QUOTE(cavalorn @ 01-11-2006, 11:00) 125646
hmm, sadzilem, ze ktos z was gra w to ale jak widac sie mylilem. no nic trudno jakos narazie gram i niezle sobie narazie:) jesli kogos interesuje co to za gra to powiem, ze to takie Lineage2 tylko, ze w dalekiej przyszlosci. wiecie roboty itd:)...