Zniszczenie Setariff Przez Demona

Status
Zamknięty.

Esmallion

New Member
Dołączył
26.10.2010
Posty
194
Jak myślicie, co naprawdę stało się w Setariff i jak demon mógł tego dokonać? Wgl. nie wiem czy dobrze patrzyłem ale wydawało mi się, że ulice i place znalazły się tak 2 metry niżej swojego pierwotnego poziomu. A krawędzie parowów którymi podróżowaliśmy z kolei wyglądają jakby wyrzeźbiła je woda. Jak było naprawdę...?
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Teoretycznie Demon namieszał coś w wulkanie ale już nawet nie pamiętam, czy lawa doszła do miasta czy nie. O sposobie możemy tylko dywagować. Co innego z przyczyną tego co się stało. A ta jest chyba jasna każdemu kto zagrał w ten dodatek -
nieudane próby okiełznania demona, który został wypędzony z Rhobara III
 

Esmallion

New Member
Dołączył
26.10.2010
Posty
194
Lawa nie doszła do miasta. Demon najpierw zrobił rozpierduchę wśród Myrtańczyków, potem rozwalił Setariff a potem zniknął i następnie wybuchnął wulkan.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Jak myślicie, co naprawdę stało się w Setariff i jak demon mógł tego dokonać?
Pamiętaj, że to nie jest zwykły demon, a kolejne wcielenie Śniącego. A zrobił to przez nieumyślność i głupstwo tych, którzy chcieli nam nim zapanować.
Wgl. nie wiem czy dobrze patrzyłem ale wydawało mi się, że ulice i place znalazły się tak 2 metry niżej swojego pierwotnego poziomu.
Arcydemon poruszył ziemię stwarzając powiększony wulkan i ziemia się cała zapadła.
A krawędzie parowów którymi podróżowaliśmy z kolei wyglądają jakby wyrzeźbiła je woda. Jak było naprawdę...?
A może to zwykłe okopy były?
 

Esmallion

New Member
Dołączył
26.10.2010
Posty
194
Cytat

A krawędzie parowów którymi podróżowaliśmy z kolei wyglądają jakby wyrzeźbiła je woda. Jak było naprawdę...?
A może to zwykłe okopy były?

Nie no, w mieście to nie było okopów, okopy był tylko przed miastem ze strony Thorniary.
Chodzi mi o te parowy, którymi podróżuje się po mieście.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom