No tak RPGi....
Grałem w D&D, Neuroshime,Arcone, Wiedźmina ,Warhammera i Earthdowna... Cóż trochce tego jest ale aktualnie pogrywamy w autorskie RPG kolegi który jest mieszanką Mordimera, Wiedźmina , Narreturmu i takich innych śmiesznych książek. O Neuroshime nawet dawno temat zrobiłem ale...