Ostatnie aktywności

  • RoMek
    RoMek reacted to adana4's post in the thread RBmod (Gothic 3) with Like Like.
    Kolejna wersja moda skończona + wersja okrojona, kompatybilna z innymi modami. Wszystko w pierwszy poście, pozdrawiam :)
  • adana4
    adana4 odpowiedział(a) w temacie Cyberpunk 2077.
    Mam wrażenie że z wieloma grami dzisiaj tak jest, natłok rzeczy na początku. Najbardziej chce mi się grać, wtedy kiedy już kończę daną...
  • Dark Fenix
    Dark Fenix odpowiedział(a) w temacie Cyberpunk 2077.
    Zabrałem się za grę dopiero po patchu i dodatku. Niestety odpadłem. Mam wrażenie, że gra była inaczej projektowana a te wszystkie...
  • adana4
    adana4 odpowiedział(a) w temacie RBmod (Gothic 3).
    Kolejna wersja moda skończona + wersja okrojona, kompatybilna z innymi modami. Wszystko w pierwszy poście, pozdrawiam :)
  • adana4
    adana4 odpowiedział(a) w temacie Cyberpunk 2077.
    Jestem posiadaczem najlepszej wersji gry, czyli tej na ps4 :D , także na początku pograłem chwilkę i odstawiłem na dłuższy czas...
  • yeed
    yeed odpowiedział(a) w temacie Cyberpunk 2077.
    Z pesrspektywy czasu powiem, że premiera zaorała tą grę. Przegrałem wtedy jakieś 70godzin i odstawiłem ją w kąt z postanowieniem, że...
  • yeed
    yeed reacted to adana4's post in the thread RBmod (Gothic 3) with Like Like.
    Powoli kończę kolejny teren. Następnie zostały głównie te duże, nie wiem czy zajmę się nimi, tam już czeka ogrom pracy, ale też można...
  • RoMek
    RoMek odpowiedział(a) w temacie Wrogie pancerze po instalacjiquest pack.
    Niestety, nie pomogę. Przeinstalowanie to chyba najłatwiejsze rozwiązanie.
  • V
    vakil założył nowy temat.
    Witam, Po instalacji G3 + quest pack przez przypadek (nie pamiętam takiej opcji podczas instalacji) zaznaczyłem opcję aby po założeniu...
  • adana4
    adana4 odpowiedział(a) w temacie RBmod (Gothic 3).
    Powoli kończę kolejny teren. Następnie zostały głównie te duże, nie wiem czy zajmę się nimi, tam już czeka ogrom pracy, ale też można...
  • RoMek
    RoMek odpowiedział(a) w temacie RBmod (Gothic 3).
    No to powodzenia w zalesianiu :cool:
  • adana4
    adana4 odpowiedział(a) w temacie RBmod (Gothic 3).
    Myślę nad wersją moda która będzie kompatybilna z innymi, ale będzie zawierała jedynie zmiany w świecie tz. zalesienie terenów, z...
  • RoMek
    RoMek odpowiedział(a) w temacie RBmod (Gothic 3).
    Fajnie by było z twojej strony gdybyś przemyślał temat kompatybilności z innymi modami. Nie wiem ile to by wymagało od ciebie pracy i...
  • adana4
    adana4 odpowiedział(a) w temacie RBmod (Gothic 3).
    Nie sprawdzałem, ale niektóre pliki będą się nakładać, w tej chwili odradzam granie z tymi większymi modami.
  • RoMek
    RoMek odpowiedział(a) w temacie RBmod (Gothic 3).
    Czy ten mod będzie kompatybilny z innymi? Na przykład z Content Modem lub QuestPackiem?
Do góry Bottom