnie kusze sązdecydowanie lepsze od łuków 8)
 
S

Sir Karolus

Guest
Według mnie kusza ponieważ potrzebuje siły, która także jest potrzebna do dzierżenia broni, którą i tak trzeba nosić.
smile.gif
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Każdy z was gada o tym że po to by mieć dobry miecz trzeba mieć dużo siły a to nie prawda zaczynamy od Rapiera wymaga on 50 zręczności i zadaje 100 obrażen potem jest miecz mistrzowski chyba 120 obrażen i 65 zręczności potem jest Betty która wymaga 110 siły i zadaje 130 obrażeń pozaty nie wiem czy zauważyliście ale miecze wymagające zręczności są szybsze niż te co wymagają siły. No a potem jest szpon beliara. On nic nie wymaga. A można go używać jako jednoręczny i dwuręczny zleży w co inwestujemy a szpon jest najlepszy w grze. Teraz co do łuku a kuszy ja zawsze grałem używając kuszy teraz sobie gram jako łucznik :twisted: mam 20 siły a tne straszniel. Ktoś sie tam wypowiadał że to nie ma zanaczenia że łuk strzela szybciej a to jest nie prawda. Różnica w obrażeniach pomiędzy kuszą łowcy smoka a smoczym łukiem wynosi jeśli sie nie myle tylko 10 a weśmy na przykład sytuacje gdzie zaczyna na nas biec Ork nim do nas dobiegni z łuku poślemy mu o dwie trzy strzały dwie a nawet trzy strzały więcej więc ta różnica w obrażeniach jest już po pierwszej strzale odrobiona z nadwyżką :twisted: wiec przestańcie gadać o tej sile że niby jest taka nie zbędna bo zręczność pozwala nam na kradziesz kieszonkowom w szerokim zakresie i umożliwia nam akrobatyke

[ : Sob Mar 05, 2005 8:52 pm ]
Betty wymaga oczywiście 110 zręczności sorki
tongue.gif
 

Kael

New Member
Dołączył
2.3.2005
Posty
15
Chyba zmienię swoję zdanie z poprzedniego mojego posta. Ktoś mnie przkonał, że lepsze są łuki, po pierwsze strzelają szybciej niż kusze może mają mniejsze obrażenia od kusz. Po drugie są mniej widoczne od niektórych kusz. Dajmy przykład jak chodzimy bez zbroji (albo dla jaj zdejmiemy) i założymy magiczną kuszę będziemy wyglądać trochę dziwnie, a łuk za to pasuje.
smile.gif
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Ciesze sie że jest pare osób które widzą to że szybkość jest bardzo ważna a nie jak nie którzy twierdzą że to nie ważne. Jak juz sie odwołujesz do Diablo to wiec że tu to jest tak samo ważne jak i tam
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
No zdecydowanie lepsza jest kusza ale i tak wole łuki jako Najemnik. lubie też chodzic z lukiem na polowania
 

zibi_16

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
65
kusz jest najlepsza nawet pomimo tego ze jest wolna, wymaga siły nie zreczności i zadaje większe obrazenia a pozatym prawie wszyscy mają tam kusze
 
Dołączył
6.1.2005
Posty
189
według mnie zawsze najlepsze są kusze ponieważ zadają więcej obrażen oraz kilka kusz mozna bezproblemu znaleśc np," cięzka kusza 80 obrażen
tongue.gif
jest tylko jedna wada kuszy ponieważ jest mało nauczycieli którzy mogą nauczyć posługiwania sie nią.
 

Xeon

Member
Dołączył
4.3.2005
Posty
69
kusza jest lepsza poniewaz jesli gram wojownikiem to nie mam za duzo zrecznosci a zato duzo sily ktura pozwala nosic dobra kusza i dobry miecz.
uzywam:
Smocza Zguba 190dmg/160str
Kusza lowcy smokow 180dmg/150str
 

phela19

Member
Dołączył
15.2.2005
Posty
52
KUSZA...

Najlepsza zdecydowanie jest kusza. Chociarz łuk można nosić np. za mieczem mistrzowskim.
 

kolo15

New Member
Dołączył
12.3.2005
Posty
22
KUsZa rulezzzzzzzzzzzzzzz dlaczego? obrażenia mówią same za siebie
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Widze że wielu z was ciągle nic nie zrozumiała kusza jest do dupy i obrażenia naprawde nie są najważniejsze. Szybkość to jest to nawet jeśli kusza łowcy smoka ma obrażenia 180 a smoczy łuk 160 to łuk napewno nim ktoś do nas dobiegnie pośle mu o dwie strzały więcej więc bardzo łatwo jest sie domyśleć że łuk zada mu więcej obrażeń!!! policzcie sobie.... A nie gadacie ciągle o tych obrażeniach.
 
Dołączył
16.3.2005
Posty
1
Kusze czy łuki

Ja bardziej wolę kuszę niż łuk,ponieważ bardziej mi się podoba.W NK można znależć kuszę 90 obr. wymagana siła 60.Jest to po drodze do magów wody.Kusze są lepsze pod tym względem,że gdy mamy więcej siły więcej obrażeń nimi zadajemy.[smiley poster=normal:84208da675]lepsze kusze[/smiley:84208da675]
 

Ylith

New Member
Dołączył
18.3.2005
Posty
5
hmmm... mamy dostep do niezlej kolekcji lukow; sa szybkie, fajnie wygladaja i moga zadawac naprawde duze obrazenia. ale coz mi z tego, skoro uwielbiam trzymac w lapie dobry miecz a do tego potrzeba sily! nie stac wiec mnie, zeby inwestowac duzo w zrecznosc i w zwiazku z tym pozegnalam sie z dobrymi lukami. i co mam w zamian? wielka, ciezka, wymagajaca silnego ramienia i siejaca ogromne spustoszenie wsrod wrogow KUSZE! uwielbiam ja (z calym szacunkiem do luku)
 

Lord Gothic

New Member
Dołączył
19.3.2005
Posty
26
Moim zdaniem najlepszy jest łuk bo jest szybki.Źle zrobione jest w grze że łuk leci w linii prostej a nie celuje nim się pod jakimś kątem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom