Wyniki wyszukiwania

  1. Morgahard

    Błędy w grze!!!!!

    Dla niektórych może to nic nowego może innych to zainteresuje.. Macie Ulu mulu wchodzicie do wioski orków podchodzicie do orków i zaczynacie się skradać orkowie zaczną machać pięsiciami potem inni rzucają sie na nich i robi się wojna domowa rozruba skradasz się póki jeden ork zostaje 8) 8) 8) 8)
  2. Morgahard

    [Thiel]wojny z użytkownikami

    Co to za jeden ten Raeascxvsoiibibvsvb(423)ver?-jak to sie pisze ??
  3. Morgahard

    Czy Byliście za palisadom?

    No dobra zajże tam jeszcze raz ale jak nic nie znajde to sie wnerwię na maksa :x
  4. Morgahard

    Co sądzicie o ludziach którz grają tylko na kodach?

    ci którzy grają na kodach sami na tym tracą nie należy nazywać lamerami (no może tych którzy przeszli gre7 razy tylko na kodach) bo ci którzy nigdy nie grali na kodach też powinni wiedzieć że kody też mogą wzbogacić grę (ale tylko jeżeli już bez nich grałeś)sam ukończyłem G1 i G2 ze...
  5. Morgahard

    Ulobiona Postać - jaką chciali byście grać (CZODZI O NPC)

    ja chciałbym być Silvestrem - jak jeszcze żył sprał bym te pełzacze a co do potworów to zombie (jak pierwszy raz w G2 grałem to myślałem że to martwy kopacz) jeszcze poszukiwaczem może
  6. Morgahard

    Czy Byliście za palisadom?

    Trupy?? Jakie ?? Co? skąd się wzieły tam trupy? I czyje trupy Xardasa? coś dziwne ja tam byłem i nic nie widzialem
  7. Morgahard

    Najlepszy przywódca

    lee Lee jest najlepszy !!!! (zaglsował bym na niego gdybym go zauważył w możliwych opcjach) a Pyrokar jest spoko koleś (lecz przywudcą to on jest beznadziejnym )
  8. Morgahard

    Kim lubisz być w gothicu?

    Ten temat już chyba był (kilka razy) ale powiem że G1 Najemnik a G2 Palladyn ,Najemnik (ale nie Łowca Smoków) I mag (nie wiem wszystkie klasy z g2 są świetne )
  9. Morgahard

    Miecz Beliara!

    Akurat Wybacz ale w G1 Miecz Beliara -jasne w ghoticu 1 o Beliarze twórcy wspomnieli tylko kilka razy nie uwierzę że stworzyli taki miecz i niby gdzie mógł go znaleźć?? Jak dla mnie to kit ,a jeśli to prawda to już nigdy nic nie uznam za kłamstwo :roll:
  10. Morgahard

    Torba bryłek! extra

    Jesteś pewien Arcane? Może ci się ze Stonem pomyliło bo Huno jest możliwy do sprania już w 1 rozdziale
  11. Morgahard

    Zadnia

    Może sekstans jakiś typ z gildi złodzieji chce sekstans trudne bo żeby go zdobyć trzeba zabić smoka
  12. Morgahard

    Błędy w grze!!!!!

    Mnie denerwuje jak się łuki psują wieci jak cieciwa jest naciągnięta kiedy masz łuk na plecach!!!
  13. Morgahard

    Smok z góry wulkanicznej cz.3 wizyta u maga

    fajne lecz w całkiem innym klimacie -inny styl wogule całkim inne ale dobre (szkoda że ja taak nie pisze)
  14. Morgahard

    Czemu jedynym elementem uzbrojenia jest zbroja

    Ja zgodził bym się z chełmami ale rękawice buty nadgarstniki to niepotrzebna przesada(podobnie jak z chełmem ale super by było mieć chełmy bo głowa jest podatna no obrażenia i trzeba ją chronić 8) )
  15. Morgahard

    Smok z góry wulkanicznej cz.2 Elfy z czarnego lasu

    Już koniec? nie, napisz ciąg dalszy po opowiadanie jest bardzo fajne i super że nowa rasa humanoidów została wprowadzona (nowa jeśli opowiadanie jest w klimacie ghotica)
  16. Morgahard

    Orik???

    a może po prostu dwóch różnych ludzi mają identyczne imiona?? tak wiem że to genialne ale szczeże mówiąc to według mnie autorom sie pomyliło i tyle 8)
  17. Morgahard

    G1 czy G2?

    Ghotic 1 lepszy klimat fabuła i gdy gra sie pierwszy raz jest świetne uczucie niewiem jak to opisać (po prosu przypomnijcie sobie waszą pierwszą rozgrywke w ghotica) ale po mimo to lepszy jest 2 ma więcej zalet lecz dalej żałuje że w 2 nie ma akrobatyki :roll:
  18. Morgahard

    CZELADNIK z Khorinis

    Harad Harad jest najlepszy bo jak jego czeladnikiem zostaniesz to masz dach nad głową ani Bosper ani Constantino nie zadbają o to w dodatku Harad uczy siły i kowalstwa jak palladynem jesteś to ci ostrze da (2000sz.z) i wogule Harad rządzi
  19. Morgahard

    jaki jest wasz ulubiony czar

    p Przemiana w owce-uwielbiam patrzeć jak te owce biegają i uciekają przed wilkami święty pocisk też może być ale szkoda że elity na raz nie bierze bo by dużo mikstur oszczędził
  20. Morgahard

    Sprzedawca ziela

    no wiocha straszna bo tą misje ze 20 razy już robiłem a teraz nie wiem czemu nie chcą gadać ten Bromor mi sie zepsuł i nie chce mi laski wynająć a ona nie chce mi o borce powiedzieć a on mi ziela nie chce dać aaaaa oj sorry :oops:
Do góry Bottom