Łatwiejsze sposoby na dostanie sie do gildii

Status
Zamknięty.

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
Jako, że w Gothica 2 za dużo nie grałem, a byc może jutro będę miał Noc Kruka (bede musiał złożyć ofiare ojcu w postaci tysiąca sztuk złota i owcy...), to chce sie dowiedzieć, jakie sa łatwiejsze sposoby na dostanie się do gildii Strażnika, Najemnika lub Maga Ognia, bo chce ich UNIKNĄĆ. Chyba, że można wypelnić zarówno je, jak i misje podstawowe - ale i tak mi napiszcie te sposoby, bo nie chce się za szybko dostać do gildii. Skąd się dowiedziałem o tych sposobach? Z recenzji NK w CDA, ktoś tutaj pisał o misji z jakimś zielem, o której mówił Lester, ale nie wiem, czy to jest łatwiejszy sposób dostania się do gildii czy tylko taka dodatkowa misja. Chyba mnie rozumiecie?
 

Pryszcz

Member
Dołączył
1.2.2005
Posty
260
Vatras wyslyla cie do Laresa a ten mowi ci o dostaniu sie w latwiejszy sposob do gildi .
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
Wydaj rengaru, halvora albo nagura i idź do knajpy kardifa i on ci powie. Zabijesz gościa i masz klucz do kanałów i jesteś w środku.
 

Pryszcz

Member
Dołączył
1.2.2005
Posty
260
QUOTE Wydaj rengaru, halvora albo nagura i idź do knajpy kardifa i on ci powie. Zabijesz gościa i masz klucz do kanałów i jesteś w środku.


O co to mam do jego pytania
tongue.gif
 

Feomethar

Member
Dołączył
31.1.2005
Posty
108
Koles się pomylił.... wiec krutsze 'wejścia";
- do magow- jak przyniesiesz Daronowi "Cenny posązek innosa(maja go gobliny niedalego "Martwej Harpi'
- do najemnikow pomaga ci CORD(nic szczegulnego)
- do strazy-Bodaj Martin lae nie reczę...
 

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
Moim zdaniem Cord to całkiem nieźle pomaga nie trzeba w końcu wykonywać tej próby
smile.gif
tongue.gif
 

Pryszcz

Member
Dołączył
1.2.2005
Posty
260
QUOTE Moim zdaniem Cord to całkiem nieźle pomaga nie trzeba w końcu wykonywać tej próby
smile.gif
tongue.gif



Porda wzasadzie nic niepomaga..tak czy siak mosisz zdobyc szacunek ..a a jak wybierzesz popranie czynszu to sobie nieporadzisz?!?! :?
 

Phaet

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
39
A jak już dostaniesz się do klasztoru łatwiejszym sposobem to nie ma co zrobić z owcą. Po prostu nie ma opcji aby ją komuś oddać. Zostawiłem ją na pastwisku i zniknęła w następnym rozdziale.
 

Jaracz

Member
Dołączył
5.2.2005
Posty
94
Ja bym radził Ci wykonać jedną z tych misji "ułatwiających", gdyż masz za nie dodatkowe doświadczenie, a nie musisz koniecznie iść do gildii do której chciałeś się dostać. Tak więc jest to po prostu dodatkowa misja - dodatkowy exp.
wink.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom