Zombie paladyn

Status
Zamknięty.

Quahodron

Member
Dołączył
14.2.2005
Posty
51
Widziałem gdzieś screen zombiego ze zbroją paladyna ale nie mogę go znależć!!!!
Wiecie gdzie się chowa??
 

Quahodron

Member
Dołączył
14.2.2005
Posty
51
Nie taki!!!!!
Zombie z Zardzewiałom zbrojom pala nie ze zbroją kruka!!!!!!
 

FaTtaLitY

Member
Dołączył
5.12.2004
Posty
152
W Domu kapłanów tez taki jest,Ma na sobie zbroje upadłego paladyna :]
 

Pryszcz

Member
Dołączył
1.2.2005
Posty
260
Nie ten...to jest sredni zombie..a jemu chodzi o ciezkiego ..gdzie on rezyduje?
biggrin.gif
 

Koko

Member
Dołączył
11.11.2004
Posty
333
Czy można i skąd można zdobyć zbroje upadłego paladyna?
 

Szpon Beliara

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
206
Można takich upadłych paladynów spotkać w Dworze Irdorath.
biggrin.gif
Ten jakiś rycerz cienia Archol taką ma.
 
A

Anonymous

Guest
ale mu biega o ciężkiego zombi
tongue.gif
gdzie on jest? bo że w dworze irdorath są takie jak mówisz to wie każdy:)
 

Koko

Member
Dołączył
11.11.2004
Posty
333
Można takich upadłych paladynów spotkać w Dworze Irdorath.
biggrin.gif
Ten jakiś rycerz cienia Archol taką ma.

Ale jak ją zdobyć (ewentualnie jakim kodem ją zdobyć [przechodziłem kilka razy G2Nk i chce sobie teraz w takiej pochodzić]). Był już taki topic zdaje się ale został zamknięty i nikt nie podał kodu.
 

Szpon Beliara

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
206
Można jeszcze ich spotkać jak się idzie do słonecznego kręgu odzyskać zniszczone Oko Inossa.Jak pokonasz dwóch bandytów którzy pilnują przejścia z tego suchego obszaru gdie jest mtśliwy i czarny troll do lasu.Idź prosto,później skręć w prawo,pokonaj kilka kretoszczurów a za nimi są drzwi otwórz je a tam będą zwykłe szkielety i te dwa ze zbroją paladynów.Jest tam odrazu smocza zguba
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
 

Arch

Member
Dołączył
24.11.2004
Posty
146
jak chcesz taka zdobyc to tylko uzywajac kodow przejmij kontrole nad nim przycikiem o i zdejmij ja z niego to sobie w takiej pochodzisz
tongue.gif
 

Berburion

Member
Dołączył
6.7.2004
Posty
194
@up

a jeżeli to jest element potwora w sensie że nie da się zbroji zdjąć?;P chociaż,kto wie
 

Szpon Beliara

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
206
QUOTE jak chcesz taka zdobyc to tylko uzywajac kodow przejmij kontrole nad nim przycikiem o i zdejmij ja z niego to sobie w takiej pochodzisz
tongue.gif


Żeby nad nim przejąć kontrolę to muszę w pisać marvin i nacisnąć F2 a później O, czy nacisnąć B i nacisnąć O a później znowu B. :?: :?: :?: :roll:
 

Arch

Member
Dołączył
24.11.2004
Posty
146
wystarczy ze nacisniesz b marvin b. zeby pojawilo sie marvin mode i wtedy Litera O mozesz przejac kontrole nad kazdym nie uzywasz F2
 

Szpon Beliara

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
206
QUOTE wystarczy ze nacisniesz b marvin b. zeby pojawilo sie marvin mode i wtedy Litera O mozesz przejac kontrole nad kazdym nie uzywasz F2

Dzięki :!: Próbowałem i działa
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
 

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
Nio działa ale jak wchodze w zombiaka w zbroji to on wcale nie ma na sobie zbroi tez tak u was jest ??????????
 
Dołączył
6.1.2005
Posty
189
Tak jest u wrzystkich bo to nie jest czlowiek tylko szkielet z nich nie można sciągać rzeczy.
A jeśli chcesz mieć wrzystkie zbroje to wpisz insert armor
załatwi to wasz problem ze zbrojami (góra płonąca szata nekromanty)
 
A

Anonymous

Guest
Jesli chcesz znalesc zombiaka w ciezkiej zbroji to idz do jarkendaru w 5 rozdziale na bagnach leza na ziemi jak sie zblizysz to sie podnosza.
 

..::Filip3k::..

New Member
Dołączył
6.3.2005
Posty
29
Dokładnie to nie wiem o jakich ząbiaków ci chodzi ale znalazłem taki jakby grobowiec palladynów obok kamienia teleportacyjnego naprzeciw Martwej harpii. Tam na początku jest troszke szkieletów ale w miare posuwania sie dalej bedzie 3 zobiaków i kilka trumien. Dokładniej to jest ta takim cmentarzem.
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
q

Pod kapliczką na cmentażu, niedaleko farmy Onara siedzi jeszce jeden. Nazywa się chyba Pan Cienia Anubis. A jeśli chodzi o tą zbroje to jest ona elementem modelu postaci i nie mozna jej poprostu zdiąć, podobnie jest ze zbroją orka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom