Zmiany

Status
Zamknięty.

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Z wiązku z błędami chodzi o ten szczególny z banowaniem wszsytkich. Co mnie dobija. I nie znam tego przyczyny mam zamiar to naprawić i przy okazji troche pozmieniać. Data nie ustalona jeszcze ale najprawdopodobnije na początku Marca.
I jeszcze jedna info do wszystkich nie twórzcie nowych tematów z problemem o banach do czasu kiedy nie ponaprawiam będe to odwracał jak tylko sie dowiem otym.
Pozdrawiam cLoNe_xx
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
No widze Clone że ten bug zaczoł cie irytowac i to bardzo ale to tak jak wszystkich fajnie że postarasz sie naprawić ten błąd i że nareszcie nie bedziemy bvanowani bez najmiejszego powodu! mam nadzieję ze uda ci się to rozwiązać!
 

Bennetis

Member
Dołączył
9.11.2004
Posty
350
może cię to pocieszy ale nie tylko ty masz taki błąd niedawno(jak byłem t zbanowany)szukałem for o vice City i ttrafiłem na podobne temu I CIO ?? nawet się niezarejestrowałem a już byłem zbanowany!!!!
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Nowe Forum już jest na ukończeniach za niedługo można spodziwać się zmiany
smile.gif
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
QUOTE Nowe Forum już jest na ukończeniach za niedługo można spodziwać się zmiany
smile.gif


Jak nowe forum?? czekaj nowe w sensie usprawnione naprawione itp. czy forum całe będzie zmienione i zmieni się wszystko??
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
QUOTE QUOTE Nowe Forum już jest na ukończeniach za niedługo można spodziwać się zmiany
smile.gif


Jak nowe forum?? czekaj nowe w sensie usprawnione naprawione itp. czy forum całe będzie zmienione i zmieni się wszystko??

Zmieni się wszystko. Tylko posty, userzy itd sie nie zmieni. Reszta ulegnie całkowitej przemianie.
 

~DaNkAn~

Member
Dołączył
8.1.2005
Posty
132
No mnie się bardzo podoba. I nareszcie będę miał pewność, że jeżeli zostanę zbanowany, to już nie przez błąd. Bo tak to nie wiedziałem za co mam tego bana, a jak mi się to pierwszy raz przytrafiło to się nieźle przestraszyłem.
 

Glifion

Hitman
Weteran
Dołączył
19.11.2004
Posty
563
Czyżby to był kontrowersyjny IPB? (Invision Power Board został wprowadzony na GS już jakiś czas temu, ale wzbudził wiele protestów) Widzę, że zmiany na lepsze ;) IPB ma sporo ciekawych opcji przydatnych zarówno dla użytkowników jak i samej obsługi forum. Jednak tak czy inaczej kocham phpBB i ja bym przy tym pozostał, ale to nie ode mnie zależy. Mam nadzieję, że całość będzie po polsku :]
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Ale z jakich względów zrobił protesty na GS. Z taką szatą jak oni mają też bym protestował. A zdecydowałem przejść na IPB ponieważ przeglądając zauważyłem, że naprawde ma wiele ciekawszych funkcji. Chociaż phpbb pod kilkoma względami jest dla mnie leprze. A co do polskiego języka to będzie w całości.
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
No dzięki. I uwaga do modów nie dawajcie ostrzeżenia za odświerzenie tamtu dobrze, że nowego nie założył
smile.gif
. A ten temat niech już służy do opinii na temat nowego forum.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Widać żę Clone się postarałeś bardzo podoba mi się nowe wygląd forum jak i jego nowe opcje. Zmiana z phpBB na IPB była znakomitym pomysłem. Forum ma więcej możliwości i to zmieniło forum na lepsze. No i ja już się nie moge doczekac aż pojawi się ten srugi styl na forum bo ten jest jak dla mnie za ciemny! Ogólnie gratki dla Ciebie Clone!!
 

windoo

Member
Dołączył
25.12.2004
Posty
277
Ostatnio jak tu byłem to był problem z bazą MySQL, ale bardzo dobrze, że zostało to już naprawione.
A teraz co do samego forum bardzo mi się podoba ta zmiana, choc nie we wszystkim jeszcze mogę się połapać, ale się przyzwyczajam więc o mnie się nie martwcie. Mam nadzieję, że dzięki tej zmianie zmniejszy się ilość spamu na forum, i będzie ono chodziło bez żadnych usterek.

Gratulacje dla Clone_XX kawał dobrej roboty!!
 
E

eMzi

Guest
Same dobre zmiany
biggrin.gif
... Zaczynając od emotek, poprzez skórkę Forum, kończąc na lepszej obsłudze Profilów. Mam nadzieję że nie wystapią już problemy które były utrapieniem na starym serwerze (niemożność zalogowania się). Ogólnie jest zaje...fajnie... Gratulacje dla Clona
biggrin.gif
126pcult7lb.gif

Pokój z Wami.
 

Rahim

Member
Dołączył
6.4.2005
Posty
37
IPB jest bardzo dobry i ma dużo ciekawych funkcji, które ułatwiają i umilają życie. Jednak wiem, że jest z nim często problem związany z layoutem na forum, aczkolwiek widzę, że tutaj takowy problem nie nastąpił, gdyż skóra ta jest bardzo ładna. IPB jest dużym ułatwieniem dla moderatorów, gdyż łatwiej jest sie po nim poruszać oraz łatwiej odnaleźć i zablokować spamera lub spam. Dodatkowym ułatwieniem jest funkcja Raport. Jak wiemy moderator to też tylko człowiek, a teraz każdy user może pomóc mu wpracy, gdyż jak widzi post, który łamie regulamin to może go zaraportować, a mod dostanie PW z linkiem do tego temat. Tak, wiec przejście na IPB to był bardzo duży plus na forum
wink.gif
.
 

Elrondzik

New Member
Dołączył
26.3.2005
Posty
19
no dobre to new tyle ze bardzo podobała mi sie ta szata z krukiem i magami wody ale ta tez nie jest zła ale ogólnie wygląd i te błędy to sie na lepsze zmieniło
biggrin.gif
 

Biały

Barotelli
Dołączył
2.9.2004
Posty
290
Czy napisy będą po polsku?? Ja tu widzę 70% napisów po angielsku.
 

Rahim

Member
Dołączył
6.4.2005
Posty
37
QUOTE Czy napisy będą po polsku?? Ja tu widzę 70% napisów po angielsku.

W TYM temacie masz wszytko opisane jak zmienić język na Polski. Po tej zmianie wszystko powinieneś mieć po Poslku (ja tak mam).
 

rex

Member
Dołączył
22.12.2004
Posty
170
To forum naprawde mi sie podoba jagby było bardzej orzywione niż tamto niebieskie tak trzymaj clone.
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
cool.gif
Przepraszam, że piszę takiego posta, szukałem, ale takiego nie było. Mógłby może ktoś podać ogólne "nowe" rangi, te z zp.: rycerzami Adanosa, itp. ... Byłbym bardzo wdzięczny, bo nie wiem ile potrzebuję do następnego poziomu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom