Łowca

Status
Zamknięty.

Pogromca zła

Member
Dołączył
13.3.2004
Posty
112
EEEE w 2 jest jakiś myśliwy jak sie idzie do latarni i skręcami w lewo i jeszcze raz jest naprzeciwko latarni(ta droga) i tam stoi ten myśliwy czy on jest do czegoś potrzebny?
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
Mysliwy

On specjalnie nie jest do niczego potrzebny ale pamietaj zę z każdymi postaciami które mają imię da się coś zrobić :lol:
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
ten koles uczy tych pierdow dla lowcy tzn obdzierania ze skor, skradania sie itd - nie wiem czy jest do czegos potrzebny ale mi wydawal sie mily wiec go zostawilem przy zyciu
 

Maly

Member
Dołączył
5.6.2004
Posty
81
On do niczego nie sluzy wiec mozesz podazac dalej :p
 

Dawid

Member
Dołączył
7.6.2004
Posty
56
Nie 8)

PS.Na potęge wrzechpotęrznego Beliara :twisted:
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
on uczy strzelac z luku nic wiecej, ale gra obejdzie sie bez niego
 

Rumbler

Member
Dołączył
22.8.2004
Posty
561
Niclas nauka łuku do 50% ja tam bardzo go polubiłem, ale szkoda że nic ciekawego do fabuły nie wnosi
 

jastrząb

Member
Dołączył
2.9.2004
Posty
227
zgadzam sie z wami on do niczego nie jest potrzebny można go zabić ale poco
tongue.gif
 

Lord Chudy

Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
355
za latarnią Jacka jest Szczaw Królewski.Wiem że nie na temat,ale pomyślałem że skorzystacie 8) 8)
 

Jorgio

Member
Dołączył
4.9.2004
Posty
32
QUOTE EEEE w 2 jest jakiś myśliwy jak sie idzie do latarni i skręcami w lewo i jeszcze raz jest naprzeciwko latarni(ta droga) i tam stoi ten myśliwy czy on jest do czegoś potrzebny?

Chodzi ci o Niclasa. Jeśli tak to on może cię nauczyć jak lepiej sie posługiwać łukiem.
 

geniusz

Member
Dołączył
5.9.2004
Posty
169
niclas

od niclasa naucz sie posługiwania sie łukiem weź mięcho od niego apotem go zabij i zdobądź exp i jego przedmioty hehe i nie nazywajcie mnie rzeźnikiem choć zabijam każdego myśliwego np. dragomira po wykonaniu zadania i grimbalda po zabiciu zebaczy
 

Rumbler

Member
Dołączył
22.8.2004
Posty
561
Niclas jest bardzo miłym człowiekiem i tylko prawdziwy maniak by zabijał każdego tylko po to aby wziąść kawałek sera i kilka sztuk złota, nawet jeśli to gra to i tak to jest nieludzkie...
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
QUOTE on uczy strzelac z luku nic wiecej, ale gra obejdzie sie bez niego

Data jego posta:

CODE Wysłany: Sob Wrz 04, 2004 7:23 pm

Data posta poprzedniego:

CODE Wysłany: Wto Cze 08, 2004 3:05 pm


Kolejne zadanie matematyczne: o ile ozi się spóźnił ze swoim postem? Już Tibrion dokładnie wyjaśnił, o co chodzi. Ostatni post należał do Dawida, którego post był krótszy od tego durnowatego podpisu. A skoro teraz mija już 3 miesiąc, temat można by uważać za zamknięty. Niestety, nie jestem modem...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom