Witam wszystkich

KatiMati

New Member
Dołączył
7.2.2024
Posty
4
Witam wszystkich, ciężko się przyznać do tego, iż dopiero po 40stce człowiek bierze się za takie klasyki ;) Może to brak czasu, chęci i inne cele były w przeszłości, ale jako fan gier Retro muszę w końcu poznać to cudeńko, do którego się tyle lat przymierzałem :) Pozdrawiam
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Witaj na forum @KatiMati , życzę przyjemnej gry :)

Rozumiem, że skoro dopiero zaczynasz z serią Gothic, to na pierwszy ogień idzie Gothic 1?
Gdyby pojawiły się jakieś problemy, albo zapragnąłbyś trochę lepszych doznań wizualnych, przesyłam ci linki do dwóch artykułów z naszej strony.

Gothic 1/2 na Windows 10/11
DirectX 11 do Gothic 1 i 2
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Cześć
Jeśli to twoje pierwsze podejście do Gothica to dużo informacji znajdziesz na naszej stronie. Gdybyś miał jakiekolwiek problemy nie wahaj się pytać tu albo na Discordzie.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Witamy!
Aż Ci zazdroszczę.. jeśli tylko masz na tyle wolnego czasu by zapomnieć o wszystkim i zanurzyć się w świecie Gothicowym, no coż.. Miłego życzę :D
 

KatiMati

New Member
Dołączył
7.2.2024
Posty
4
Dzięki wielkie tak dokładnie dzisiaj pierwszy raz odpaliłem Gothic 1 i trochę czasu mi zleciało, wieczorem pewnie znowu posiedzę oraz jutro, w sumie tak to niejednokrotnie w życiu bywa, że dopiero w pewnym wieku możemy pozwolić sobie by pograć ;)
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Pierwszy raz odpaliłem Gothica. Chętnie wróciłbym do tego momentu :). Piękne czasy i te emocje. Super wrażeń ;)

zapraszam również na nasz kanał discord: https://discord.gg/6H86YANk
 
Do góry Bottom