znikajace gadki

Status
Zamknięty.

zielik2

New Member
Dołączył
9.3.2005
Posty
3
ostatnio zauważyłem dziwną rzecz. znikneła mi rozmowa u jednej z postaci( wcześniej też mi znikneła u innej ale nie byłem pewny wiec sobie odpuściłem). i to u maga uczącego czarów:( wiec teraz mam mał problem. macie jakis sposob żeby dodać tej postaci tą opcje?
 

KeNZi

Member
Dołączył
27.2.2005
Posty
80
Hmmm... u mnie też parę pojedyńczych tekstów znikało, albo "napisów" do wyboru, albo zdań w trakcie rozmowy, kiedy tylko stał człowiek w miejscu, a z głośnika nie wydobywał się głos... tak samo parę razy (głównie przy rozmowie z Lordem Andre) znikała mi opcja KONIEC co oznaczało tylko reset kompa, lub jak czasem - rzadko - się udało zamknąć grę przez Alt+Ctrl+Del. Ale po wczytaniu gry (czasem kilkukrotnym) ten błąd znikał - więc warto zapisywać częściej i np. na 2 save'y conajmniej i to na zmianę... jakby co - wczytaj ten poprzedni... lub jest to kolejny bug, którego pozbędziesz się przez reinstall G2:NK.
 

Kisiel

New Member
Dołączył
14.3.2005
Posty
21
Mi tez czasem znikaja teksty ale to naprawde rzadkosc. A z opcjami do wyboru to mysle ze to jest efekt nie czekania na zaladowanie sie okinka z opcjami wyborow. Przynajamniej u mnie tak bylo.
 

igor8327217666

New Member
Dołączył
15.3.2005
Posty
7
Wiem o co chodzi jak za szypko naciskasz na jakis dialog to po pewnym czasie wszystko znika i zostaje tylko bohater i osoba z którą gadasz i nic nie morzna zrobic jest na to rada : wystarczy dialogi zmieniac powoli a wtedy nic sie nie stnie :twisted:
 
A

Anonymous

Guest
szkoda. nasz szczescie zadnych ważniejszych mi nie wtrynilo wiec sobie poradze. myslalem moze ze znacie na to sposob no ale coz trudno sie mowi
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom